Глобальні оголошення!



Чи схожі діти на своїх хресних?

Модератори: Natalinda, ksana

Чи схожі діти на своїх хресних?

Повідомлення happymami » 16 вересня 2011, 12:44

То швидше, такий забобон в нас ходить, що дитина від хресних батьків перебирає життя. Але я одного дня отаквот сіла, і спробувала провести паралелі, то помітила, що особисто і в мене є багато спільного і схожого з хресною мамою, і в моєї малої, наприклад, і навіть в малого.
А у як у вас? Є щось спільне з хресними? Шо саме?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи схожі діти на своїх хресних?

Повідомлення Sawwku » 16 вересня 2011, 12:53

щиро сподіваюся, що в мене нема
про малу ще не годен сказати, бо вона ще похожа тільки на Машу (з мульта "Маша и медведь") :lol:

думаю, справа не в тому, чи то хресний(а). просто ми схожі на людей, з якими спілкуємося. тобто якщо стосунки з "батьками" тісні, то і дитя буде чимось схожим. (а куми і так схожі, бо якщо довірили таку місію, то мають бути хорошими друзями).
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Чи схожі діти на своїх хресних?

Повідомлення Alisa » 16 вересня 2011, 14:03

О, ми недавно з Анірі про це говорили.
Якщо це правда, то лише щоб на хресну маму, бо вона в нас класна. Комунікабельна, находить спільнумову з усіма людьми.
На хресного ні. Він талановитий, дуже творчий, але з дуже важкою вдачею.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи схожі діти на своїх хресних?

Повідомлення krapk@ » 16 вересня 2011, 14:17

а мій син має дуже багато повадок своєї хресної (моєї рідної сестри). Зрвні всі теж кажутьщо похожий не на мене чи на чоловіка а на мою сетру. Навіть група крові в нього як в неї :lol: Звісно то все співпадіння, ВСЕ ТАКИ МИ РІДНІ. Але думаю що до вибору хресних треба віднестися серйозно, бо мама хресна молиться за щасливу долю свого похресника :-|
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Чи схожі діти на своїх хресних?

Повідомлення Nymydora » 17 вересня 2011, 00:58

в нашій родині з маминого боку похресниці схожі на своїх хресних.
я дуже схожа на свою хресну - і зовні, і характером, хоча кровної спорідненості нема.
похресниця моєї мами, яка, в принципі, є її племінницею, дуже схожа на мою маму. На весіллі чоловік її казав до мами: не знаю, де ви, а де моя жінка :grin: Так само інша племінниця моєї мами має дочку, яка копія своєї хресної (рідної тітки). Санта-барбара :lol: :lol: :lol:
наш малий зовні трохи схожий на хресного, але тільки трохи. Просто такий же типаж - кругленький, світлоокий. Але чим далі росте, тим менша схожість. Ну а моя похресниця на мене зовсім не схожа. І, напевно, добре - нащо їй бути такою перемеленою :crazy: :grin:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чи схожі діти на своїх хресних?

Повідомлення happymami » 17 вересня 2011, 10:54

Nymydora написав:нащо їй бути такою перемеленою
:grin: :grin: :grin: :grin: Самокритична Нимидорка)))

Ну в нас мала так само як і кума, не їсть густого в супах :evil:
А малий - такий же лівша, як і його хресний - мій брат :tipok: . А ще - всі кажуть, шо схожий н брата зовнішньо. Ну тут вже хресність ні до чого. Це просто тому, шо гени такі. Всетаки кровні ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи схожі діти на своїх хресних?

Повідомлення malyshka1612 » 13 серпня 2012, 21:13

якщо порівнювати мене і моїх хресних, то дуже-дуже схожа на хресного - характером, вмінням дабиватись мети і т.д. а на хресну напевно нічим, принаймі не замічала цього
malyshka1612 Офлайн


 


Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість