Глобальні оголошення!



Чи можна купити корисну річ в дешевому магазині?

Модератори: Natalinda, ksana

Чи можна купити корисну річ в дешевому магазині?

Повідомлення Літо » 03 жовтня 2011, 16:25

Як ви ставитеся до таких магазинів, де пропонують "Не дешевий товар, а дешеві ціни"? Купуєте щось в таких бутіках? Колись був бум на магазини "Все по 25". Потім "Все по 50". Тепер вже й "від 2" та "Від 3 грн" купу наплодилося. Чи можливо там придбати шось корисне і недороге?
Літо Офлайн


 

Re: Чи можна купити корисну річ в дешевому магазині?

Повідомлення alenka » 03 жовтня 2011, 16:56

За одяг не можу сказати нічого позитивного, заходила два рази в такі магазини, жодного разу не побачила нічого для себе корисного, і тому більше й не заходжу. А от в магазини з всілякими дрібничками я ходжу. Одного разу купила жестяні банки для чаю, правда використовую їх для зберігання шпиць, гачків в'язальних. А іншого разу купила декілька рамочок для фото, купила фарбу та й сама помалювала їх в такий колір, який мені до інтер'єру підходив.

Тобто мій висновок про магазини такого роду: оскільки речі там дешеві, то їх не шкода знищити, а переробивши, удосконаливши їх - можна отримати щось особливе, що в магазинах придбати тяжкувато :).
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Чи можна купити корисну річ в дешевому магазині?

Повідомлення Yummy mummy » 03 жовтня 2011, 17:22

На рахунок одягу в таких магазинах не знаю :? , ніколи не заходила, але дуже сумніваюся, що джинси за 50грн можуть мати нормальний вигляд і хорошу якісь...А якщо треба вибрати економ варіант- то краще на секонді щось пошукати....
А такі дрібнички як баночки,скляночки,фоторамочки,та всяка мєлоч думаю дуже навіть не погано, правда останній раз купила вагу (таку з гачком) за 5 грн- то Влад її одним махом розібрав і вже нею нічього неповажиш :grin: ....
Літо написав:купу наплодилося

А де в нас такі магазини, я тільки один бачила на місці Техасу?
Доречі може хтось знає, а Техас закрився чи кудись переїхав?
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Чи можна купити корисну річ в дешевому магазині?

Повідомлення mari » 04 жовтня 2011, 21:38

Можна, якщо інші не знають для чого і чому ця річ корисна :)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чи можна купити корисну річ в дешевому магазині?

Повідомлення happymami » 22 жовтня 2011, 20:20

ооо. А я частий гість таких от магазинів. Але інколи можу там пробути навіть цілу годину в пошуках вартісної речі серед того всього ширпотребу. А інколи і ширпотреб візьму, якшо мені ту річ треба на раз-два а платити щалені бабки за неї в магазинах не хочеться

Щотижня (практично) купую там по пачці пластиліну дітям. Бо Юрчик в мене обожнює пластилін, але він його просто псує, складаючи різнокольоровими шарами один на одного, роблячи велику гору. Так от, 6 грн якраз пластилін для таких потреб.
Фарби - 6 грн на тиждень, шоби Юрчик їх пацькав як хоче, а мені серце не краялося
Буквально вчора купила машинку для чистки кошлатання. 10 грн. Думала фігня. Питала в продавця, чи люди не повертали, чи чистить. Таки наважилася і купила. Задоволена така, шо аж пилюку з вазонків нею зчищаю :oops: :grin: :grin: :grin: . Пальтішко гарно чистить і щей носки дітям гарно "розчісую" :grin:
Купила лампу настольну, таку шо на зажимчику - 22 грн (коли в магазинах такі від 50 як мінімум). Єдиний недолік - короткий шнур.
Купила вазочки на повідло/сметанку, тощо. Вони типу скляні. Я так розумію, шо десь троха нерівні, чи чому браковані, шо так дешево продають. 6 грн.
Шарфік свій новомодній фіолетово-блакитний за 30 грн купила. На базарі такі ж від 50.
Чохольчик мамі на телефон за 10 грн. Він канєшно протреться скоро. Але так як мама в мене носить всьо акуратно, то їй. на відміну від мене, буде на рік точно :grin:
Вологі серветки наважилася купити, бо малій часто в школу даю практично по пачці в день і задовбалася купувати дорогі. То за 1,5 грн взяла. думала вонючі будуть, або якісь неприємні на дотик. Ні. Відкрила - досить пристойні. Аж здивувалася і пошкодувала шо мало купила :?
Хомут там купила за 30 грн. Давольна як слон.
Колготки малим на зиму дуже теплі - по 9 грн. Правда, то синтетика пискуча. Але так як мої дітиська теплі колготи одягають лише в тріскучі морози і то на санки кататися, то мені така ціна підходить за синтетику. Краще, ніж по 30 грн за натуральні. Бо різниці особисто моїм малим нема. От мамі були б. Вона синтетики носити не може.

Правда йдучи в такий магазин треба добре знати, які ціни на базарі на такі ж товари. Бо мені здається, що попри таку от шару якісь товари таки мають завищену ціну, шоб окупилися ті, що дешевші. Хоча я не перевіряла, може то догади. Крім того, треба добре обдумати, чи дійсно вам так треба та річ. Бо перше враження - ваууу. мені тре і то, і то і то і то. І в результаті набираєш на 200 грн. Моя перша покупка в такому магазині була майже на 100 грн. При тому я й так пів години стояла над кожною річчю, зважуючи, чи вона мені така потрібна, чи я можу й без неї обійтися
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))


Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron