Глобальні оголошення!



Балачки на задану тему

Модератори: Natalinda, ksana

Балачки на задану тему

Повідомлення mari » 14 травня 2012, 20:47

Привіт. Мені дуже потрібна ваша думка на такі питання. завтра іду на круглий стіл на ТТБ аж на 1 годину з іншими фахівцями, мені цікаво що думаєте ви. Дякую за відповіді.
Уявіть що ви психолог, або мама (це дуже реально уявити) :)
1. Чи є у мам і тат страхи ? За що?
2. Чого діти не вибачають. Які батьківські помилки є найстрашніші?
2. Чи виховувати в 5 років пізно? чи можливе виховання відразу після пологів або ще внутріутробно?
4. Як зрозуміти що люди ще не готові бути мамою і татом?
5. Чи справді все закладається генами?І чи закладається?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Балачки на задану тему

Повідомлення Галина » 14 травня 2012, 21:07

У мене наприклад, є страхи. Я боюся, що моя дитина як виросте, не зможе себе захистити, бо раніше, я її неправильно виховувала (завжди казала в менших іграшки не відбирай, всім своїм ділися, а вона через це стала невпевнена собі) за що себе дуже картаю.
боюся, щоб не попала в дурну компанію... і т.п.
Я думаю маленькі діти пробачають батькам все, бо дуже до них прив"язані. А старші можуть не пробачити байдужість, надмірну агресію в їх сторону. Найбільшою помилкою я вважаю різне ставлення до дітей (якщо різницю дуже помітно). Зганяти злість на дитині ДУЖЕ погано (іноді, дуже рідко, в мене таке буває, після чого плачу і обіймаю-цілую свою кровинку)!
В 5 років думаю не пізно виховувати, але треба робити це акуратно, не вимагати від дитини дуже багато і одразу. Виховання внутріутробно вважаю можливим, але як це практично робити не зовсім уявляю (я слухала класичну музику і шукала у всьому позитив, але чи це виховні моменти не впевнена).
На 4-те питання не знаю що відповісти, бо я доглядала племінників, сусідських дітей з 12-ти років, і з того ж часу мріяла про сім"ю і діток.
Не думаю, що гени аж надто сильно впливають на творнення особистості дитини. Знаю випадки, коли в дуже хороших людей діти виростали байдужими до батьків і оточуючих і ставали егоїстами. Є приклад дуже хорошої бабусі, дочка якої будучи наркоманкою залишила новонароджену дитину і втекла.
І навпаки, в алкашів виростають чудові розумні діти.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Балачки на задану тему

Повідомлення Inna » 14 травня 2012, 21:46

1. Я дуже боюся за майбутне своєї дитини. Я хочу щоб вона прожила щасливе життя і була оптимістичною. Тільки з вірою та оптимізмом можна радіти кожній життєвій дрібниці. Найбільше лякає те, що хтось зможе її дуже сильно скривдити, і за тих всіх маньяків страшно дуже.
Inna Офлайн


 

Re: Балачки на задану тему

Повідомлення Lesya » 14 травня 2012, 22:53

1. Страхи є у всіх психічно здорових людей. У батьків їх повно, напевно. Я боюся, що не зумію виховати Людину в нашому суспільстві, не зможу закласти моральних цінностей, віри, сімейних цінностей.
2.не пробачають несправедливості, обману. І не важливо який вік. Мої дитячі спогади є чіткими з 2 років. Ніколи не можна карати чи сварити одну дитину, якщо шкоду зробила інша, мати улюблену дитину, а інша (інші) як щось малопотрібне, обіцянки завжди треба виконувати.
3. Виховання починається тоді, коли починається спілкування з дитям, навіть якщо воно ще не народилося і триває до підліткового віку включно.На протязі цього часу дитина пізнає світ, вивчає правила , що можна а що ні, добре і погано, знаходить себе.
4.Вони просто не хочуть міняти свій спосіб життя, не готові йти на самопожертву, бояться відповідальності... Готовими ніхто не буває. Батьками просто стають, бо цього не можна навчитися на комусь, на книжках чи курсах, це треба пережити, прийняти і полюбити
5.Генами закладається все, але не точно. Господь дав нам право вибору, тоому стверджувати що все відомо наперед не можна. З кожним нашим рішенням майбутнє міняється. Те саме і з генами. Можна не виявити якийсь закладений талант і втратити його, а можна якусь погану рису (алкоголізм, насилля) викорінити живучи у вірі. Ми не здатні лише вплинути на фізичні ознаки, такі як розмір ноги, колір очей...
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Балачки на задану тему

Повідомлення Liza » 15 травня 2012, 16:35

ой, а нинька вже пізно писати?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки на задану тему

Повідомлення ksana » 15 травня 2012, 17:05

УВАГА ВСІМ!!!!

О 17.00 год. на каналі ТТБ відбудеться круглий стіл Про відповідальне батьківство та материнство! Mari бере участь.


через інтернет можна дивитися
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Балачки на задану тему

Повідомлення Liza » 15 травня 2012, 17:10

здається я знаю , хто та пані в окулярах.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Балачки на задану тему

Повідомлення гра з вогнем » 15 травня 2012, 17:23

тьотя_блондинка_каже
хо4е_дитина-мити-посуд_підлогу_давайте-розібєрозілляє-ні4о_страшного

мій_в4ора_тарілку-каші_вилив_на-ковер,-позав4ора_тарілку-з_пастою_і_томатним-соусом
тре_мою_дитину_до_тьоті-в_гості,Гггг

гррррр!_4ота_мені-кажеться-в_тьоті_дітей_нема.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Балачки на задану тему

Повідомлення Любов » 15 травня 2012, 17:44

а наша Марі - МОЛОДЕЦЬ. впевнено тримається і говорить.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Балачки на задану тему

Повідомлення гра з вогнем » 15 травня 2012, 17:59

а_мені_не_щастить
я-попадаю_на_тьоті4ку_блондинку-яка_говорить-якісь_непонятні_ре4і_з_русизмами
або_на_дяді4ка_з_нітратами:(
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість