Глобальні оголошення!



До вас дзвонить Київстар?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 03:21

Natalinda написав:ЗІрка ого, я такого і не знала, то певно таке і на київстарі є

так. то те ж саме. В мене коли був київстар на цьому ж номері, то просто писало май київстар, але всі дані зберігалися. Ні, брешу, дані за попередні місяці якраз вроді і не зберігалися. Ну типу - вартість, які вхідні, які вихідні дзвінки, тощо...
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення happymami » 26 листопада 2011, 03:23

Liljondr та так, звичайно ;) Просто треба було на комусь злість зігнати. А на кому ж іще, як не на чужих надокучливих промоутерах ;-) . Не на дітях же :oops:
Насправді я рідко так взриваюся. Видно просто прийшов час викинути негатив :girl_hospital:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Sawwku » 29 листопада 2011, 15:02

йопти :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: . в мене теж тягає за ді-джингл :dash:
Люб, куда ти смс слала?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Lusik » 29 листопада 2011, 16:25

happymamiДо вас, кстаті ніхто не дзвонить?


Ой , а до нас разів напевно 10 точно дзвонили з тим інтернетом - я і чоловік вже ледь не послали їх. Я їм говорила, щоб теж викреслили наш номер із свого списку, бо я буду жалітися в міліцію, що нам набридають дзвінками на дом. тел. нехай розбираються чи законно вони те роблять. Але нарешті останній раз я дуже культурно попросила приємного хлопчика, щоб більше не дзвонили , бо я за себе не ручаюсь :o :o :o і на диво перестали :clapping2:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення irinka » 29 листопада 2011, 17:44

Lusik як я тебе розумію, до мене теж дзвонять постійно щоб підключити інтернет:istereka: особливо в обід коли Юра спить :crazy: дуже незадоволена цим!!!!
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення happymami » 29 листопада 2011, 17:53

Sawwku написав:Люб, куда ти смс слала?

спитайся шось полегше)))) дзвони на 466, там клацай всьо підряд, поки тобі не скаже - для з'єднання з оператором натисніть .... . Тоді оператор підніме трубку і ти спитай шо слати. Там по моєму на номер діджингла 465 треба було слати якусь цифру. Чи то 012, чи то 102... Краще питай в оператора
irinka написав:дуже незадоволена цим!!!!

пропоную за моїм прикладом подзвонити до оператора і попросити викреслити ваш телефон зі списку

І взагалі, дівчата, дайте мені свої мобільні чи домашні номери в приват, я вирішила якусь статтю написати про то, як від тих Київстарівців рятуватися. Попитаю вас деталі. буду вдячна
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення irinka » 29 листопада 2011, 17:59

Я взагалі останнім часом стараюсь з ними не говорити. Тільки чую: "Доброго дня, ви користуєтесь інтернетом" відразу ж кладу трубку :istereka: і без того справ в дома хватає поки Юра спить :beauty: :cleaning: чи наприклад, на форумі посидіти, а не з тими операторами говорити!!!!! :evil:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення happymami » 29 листопада 2011, 18:55

irinka власне тому, що ти кладеш трубку, вони і дзвонять. Я вже їх питала ту систему. Коли ти кидаєш слухавку, ті дівчатка відмічають, шо опитування не проедене до кінця. Тому тебе ставлт в чергу нанаступний дзвінок. Замкнуте коло. Скажи, шоб тебе зняли з того списку і всьо
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: До вас дзвонить Київстар?

Повідомлення олеся » 29 листопада 2011, 19:21

happymami написав: Наьираю 466. Вислуховую всі "Якшо вам треба то, наберіть 1. То - 2. І те де. Думаю, хм, шо ж обирати? Взяла якусь цифру. Там вислухала купу реклами. Теж різні кнопки тре тиснути. А яку для з'єднання з оператором - не каже. Блііінаааа. Короче за п'ятим разом на громкоговорітєлі того безкоштовного радіо, я таки додзвонилася.


Це не стосується теми але до оператора київстар я набираю 466 та як тільки починає говорити ....натисніть 1... для ще чогось натисніть 2... я відразу натискаю цифру 9 десь 4 рази іноді ще раз треба і тоді чекаю на зєднання з оператором. То набагато швидше ніж слухати ту всю їхню єрунду.... :phone:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: До вас дзвонить Київстар?

Повідомлення krapk@ » 29 листопада 2011, 19:27

не по темі: люди а ви не знаєте можна якось домашній переадресувати на мобільний київстар?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron