Глобальні оголошення!



До вас дзвонить Київстар?

Модератори: Natalinda, ksana

До вас дзвонить Київстар?

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 01:15

І шо, видумаєте то всьо? ніфіга. Я ще нині матюкалася. На Київстар. Сижу собі вдома, працюю. нікого не чіпаю. Дзвонить домашній, піднімаю трубку "Доброго дня, вас турбує компанія Київстар, маєте хвилиночку..." я така не дала навіть договорити кажу "Дівчата, до мене уже дзвонили ваші співробітники і мені взагалі дуже не подобається те. що ви використовуєте мій номер телефону". Бідне дівча сказало "Перепрошую" тай по всьому. бо сказала я то всьо крізь зуби. А чому? Бо до мене вже раз дзвонили звідти. І не рік тому, а досить таки недавно. І я відмовилася від їхньго інтернету. Крім того, до мене вже як мінімум тричі приходили їхні студенти-промоутери до хати, я їм якісь там розказувала опитування, пояснювала, чому не хочу їхнього інтернету... Ну ладно ше ходити по хатах. Не хоч - не пускай. Але на домашній... Мене взагалі цікавить - звідки вони беруть наші телефони??? :evil: :evil: :evil: Чи законом це дозволено? Розізлилася конкретно. Думаю. нє. я таки подзвоню на Київстар. Наьираю 466. Вислуховую всі "Якшо вам треба то, наберіть 1. То - 2. І те де. Думаю, хм, шо ж обирати? Взяла якусь цифру. Там вислухала купу реклами. Теж різні кнопки тре тиснути. А яку для з'єднання з оператором - не каже. Блііінаааа. Короче за п'ятим разом на громкоговорітєлі того безкоштовного радіо, я таки додзвонилася. Але в мене заглючив тел і мене не чули. Мусила по другому колу слухати ту фсю фігню. Вже така зла, як нада :grin: :evil: . Не люблю тратити час на таке непонятне. Але ж справедливість мусить бути. Додзвонииилася. Там мені сказали, шо я мушу дзвонити на 460 кажись, бо то суто по інтернету там інфа. Знов я купу рекламної фігні прослухала, мною вже чуть не трусило, хлопчинка якийсь так бодро підняв труюку і з ним поговорила. Виииговорилася шо значить))) Не дала навіть слова сказати :grin: :grin: :grin: . Бідний. попав під роздачу. Кажу - я всьо розумію. то ваша робота. але нашо мені так нав'язливо пропонувати сервіс. від якого я відмовилася на відріз? Кажу. якби мені потрібно було, то я знаю вже, куди звертатися за тим інтернетом. Кажу - видаліть мій номер телефону з вашої бази назавжди. Хлопчик бекав-мекав, питався, чи я минулого разу до кінця відповіла на питання. Мол, якшо хтось кидає трубку, то дівчата можуть відмітити як таке, котре не завершене, відповідно можуть знов дзвонити. Я кажу - бліна, я відповіла на всі питання. І по телефону, і промоутерам шо в хати ходять. Нашо мене ще раз турбувтаи так часто? Я ж нєрвна :niger: :grin: . Ну він обіцяв, що більше мене не потурбують. Я така питаю - а звідки компанія має мій номер телефону? Каже - мабуть ви в якомусь сервісному центрі залишали. То я вже подякувала шо мене виключив з бази і попустилася. Але тепер от тільки думаю - а ніде я домашнього не залишала. Нашо, якшо маю мобільний? Тому виходить, шо вони користуються базою користувачів незаконно!!! Осьтакот мої дорогі. Якшо завтра не попустить. Або коли не матиму на кому злість зігнати - буду до них дзвонити - хай покажуть мені ту анкету, де я могла б лишити свій домашній. Бо я і в сервіси їхні ніколи не зверталася :dash:

До вас, кстаті ніхто не дзвонить?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Natalinda » 26 листопада 2011, 01:20

ДО мене з київстару не дзвонили, зато дзвонили з віасату і де взяли номер мобільного невідомо :?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 01:24

А. Ну так і це ще не кінець епопеї з Київстаром :grin: :grin: :grin:
Дьоргнуло мене нині зайти в систему самообслуговування мій діджус. Дивлюся на свої витрати (а я там вже пів року певно не була), а мені пише, шо шодня по 11 копійок знімає на діджингл. Але прикол то в тому, шо я була впевнена, шо я його відключила ще тищу років тому. Ну пів року тому то як мінімум, або й більше :evil: . Я то думаю. чо то мені люди дзвонять і жаліються "В тебе шойно така попса грала в трубці на діджинглі... Або, шо то в тебе грає якийсь блатняк тупорилий з якимось навіть не Шуфутінським, а брутальнішим в тищу раз дядьком... Я сприймала. шо то може якась реклама від Київстара, яко користувачу діджингла, адже я колись користувалася і потім коли не замовляла нового то в мене грала класична музика. Тому якось пропускала мимо вух. Та й жілілися лише кілька разів. Тому подумала - шо то глюк якийсь. Знов дзвоню до оператора. Кажу так і так. Ясне діло, шо вимагати повернення грошей я не маю права, бо ж не маю навіть ніяких підтверджень, шо дійсно відключала той діджингл. Кажу - виключайте мені ту тарадайку. Ну вона номер дала для смс куди писати. Написала - відключило. Але ж блін. Це пів року з мене вже щомісяця тягне за то, шо мені вопше не тра :dash: :evil: . Ше й якби шось грало нормальне... А то такий жах((( Добре. шо я своїх гудків не чую сама :o
Отакевот в мене вийшло...
А прикол в тому, шо тільки кілька днів тому я йшла вулицею і чула, як підлітки в п'яном угарє мінялися своїми пригодами. Типу один отримав СМС - безкоштовний діджингл, всі діла. Каже - хм, подзвоню. Раз безкоштовний, то замовлю. Подзвонив. А там же ж треба вибирати ше пів години. А грошики то капають. Каже - весь рахунок з'їло... Отакі то пироги з нашими добрими операторами... Дурятьнас, лохів, по повній :dash:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 01:27

Natalinda написав:дзвонили з віасату

а шо то таке?
Я пам'ятаю. що колись в Києві, я підписувалася шоб отримувати картку знижок від Фупшету. Там було вказано, шо компанія викорстовує лише в своїх інтересах типу інформацію, якось так. але не передає в руки третім особам. І нам приходили листи з акціями від Фуршету. То тоже нервувало. Але то вже самі винні.
А ще - коли купувала в Технополісі шосьтам, то була якась акція і я також мусила лишити свій мобільний. То тепер йдуть СМС. Але в чьом прикол - однакові почали йти і з адреси технополіс і з адреси Фокстрот. Мабуть то одна мережа. То нині теж не витримала і відповіла на ту смс, шо не бажаю отримувати новин, бо не знаю, як від них ще відмовитися. Але чи там СМС дійшла. чи то атвомат розсилає новини - побачу
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Natalinda » 26 листопада 2011, 01:40

happymami а шо то за система самообслуговування?

Віасат то телебачення супутникове
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення ЗІрка » 26 листопада 2011, 01:47

https://my.djuice.ua/tbmb/login_djuice/show.do

щойно перевіряла, чи мені часом не стягує за відключений ді-джингл :) тьфу-тьфу, все окі
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Nymydora » 26 листопада 2011, 01:49

happymami написав:
Natalinda написав:дзвонили з віасату

а шо то таке?
Я пам'ятаю. що колись в Києві, я підписувалася шоб отримувати картку знижок від Фупшету. Там було вказано, шо компанія викорстовує лише в своїх інтересах типу інформацію, якось так. але не передає в руки третім особам. І нам приходили листи з акціями від Фуршету. То тоже нервувало. Але то вже самі винні.
А ще - коли купувала в Технополісі шосьтам, то була якась акція і я також мусила лишити свій мобільний. То тепер йдуть СМС. Але в чьом прикол - однакові почали йти і з адреси технополіс і з адреси Фокстрот. Мабуть то одна мережа. То нині теж не витримала і відповіла на ту смс, шо не бажаю отримувати новин, бо не знаю, як від них ще відмовитися. Але чи там СМС дійшла. чи то атвомат розсилає новини - побачу

то тре до них дзвонити і матом ругаться, бо смсить автомат
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Natalinda » 26 листопада 2011, 01:53

ЗІрка ого, я такого і не знала, то певно таке і на київстарі є
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення oksana.tesliuk » 26 листопада 2011, 02:48

Natalinda написав: дзвонили з віасату і де взяли номер мобільного невідомо :?

і до мене дзвонили
а за інтернет від київстару вже не дзвонять, бо ми вже його таки підключили
чоловік повівся на ціну - нижча ніж в біттернету
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Liljondr » 26 листопада 2011, 03:10

happymami
ото ти себе накрутила
якби не було неприємностей на початку дня - то ти б однозначно спокійніше то все сприймала
тримайся - завтра буде все простіше
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Далі

Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей