Глобальні оголошення!



Чи годувати майстрів

Модератори: Natalinda, ksana

Чи годувати майстрів

Повідомлення Alisa » 01 жовтня 2011, 22:10

Помітила закономірність: всі майстри, що в нас робили обідали-перекусували снікерсами.
І я подумала, а може господарі мають годувати майстрів? Це ще досі практикується? Бо я щось думала, що це вже відійшло.
Але снікерси...
Чи справді вони додають сил?
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи годувати майстрів

Повідомлення pan_kotskyy » 01 жовтня 2011, 22:30

Як хто домовиться. Я особисто вважаю, що майстри мають самі дбати про обід.
Кума перших майстрів годувала, але то її дуже напружувало, бо крім них мала ще повно роботи, але виходило так, що кликала свою сім'ю їсти і якось їй було незручно тих не покликати. Інших майстрів в перший день не годувала, то вони чекали-чекали, а тоді попросились десь вийти в магазин щось купити поїсти. На наступний день вже мали тормозки або далі ходили щось купувати.
Свекруха коли робили ремонт в хаті майстру готувала перше-друге-компот щодня але там відносини такі склалися дружні з тим майстром.
Я собі уявляю, що як платиш за роботу, то не має обходити що їдять наймані працівники. В більшості установ-підприємств тим не переймаються, то чого має перейматись та ж господиня дому і тратити свій час-гроші на готування обідів?
А що їдять снікерси, булочки всуху, то вже турбота самих майстрів чи їх дружин, хоча фізична праця таки вимагає щось поживнішого і змістовнішого. А снікерс щодня, то капець...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чи годувати майстрів

Повідомлення Melisa » 01 жовтня 2011, 23:16

Alisa написав:Це ще досі практикується?

практикується. Але не у всіх. pan_kotskyy права, якщо ти платиш робітнику гроші, то чого тебе має обходити чи голодний він, чи ні. Але є інша сторона медалі: якщо майстри працюють в квартирі, де ви й зараз проживаєте, то мені б совість не позволила їсти, і не запросити їх до столу. Був в нас один майстер, років 15 назад. то мама розривалась між хатньою роботою і приготуванням їжі для нього. А зараз нам роблять ремонт, то ми поки жвем у батьків, відповідно навідуємось періодично на хату, тому робітники самі собі готують їжу.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Чи годувати майстрів

Повідомлення Sawwku » 01 жовтня 2011, 23:25

згідна. якщо сім"я сідає до столу, то запросити робітника треба. інше питання, що зовсім не обов"язково для нього спеціально готувати перші/друге/і компот. (хіба в вас так заведено на щодень).
інша справа жити окремо, кидати всі справи, бо там чоловік голодний :dash:

з цієї причини не хочу бачити в себе майстрів знайомих (особисто) та родичів. бо тоді 100% починається пресінг зі сторони батьків. як же то так, авось він ще щось не то подумає. (хоча дере таку ж оплату, якщо і не більшу)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Чи годувати майстрів

Повідомлення happymami » 01 жовтня 2011, 23:27

Мій тато часто робить ремонти. Можна сказати, що це була його основна робота ще рік тому. То він завжди дбав про обід сам. Правда. робив ремонт у новозбудованих будинках, або в житлі, де як пише Неля, ніхто не живе. Коли ж робив у знайомих, або дуже малознайомих, то всеодно на стіл накривли, по старінці ше й наливали 100 грам бувало. Коли робив ремонт в селі, то без обіду ніяк. Правда й платня там була менша і переважно натурпродуктами.

Коли мені вставляли вікна - не накривала на стіл, бо то не на день. Коли вставляли балкон, то тіко вкінці каву зробила, бо то був знайомий. І то я би йому й каву не ставла, адже гроші платила нормальні. Чоловік вже свиснув, шоб таки шось приготувала, бо всьотаки робили аж до смеркання.
Загалом же мені легше було б на 20 грн в день більше дати, аби люди собі самі за обід дбали, ніж я би шось варила. Але, якшо майстер за ті гроші, котрі розраховані на обід купує собі лише Снікерс, то це канєшно жесть

Про поживність Снікерса скажу, шо в ньомутаки шось є. Я часто в мандрівки з собою беру саме його, бо він або так апетит моцно перебиває, або таки дійсно зарахунок арахісу ситний, хз, но як варіант обіду - замінити можна. Но не щодня. хібаби вам якицсь фанат арахісу попався :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи годувати майстрів

Повідомлення Alisa » 01 жовтня 2011, 23:31

Я взагалі не уявляю, як можна жити в хаті, де робиться ремонт :lol: .

Я ще знаю сім*ю, що готувала ремонтникам, а вони обіцяли їм знижку. В результаті порахували їм харчування - 15 грн.на день.
Продукти й старання коштували дорожче.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи годувати майстрів

Повідомлення Alisa » 01 жовтня 2011, 23:42

Ось нам коли міняли вікна - пацани мали з собою снікерси. Опалення - снікерси
Монтували купе - теж снікерси.
Ось я і подумала - може, я щось не розумію :)

Але я згідна з Пан-коцьки, про їхні обіди нехай дбають їхні дружини.
Вони ж не в гості до мене прийшли, а робити оплачувану роботу.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи годувати майстрів

Повідомлення happymami » 01 жовтня 2011, 23:43

Alisa написав:Я взагалі не уявляю, як можна жити в хаті, де робиться ремонт .

реально це жесть, але якшо іншого виходу нема (як от в мене було років 6 тому), то живуть, а куди ж діватися? Не у всіх є родичі ;-) . Просто робиться тоді квартира не вся вцілому, а по частинах. І ремонт триває не три місяці, а 1,5 роки :lol: . І в туалет інколи ходять до сусідів, поки в ванній ставлять плитку та унітаз. А їсти варять на електроплиті в кімнаті, поки в кухні труби міняють :crazy: . Є таке діло :dash: :scare: . Але однозначно в наш час обід майстрам відходить на другий план, мені здається
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи годувати майстрів

Повідомлення flower » 02 жовтня 2011, 00:19

У нас майстрі щодня є.... то хату перекривали черепицею, то утепляли, інша бригада бєсетку мурує, короче кожен день (окрім вихідних звичайно) вже протягом року в мене майстрі і ще будуть до зими точно, і їсти я їм варити не збираюсь, вони за свою роботу гроші получають. А от мій тато добра душа, мав майстрів і напрягав сестру шоб та щодня їм їсти варила (то в неї типу такі канікули були), а врезультаті майстрі здерли за свою роботу добрі гроші і те що їм щодня обід давали навіть не врахували. :x
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чи годувати майстрів

Повідомлення Milichka » 02 жовтня 2011, 11:28

Нам ремонт зробили у квартирі і будинок збудували, жодного разу обід не готувала. Навіть під перший камінь і "на квітку" чоловік просто дав майстрам гроші на обід і завіз їх в магазин. Не любимо ускладнювати собі життя...

А от батьки мої, щоб у них не робили чи цілий день, чи дві години обов"язково обід і ще "сто грам", так у них заведено, і скільки не переконувала, що не варто, мама каже "стидно, так майстрів з хати випускати".
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Далі

Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей