Глобальні оголошення!



Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Модератори: Natalinda, ksana

Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення fajno » 22 листопада 2011, 21:27

З 1 грудня уряд розпочне експеримент "Непрямі методи оцінки доходів громадян".
Перевірятимуть матерів-одиначок, які претендують на соціальну допомогу. Про їхні доходи інспектори управлінь праці і соціального захисту розпитуватимуть сусідів, пише Gazeta.ua.

Соціальну допомогу не призначатимуть тим жінкам, які мають кондиціонер, сучасний велосипед, скутер, посудомийну машину, хто робить ремонт з використанням дорогих будматеріалів.

Також інспектори цікавитимуться наявністю співмешканців і квартирантів, породистих тварин та отриманням грошових переказів з-за кордону.

"Це продовження загальної тенденції уряду вирішувати питання бюджету виключно за рахунок малозабезпечених громадян", — пояснює 41-річний Павло Розенко, експерт Центру Разумкова.

"Жодної економії коштів це не принесе, бо мова йде про мізерні суми — жінки отримують близько 300 гривень. Навпаки, для держави це лише додаткові витрати, бо непрямі оцінки доходів теж має хтось робити. Теперішнього штату соціальних інспекторів недостатньо, тому доведеться наймати людей", - вважає він.

За словами Розенко, якщо врахувати, що нинішній уряд - це заможні люди, які не звітують перед українцями, скільки вони отримують і на що витрачають гроші, то вимагати звіту від інших категорій населення, на його думку, недопустимо.

http://life.pravda.com.ua/society/2011/11/22/89949/
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення Lusik » 22 листопада 2011, 21:54

:shock: :shock:

Так напевно краще найняти людей і платити їм гроші щоб вони вистежували мамусь порушниць порядку аніж дійсно платити гроші жінкам на діти. :scare: :scare: :scare:
Їх же ніхто не питає за чиї гроші вони купляють джипи, їздять по декілька разів на рік за кордон на відпочинок, що в них і скільки коштує все в квартирі (від меблів до одягу і т. і.), коли жінка думає на що їй витрати останні 100 грн, а до виплати ще чекати. :o :o
Хіба винна дівчина яка лишається сама з дитиною на руках. Можливо кондеціонер їй подарували ;-)

Давайте тоді зніміть усі пільги з депутатів. Нащо їм пільги якщо вони їздять на дорогих авто і маю кондеціонери, плазми і все інше вдома :o :o :o :scare: :scare: :scare: :istereka: :istereka: Нащо їм зарплати і пенсії такі високі якщо вони усі мають бізнес за рахунок бідних громадян-українців!!!!!

Все, все , все а то я вже розійшлася. на чому вони далі збираються економити?Але точно не на собі. Я завжди емоційно оеагую особливо як згадую про допомогу на дитину до трьох років - 130 грн. :grin: :grin: на що їх вистачить? З чого вони беруть такий розрахунок? :dash: :dash:

Ну і накінець....звичайно ,що є зараз мамусі і навіть повноцінні сімї, які не хочуть працювати, а народжують дітей і живуть за ті гроші, які виділяє держава на дитину, але таких все ж менше ніж чесних і порядних батьків
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення happymami » 22 листопада 2011, 22:06

до речі, працівники соцслужб самі не задоволені такими штуками. У трьох областях України таке практикують вже давно. То там вони незадоволені, бо кажуть, шо це тіпа вони жандарми якісь. Хоча, я думаю, хабарі їм теж можуть давати, шоб вони всьо гарно написали
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення happymami » 22 листопада 2011, 22:08

ось. знайшла цитату
Цей метод вже застосовується з квітня в трьох областях – Волинській, Кіровоградській та Чернігівській.

За результатами тих оцінок лише кожна четверта мати-одиначка дійсно потребує допомоги, а реальні доходи трьох інших цілком дозволяють їм обходитися без допомоги держави, повідомив експерт Центру Разумкова Павло Розенко.

Однак, він зазначив, що не чув жодних позитивних відгуків про експеримент з вищезгаданих областей. Соцпрацівники скаржаться, що замість того, щоб виконувати свої обов’язки, вони мають стежити за матерями-одиначками.

Зазначимо, що українські сім’ї отримують найменшу в СНД допомогу на дитину. Місячну фінансову допомогу держави середньостатистична сім’я витрачає швидше, ніж за тиждень.
http://poglyad.te.ua/hvalt/odynokym-materyam-ternopolya-ne-svityt-dopomoha-yaksho-vony-mayut-spivmeshkantsya-chy-rodychiv-za-kordonom/
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення pan_kotskyy » 22 листопада 2011, 22:14

fajno написав:Соціальну допомогу не призначатимуть тим жінкам, які мають кондиціонер, сучасний велосипед, скутер, посудомийну машину, хто робить ремонт з використанням дорогих будматеріалів.
Також інспектори цікавитимуться наявністю співмешканців і квартирантів, породистих тварин та отриманням грошових переказів з-за кордону.

маразм повний... :dash: то шо, по хатах ходитимуть і оцінюватимуть розкіш проживання матері-одиначки. Це ж треба певно ордер на обшук, ну щоб велосипед і скутер знайти :grin:
От повстидались би, чесне слово... особливо повеселив сучасний велосипед :grin: як ознака зажористості, мало того що посуд сама не миє, так ще і на велосипеді модному розїжджає, от с...а : :dash:
Це по моєму максимальне втручання в приватне життя, ще залишається вести журнал з ким спить мама-одиначка, мало лі що...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення КлубНіка » 22 листопада 2011, 23:53

В мене питання, ЯК вони будуть перевіряти про наявність тих чи інших предметів "розкоші". Сусіди можуть будь що розказати, але ДЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ??!! Ну допустім кондеціонер видно з вулиці. Веросипед і скутер можна просто позичити в друзів. А от таке як пусодомийна машинка і тп. то я би на місці таких жінок до хати своєї не пустила! Без міліції і спеціального розпорядження вони зайти до мене не можуть і все! Тай хата може бути батьків, і пусодомийна машина, різна побут. техніка і ремонти можуть собі робити батьки, то причім тут жінка і її дитина!

І взагалі я обурина взагалі такими рішеннями!Правильно написала Lusik себе вони чомусь не перевіряють, собі пільг не знімають!!! :evil: А он навіть декретних негодні виплатити (доречі на одному з форумів в тернопільській темці, одна з форумчанок писала, що була сьогодні в соцбезі і їй там сказали, що гроші з києва вже є і на днях ми маємо їх получити. Тому Ура товаріщі!!! :dance: )
КлубНіка Офлайн


 

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення happymami » 23 листопада 2011, 00:06

Alisa га га га га. От цікаво, якби до когось з нас прийшли соцзабезівці питатися про співмешканців нашої сусідки... Як би ви реагували? Я блін, така чесна, шо не знаю, чи змогла би морознутися. Але блін, так і стосунки з сусідами можна поламати. Вся надія на бабульок під під'їздом. Ті всьо знають. Хто, з ким, скільки разів, де і чому

Ну, думаю, якшо машинка не твоя, а батьків - має бути чек і техпаспорт, де могло б бути вписане прізвище. Або батьки під свою відповідальність мали би підтвердити, що машинка таки їхня. А про не пустити в хату... Мені здається, шо якшо міська влада підписує якесь певне розпорядження такого типу, під патронатом Президента чи ше якихось посадовців, то навіть якшо ти міліцію викличеш - будеш не права :dash: . Але не варто панікувати, дівчьонки. Памятаєте, коли Ющенко тіко ввів ту допомогу на дітей тисячами? Тоді теж грозилися. шо долому присилатимуть, шоб перевіряли чи ви на дитину їх тратите? Навіть по ТСн показували мамау, котра собі музикальний центр купила на ті гроші, ай яй яй, негідниця. Але ж чи хіба ходять? Нєа. Так само і то. Гучні заяви наша влада робити вміє. А як до діла... В Терні кожен ожному як не брат, то сват. Хіба підуть своїх перевіряти? ;-) Напишуть суто формально шо всі бідні і всьо буде гуд

А стосовно грошей в соцзабезі - я б радила надто не тішитися :niger: . Минулого місяця мій знайомий в оцзабезі поставив мене на спеціальну ергу (тобто ми всі там стоїмо але в різному порядку). Поставив фактично першою на отримання допомоги. Транш з Києва прийшов. Але замість 15-го я ті гроші отримала аж 3-го наступного місяця. Хоча й була по блату попереду... Такшо, я тепер вже навіть не жду манни небесної. будуть гроші - хвала Господу. Не будуть - жду, бо навіть знайомі, як виявилося, не впливають на перерахунки :dash:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення ЗІрка » 23 листопада 2011, 00:25

happymami написав: Але ж чи хіба ходять?


в мене була соцпрацівник, десь як малому поза півроку перевалило... ми з ним в колясі на подвірячку грілися, вона до хати не заходила, запиталася про найбільші покупки (коляска, ліжечко... ше шось там я казала) і приблизно кіко коштує. записала собі, порозказувала про мамів алкоголічок, які часом трапляються і таких самих татів, які кажуть - а нашо мені йти на роботу, моя вон ще одне народить, потім ще одне... :dash:
на тім почалапала далі. тільки сумно стало трохи.
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення pan_kotskyy » 23 листопада 2011, 00:39

happymami написав:Ну, думаю, якшо машинка не твоя, а батьків - має бути чек і техпаспорт, де могло б бути вписане прізвище.

happymami, ти зберігаєш всі чеки і техпаспорти до кожної речі, тоді я тобою горжусь ;-)
бо я б такого не знайшла, ну техпаспорт ще так... але якщо машинка б/у, то техпаспорта на неї ж може не бути...
це все так дико, коли хтось прийде до хати, вимагатиме документи на придбані речі, оцінюватиме якість життя, чи часом не вилізла з повної бідосі...
і це правове знущання замість того, щоб підтримати таких мамусь, які не погнали на аборт, бо їх кинув якийсь козел...

до речі, навіть міліція повинна мати ордер на обшук, а для цього мають бути підстави. Щодо соціальних служб, мо я помиляюсь, але їх можна на поріг не пускати.

Якось бачила відео, коли до молодої мамусі, їй щось 16 чи 17, засвітилась десь на обліку в міліції, яку покинув хлопець, мама якої бухає, завалила делегація з міліцією і ще якимись тьотями, прослідкувати як і що в хаті. Ну що, був бардак, але з дитиною було все в порядку, і вдягнена, і необхідні олійки-пляшечки, все було. Так дитину забрали, а мамі сказали "знайдеш роботу, через рік віддамо". От блін, лінтяйка, га, родила дитину і вдома сидить не працює. Подумати тільки... Бідна молода затюкана мама слухала строгу тьотю-офіцера, і не було кому за неї заступитись, а тьоті агукали до дитини і з посмішкою передавали в бобік який завіз в дитбудинок.
А потім інтервю, де охайна тьотя міліціонер розповідала, що є випадки, коли мами виправляються, знаходять роботу і їм дітей віддають... ну всяке балакала, гарно і на камеру...

В мене тільки одне в голові не вкладається - тьотя міліціонер, вона ж теж жінка, теж напевне мама... не вкладаєтсья

Отак, жостко "піклується" держава про жінок і дітей...
Вибаште, накипіло вооот...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення pan_kotskyy » 23 листопада 2011, 00:44

І до нас на подвір'я соцпрацівниця якось заходила, але я її не застала, вона з свекрухою розмовляла. То розпитувала ким працює мій чолjвік і чи зможу я вийти на роботу після закінчення декрету, що ще не знаю, я б не відповідала, а свекруха ясне діло ,побалакати любитель. Але навіщо це все випитувати?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Далі

Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron