Глобальні оголошення!



Що ви робите зі старими парасолями?

Модератори: Natalinda, ksana

Що ви робите зі старими парасолями?

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 02:12

За своє життя я вже стільки мала парасолів, шо не перерахувати. Але часто виникала проблєма - куди їх дівати, коли вже купила собі нову, а стара ніби ще й не стара,але вже або видон непрезентабельний, або десь якась одна спиця погнулася, або ше яка дрібна поломка сталася... Знаю, був колись в місті один хлопчина, котрий з тих спиць таке диво витворяв...
Так от - розказуйте про свої парасолі, показуйте.
Ще є хтось, хто зонтиками-тростями користується, чи це пережиток минулого? Де купуєте? Скільки вартують?

Перша з серйозних була парасоля десь 10 років тому. До неї не пам'ятаю жодної. Мабуть тому, шо куповані були за мамині гроші. А ця - за самостійні. Так от. трость, єстєссно, мода ж така була. Срібна. А всередині синя. Впевнена, шо з вас хтось теж таку мав. Потім було кілька прозорих. Мала на них манічку. Одна - біла прозора. Одна - синя з синьої клейонки. Потім знов біла прозора. Всі купувала на великому базарі за невисокі ціни

А потім надовго в мене була одна улюблена трость - відслужила певно років п'ять без змін. Купувала на базарі Юмакс. Правда - ціна дорога. Дерев'яна ручка. Золотий узор. Я хотіла. шоб була яскрава і не така як у всіх. Так і було. Золотий узор на осінь - досить ефектно в сірий дощовий день. Правда, тепер деревина тріснула в тому місці, де той гачок внизу стирчить, за який зачіпати тра, щоб зонтик скласти. Тому якшо складати, то лише поясочком зразу защіпнути. А якшо часом в маршрутці де розстібнеться, то розкладається на пів маршрутки :oops: . Тому не ношу її. Але сильно люблю і не викидаю

Згодом купила на ринку звичайну складну. Теж хотіла чогось молодіжного, а всі узори були стандартні. Ну як на базарі короче. То купила в клубнічки. На тій же точці, де всі попередні парасолі купувала (і золоту, і на подарунки дорогим мені чоловікам). Правда, вона була біла. Тому навіть сезон не відслужила. А ще - я її якось перевернула догори дригом і дощ намочив спиці. То поржавіли. Наразі валяється на полці і не знаю, куди її діти. ТО був прикол, коли моя коліжанка побачила в мене на фотках її і дзвонить мені по скайпу рже і показує свою нову парасолю - ідентичні близнюки. Я випала в осадок)))) На то і подружка. шо смаки однакові)))
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Зараз хожу і дуже задоволена з міні-парасолькою. Я її називаю слінгопарасольою))) Бо її зручно в любу сумку запхати. Колись такі привзили лише з Франції чи Європи вопше. а зараз - купила в Сільпо шось по 40 грн чи 30. Канєшно -ширпотребна і якби був ураган - труба б їй була. Але за її дешеву ціну і компактність я прощаю всі гріхи. ТТТ, но ношу вже ціле літо і на фестах була з нею - тримається, зараза))))) Червона :heart:
Тут лише кавальчик її є
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Що ви робите зі старими парасолями?

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 02:14

Знайшла гаджет якийсь . ото вже Японія навигадує :crazy:
| +
Зображення Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Що ви робите зі старими парасолями?

Повідомлення Tajga » 23 жовтня 2011, 10:40

А я зі старих парасоль шию екоторбинки для покупок... :oops: Дуже зручно. Веселі кольорі і міцна тканина. ;-)
А ще обожнюю парасолі- тростини, гуляти з ними одне задоволення. Але, ти права, happymami, з дітками краще мати слінгопарасольку. Придивляюсь собі зараз. Але в нас тра міцну, бо якщо вітри, то можуть у вісімку скрутити. Мою суперміцну тростину на 16 спиць скрутили на раз.. :(
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Що ви робите зі старими парасолями?

Повідомлення flower » 23 жовтня 2011, 10:42

парасоля це такий же аксесуар як і сумка, вона має бути не одна. не вважаю шо трость це пережиток минулого, вони великі з ними дуже класно коли дощ затяжний і надовго, а от коли збирається на дощ то краще звичайно маленька і складна, щоб було зручно носитися з нею. Щодо мене то маю 5 а може більше, тре піти в гардеробну перерахувати :grin: Найбільше мені подобється маленька складна коралового кольру з рюшами і в великий горошок.яка на кнопочку розкривається і закривається, решта всі однотонні і нічого особливого. З ними нічо не роблю, як ламається викидаю :P
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Що ви робите зі старими парасолями?

Повідомлення mari » 23 жовтня 2011, 10:47

Tajga-ну ти й умілиця! Класно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!12 з плюсом!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Що ви робите зі старими парасолями?

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 10:48

Tajga написав:А я зі старих парасоль шию екоторбинки для покупок... Дуже зручно. Веселі кольорі і міцна тканина.

тут детальніше. плз ;-) . Шо то за цудо і яке воно?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Що ви робите зі старими парасолями?

Повідомлення krapk@ » 23 жовтня 2011, 12:53

маю тростинку, вже давно, ще лиш вони входили в моду, але така собі класна-в неї ручка довга прозора і світиться різними кольорами-неонками. Ще чоловік років 8 тому подарував, тепер не ношу, так стоїть. Маю теж одну дешеву манюню, що завжди в сумці на всяк випадок,а одну теж не велику але гідну-таку що нею і вбити можна, з кучею спиць алюмінієвих. А ще штук 5 валяється то спиця зламана то відкривалка не робе, якби це їх викинути.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Що ви робите зі старими парасолями?

Повідомлення ksana » 23 жовтня 2011, 13:07

я мала багато поломаних старих парасоль, то викинула їх, бо займали купу місця в шафі. влітку купули малу, компактну парасолю, яка вміщається в сумку. до того мала тростини: одну мені подарували на день народження, коли я поступила до ВУЗу, відслужила вона мені 9-10 років. потім була ще одна на рік часу, поламалася спиця і тканина трохи порвалася. останню тростину я ще маю, вона з клейонки прозора, помаранчевого кольору. відірвався кінчик, який кріпиться до спиць. поки що висить в шафі, шкода викинути. ця парасоля напевне буде використана для ігор з дітьми.

користуюся однією папрасолею, вибирала нейтрального кольору. я не люблю мати багато всіляких речей в гардеробі. мені достатньо 1-2 речі.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Що ви робите зі старими парасолями?

Повідомлення Tajga » 23 жовтня 2011, 13:16

happymami написав:Шо то за цудо і яке воно?

Змімаєш чохла зі спиць, розпорюєш і перешиваєш. Виходить звичайна прямокутна торба з двома ручками. ;-) Фото немає, руки не доходять...
krapk@ написав: А ще штук 5 валяється то спиця зламана то відкривалка не робе, якби це їх викинути.

йой, не викидай! Краще гарненько чохли відпори від спиць, я в тебе їх на чоколяду виміняю! :tipok:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Що ви робите зі старими парасолями?

Повідомлення ksana » 23 жовтня 2011, 13:19

Tajga,якби знала, що можна екоторбинки з парасоль зробити віддала би тобі їх задарма.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Далі

Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron