Глобальні оголошення!



Віщі сни або дежа-вю

Модератори: Natalinda, ksana

Віщі сни або дежа-вю

Повідомлення Тань » 17 грудня 2011, 00:18

Цікаво було би дізнатися, про правдиві історії цієї таємничої теми.. Скільки була людина, стільки її супроводжують сни..Феномен сну ще й досі не розгаданий..Давайте разом будемо привідкривати цю завісу ;-) .
Мені часто сняться сни і при чому на різну тематику. Деякі я памятаю до дрібниць, і вони напевно складають дежа-вю. Одного разу, ще коли ми жили в моїх батьків, мені приснився якийсь дім, навколо дитяча площадка з поломаними качелями, видно було церкву, навіть пес з нашого двору пробігав :lol: ...а через пів року наша сімя переїхала :-| ....і я побачила майже ту саму картину..от вам і дежа-вю :? . А з вами таке буває? Цікаво..
Мода - приходить і відходить, а шарм залишається завжди. Коко Шанель
Тань Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 86
З нами з: 11 лютого 2011, 12:29
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 50 раз.
Діти: Донечка

Re: Віщі сни або дежа-вю

Повідомлення Радмила » 17 грудня 2011, 00:54

Моїй бабусі снився сон "Прийшла покійна мама постелила рушничок, потім по тому рушнику пішов покійний батько обнявши її брата за плечі ". А зранку подзвонили з Москви, що її брат помер. Вона навіть не знала, що він тяжко хворів. Він велів не казати, щоб не засмучувати сестру. Вони дуже були близькі.
А мамі моїй приснився сон "розрита земля над нею відкрите сине сине небо без хмар". В день подзвонила бабуся і сказала, що дідусь помер.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Віщі сни або дежа-вю

Повідомлення happymami » 15 січня 2012, 20:30

в знайомого друга нещодавно було дежавю. Йому приснилися люди, які вопше давно з ним не спілкувалися. І ці люди по ньому стріляли. А зранку ті люди подзвонили і запросили на гру у пейнтбол. Мій знайомий чуть від подиву челюсть не згубив
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))


Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron