Глобальні оголошення!



Тюрма

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Тюрма

Повідомлення mari » 04 березня 2012, 12:11

казали, що багатьом можна було дати умовно, не повезло (якщо так можна сказати)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Тюрма

Повідомлення Lesya » 04 березня 2012, 16:53

Теоретично, коли захищаєшся, то в тюрму не садять. Але в нашій країні ще велику вагу має те, хто які звязки має. За те що крутий збив на смерть йому нічого, а за те, що дав по морді п"яному сину судді щоб дівчину захистити садять на 6 років.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Тюрма

Повідомлення Ludmila » 05 березня 2012, 10:51

Ми ще студентами їздили в колонію в Добриводи, давненько це було, пригадую, що ні плакатів на стінах, про які розповідала Марі там не було, ні ремонтів більш менш номальних, якась задуха скрізь в приміщеннях...
З розповіді Марі я зрозуміла, що умови там покращились, що дійсно радує.
Мені особливо запам'яталось як повели нас у підвальне приміщення, здається, то був штрафний ізолятор, де тримають тих, хто порушив режим утримання, то був просто жах: маленьке вконечко вверху із гратами, скло розбите, бетонні сірі стіни, жінка сиділа чи то на якомусь стільчику чи то на лавці, нари на день опускають, вона не може прилягти...
Я думаю от такі приїзди психолога, інших фахівців, артистів - це як ковток свіжого повітря ТАМ.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Тюрма

Повідомлення mari » 07 березня 2012, 11:42

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Хороша розповідь про це. А саме головне, висновок:

Люди,які залишаються нам вірними – це саме головне в житті. І кожний день поруч з ними-сама велика моя цінність.
Дай Бог, щоб і ми не лише це знали, але й цінували просто зараз і завжди.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Тюрма

Повідомлення happymami » 07 березня 2012, 23:39

Класна ідея
Необычный подарок к Международному женскому дню преподнесли осуждённым Черноморской женской колонии. Выставку картин и мастер-класс ручной росписи по ткани провела самый молодой член Союза художников Украины Анна Васькевич.

Ольга, хочет попробовать себя в технике батик: такого я ещё не видела, мне очень нравится. Такие необычные картины. Я ещё в своей жизни мало чего видела, но такого не видела точно. Меня закрыли в 16 лет, поэтому я не имела возможности наслаждаться этим там. Возможно, вот после увиденного я попробую, очень интересно.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.

Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей