Глобальні оголошення!



Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення happymami » 23 листопада 2011, 01:01

жесть. Але з другого боку я розумію таки приписи. Ти ж читала статистику? Кожній четвертій лише та допомога дійсно потріна. А інші - мають звідки брати додаткові кошти. Нє. ну ясне діло, гроші потрібні всім, особливо коли в хаті дитина. Але якби часом за рахунок зменшення тих витрат з бюджету на утримання мамів, якісь інші категорії, типу тих же самих мамів але більш потребуючих, отримали збільшення допомоги - це було б круто.
Хоча не кидайте в мене тапками. Я розумію, шо то анреал. Але в держави кожна копійка на рахунку. Бюджети постійно дзюраві. То мусять отакво ходити, шоб знімати з допомоги тих. хто без неї ще прожевріє.
Канєшно маразм. Мало б бути то всьо якось влаштоване на початку здачі документів соцзабез. Типу - хочеш допомогу - збери підписи в сусідів, шо не живеш з коханцем (хоча це ще не факт, шо ти його утримуєш за гроші держави), шо в тебе нема породистого пса. який жре тіко м'ясо (може пес лише на недоїдках сидить, або ти в шкільній столовій клянчиш для нього відходи), і те.де...
Бачиш, пише в моїй цитаті. шо позитивного результату від таких перевірок нема :grin: . Але всеодно їх вводять. Держава, блін, цирк
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення pan_kotskyy » 23 листопада 2011, 01:15

happymami, ти ідеалістка ;-)
дивилась я то засідання, коли розглядали постанови щодо відміни пільг депутатам, надбавок і все таке...
не прийняли, звичайно, хоч багато викрикали за відміну, то тим викрикаючим сказали "ну то відмовтесь від своєї ЗП, в чому ж справа" (якщо такі чесні)
Ти уявляєш скільком потребуючим мамам можна було б допомогти з тих зекономлених коштів, га?
Воот, але ж легше по гривні в народу відібрати, авось і хватить дири заткнути, аніж свою копійку віддати... вдруг на ящик ікри не хватить, чим гостей пригостити...

Ну то таке, я не заздрю багатим людям, в них свої проблеми, просто якось воно все через жо..., чи це світ весь такий чи такі клоуни унікальні тільки в нас...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення мешканка » 23 листопада 2011, 08:54

А я спокійно відношусь до тих експертів: то ж такі самі люди, як ми...на ті свої 800 грн-1000 грн мають ходити від хати до хати і випитувати...а добре, як попадаються інтелігентні мами, а як якесь хамло? або просто людина розчарована і озлоблена на світ? До Лесі приходила жіночка така вже пенсійного віку то мала цілі списки питань і мусіла те все випитати-бо то ж її робота, з неї потім спитають. Просто в нас держава така, уряд такий гнилий... Якби вони пенсії клєркам по 30000 повідміняли-тоді й бюджет наповнився б...а то вони комара проціджують...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення mala-karta » 23 листопада 2011, 09:30

та при чому тут ті експерти, що ходять по домах?
вони просто бояться за свою роботу та й усе :(

але ж гарно написали, що допомогу заберуть, але це не доволить зберегти кошти - бо все піде (а може й не вистачить) на оплату праці тим людям, яких буде додатково найнято для оцінки достатку мам-одиначок.

Ну, круто, що ж тут скажеш.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення Anyri » 23 листопада 2011, 10:33

happymami написав:Але ж чи хіба ходять?

Особисто знаю трьох, до кого приходили, перевіряли. І одній ледь не зняли допомогу - вона живе не за місцем прописки, а там "добрі сусіди" розказали, що жодного разу її з коляскою не бачили (((
Anyri Офлайн


 

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення krapk@ » 23 листопада 2011, 11:17

happymami написав:Кожній четвертій лише та допомога дійсно потріна.

З цього я взагалі угораю. А які критерії дійсно потрібна. Що вона має лексус, 3 поверхову віллу і т.п. І то навіть ті що таке мають, мажори всякі і т.п, то ж вони не рідко ще беруть , якусь соціальну допомогу, яким макаром взагалі неясно. А тут дійсно знайши на кому зекономити-на матерях одиначках. Звичайно, розжиріли-посудомийку купили, щоб воду енергію і час економити. Люди, а може пора брати якісь вила і йти скидати цю придуркувату владу?? В усій Європі мама, яка сама виховує дитину має страшенні пільги, допомогу, що може взагалі не працювати. А в нас 350 грн-ооо, можна накупити. Наш прожитковий мінімум і споживчий кошик найнижчий навіть серед відсталих країн. Надіюся, що журналісти зможуть донести абсурд цієї справи до тих.... можновладців.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення Lesya » 23 листопада 2011, 12:02

Як каже Азаров, в нашій державі все для людей робиться. От тільки він не уточнює, кого мають за людей.

А до мене таки приходили минулого року. Одна жіночка з питаннями на 3 сторінках - майже годину писали, а потім десь за місяць молодий чоловік до хати прийшов - чи я тут живу з дитиною, де дитяче ліжечко, коляска, чи є продукти, необхідні для дитини... :crazy: Щорпавда до холодильника я його не пустила - малому було 5 міс і він був ще повністю на ГВ.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення pan_kotskyy » 23 листопада 2011, 12:13

Lesya написав:чи я тут живу з дитиною, де дитяче ліжечко, коляска, чи є продукти, необхідні для дитини... :crazy:

а якщо коляски нема (є слінг), ліжечка нема (спільний сон), то...?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення georginochka » 23 листопада 2011, 12:45

Я недавно говорила з однією мамою. Вона розказувала, що тепер часто для одержання додаткових пільг нормальні сімї йдуть на таку собі "хитрість" - батько пише відмову від дітей і жінка вже виходить мати-одиначка. Хоча далі продовжують жити разом. Може то плітки, але мова йшла про сімю директора однієї з шкіл. То може ті перевірки не такі вже безглузді :?
Думаю, до якого зубожіння держава довела людей, що вони йдуть на такі далекі від високоморальності вчинки :?
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Матерів-одиначок позбавлятимуть соціальної допомоги

Повідомлення krapk@ » 23 листопада 2011, 15:03

georginochka написав:ормальні сімї йдуть на таку собі "хитрість"
а в нас не дуже багато нормальних сімей. Навіть директор школи отримує близько 2000тис. Якщо це весь дохід, то порахуйте чи це нормальна середня сім'я. Чогось закон про податок на розкіш вони не годні прийняти, слабо за годинник що коштує 30тис дати в бюджет 30 грн.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість