Глобальні оголошення!



Привиди існують?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Привиди існують?

Повідомлення Naya » 17 вересня 2010, 09:41

в нас один живе.
включає серед ночі музикальні іграшки сина :D
але я його не бачила. :D
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Привиди існують?

Повідомлення Melisa » 17 вересня 2010, 10:14

А щодо свята, то я взагалі не розумію його. Для чого це все? Переодягатись в чудовиськ та ще й залучати до цього дітей... А потім дивуватись, чого то з психікою дитини не все в порядку. :unknown:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Привиди існують?

Повідомлення Любов » 17 вересня 2010, 11:15

моя сестра розказувала історію, що відбулася з нею в гуртожитку, коли вона була хвора, лежала в ліжку вночі і не могла заснути. В один момент вона відчула, що не може поворухнутися і говорити, тоді вона побачила дівчину вдягнену в білому, з розпущеним волоссям, вона підійшла до неї, стала над головою і сказала, щоб сестра йшла з нею, що там їй буде краще і що там не буде хворіти, сестра відмовилася. Розказувала, що спілкувалися вони якось ніби подумки. Потім та дівчина вийшла з кімнати, за нею тягнувся шлейф її плаття. Сестра подумки почала молитися і після цього змогла поворухнутися. Після цього випадку вона не лягала спати поки не покропить свяченою водою ліжко і не перехрестить, вчепила над ліжком образ. Ще говорили з священником, то він казав, що відмовлятиме за ту душу якісь спеціальні молитви. От згадала ту історію і самій якось моторошно стало.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Привиди існують?

Повідомлення Naya » 17 вересня 2010, 11:17

і чого я в таке всяке не вірю?
схоже на страшилки, що розказують на ніч.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Привиди існують?

Повідомлення mala-karta » 18 вересня 2010, 21:54

:scare: :scare: :scare:
дівки, ото ви мене настрашили наніч
аж волосся дибки
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Привиди існують?

Повідомлення Marta » 19 вересня 2010, 00:30

Гра, а що за клоун? Щось я провтикала про нього....
Marta Офлайн


 

Re: Привиди існують?

Повідомлення happymami » 25 жовтня 2010, 17:49

Natalinda написав:я не цікавилася його походженням.


1 - http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0% ... 1%96%D0%BD
2 - Християнські звичаї чи ідолопоклонство?
Як же виник цей бісівський карнавал?
Давнє населення островів Британії, Ірландії і частини нинішньої Франції відзначали своє головне свято - Самайн, кінець старого і початок нового року - 31 жовтня. Розгульна ніч Самайну була однією з найстрашніших у році: вважалося, що цієї ночі завіса, яка розділяє людей та сідів (ворожих людям чарівних істот) стає зовсім тонкою, тож люди і сіди (сиди) можуть проникати у світи один одного. Після християнизації островів Британії та Ірландії пам'ять про Самайн залишилася все-таки жити в поколіннях.

З 835 року за вказівкою папи Римського Григорія IV Західна церква стала святкувати день Усіх святих 1 листопада. День напередодні - 31 жовтня - у середньовічній англійській мові отримав назву «All Haltows Eve» (навечір'я (дня) Всіх Святих), або «Halloween». Збіг дат призвів до того, що в народній свідомості це свято і Самайн частково ототожнилися, тому «Halloween» набув забарвлення Самайну й бурхливо відзначався. Звичай бешкетувати цього дня привезли до США ірланські та шотландські емігранти. Тепер з Америки це "свято" перекочувало й до нас. Якщо раніше жартували, що Америка нас нагородила лише штундою (сектами) та колорадським жуком, то сьогодні до її "подарунків" додався ще й Хеллоувін. Для православних християн участь у цьому біснуванні є водночас і блюзнірством, позаяк у день, коли згадуються святі, "християни" вдягають на себе костюми демонів та їхніх слуг, і образою на адресу власної Церкви, бо Православна Церква відзначає день Всіх Святих не 1 листопада, а в неділю, яка йде за святом П'ятидесятниці (на початку літа).

Таке нечестя викривав ще св. Димитрій Ростовський, викорінюючи поганські пережитки в руському народі. Так, про традицію під Новий рік "водити козу" і вдягатися в потворні костюми він у "Літописі" писав: "Деякі ж особи свої і всю красу людську... закривають якимись масками та страшилами, на диявольську подобу влаштованими, лякаючи або розважаючи людей, і тим свого Творця Зиждителя укоряють, начебто не задовольняючись чи нехтуючи творінням рук Його, що неодмінно слід було б християнину облишити".

Таким же чином, пише там само св. Димитрій Ростовський, звичай у деяких місцях під час пресвітлого дня Воскресіння Христового кидати одне одного у воду або обливати водою є відновленням ідольського жертвоприношення. Так, до хрещення Русі наш непросвіщенний народ приносив "заради примноження плодів земних" жертви джерелам та озерам, "іноді ж і людей топили у воді". І хоча під час обливання водою вимовляється великоднє привітання, але це лише гріх проти третьої заповіді Божої.

Так само на початку жатв руські язичники приносили жертви своєму богові плодів земних - ідолу Купалі. Пам'ять про цього біса й донині живе в деяких місцях руських, особливо напередодні різдва св. Іоанна Хрестителя. Яких тільки безчинств не витворяють цього дня, думаючи, буцімто тим самим вони вшановують найбільшого з народжених жонами пророка - Предтечу Господнього. Подібно до свята Хелоувін, люди сплутали грішне з праведним і називають цей день "Івана Купала". Проповідник покаяння, котрий ще за життя закликав: "Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне" (Мв. 3, 2), - гнівається на тих, хто в день його пам'яті, що припадає завжди на Петрів піст, улаштовує торжество бісам. Наприклад, 1999 року мешканців м.Хирова Львівської області 7 липня о третій годині дня, в розпал веселощів, спіткав ураган із градом; деякі градини сягали вагою 500-700 грамів.

Колись єврейський народ, який Бог вивів із землі Єгипетської, в той час як пророк Моісей на горі Синай розмовляв із Богом, улаштував собі золотого тільця, приносив ідолу жертву і "сів народ їсти й пити, а опісля став гратися" (Вихід 32, 6). Розгнівався Бог на невірний народ і сини Левія за наказом пророка Мойсея вирубали мечем того дня три тисячі невірних (Вихід 32, 25-29). Тих, хто залишився живий, спіткала кара згодом (Вихід 32, 35). Такий же гнів Божий накликаємо на себе й ми, колись православний народ, якщо беремо участь або байдуже дивимося на таке ідолопоклонство.
звідси http://www.pochaev.org.ua/?p=listok/listok37

Кілька рецептів ту навіть є :crazy: http://wicca.ru/page.php?al=alias4913

3 - Сучасний Хелловін давно втратив своє первинне значення й перетворився просто на привід поклеїти дурня, нарядитися в немислимі костюми, палити багаття, полякати людей і полякатися самому. Сьогоднішні любителі свята нечистої сили нагадують дітей, які із захватом розказують страшні історії про «чорну-чорну руку в чорній- чорній кімнаті», про труну на коліщатках тощо. Занурюючись у світ казок, дорослі на якийсь час повертаються в дитинство. Така потреба цілком зрозуміла. Адже накопичені дорослими стреси, тривоги, переживання, побоювання, заборони потребують якогось виходу, й можливість посміятися над страхом, дозволити собі недозволене — найкраща розрядка.
http://www.day.kiev.ua/171512/


4 - :scare: :scare: :scare: Котячі притулки в США з середини жовтня до 1 листопада призупинили прийом котів з шерстю чорного кольору в зв'язку з святкування Halloween.

Працівники місць тимчасового утримання котів пояснюють таке рішення тим, що під час Halloween в США з'являється певна кількість людей, які крадуть чорних котів для здійснення сатанинських обрядів.
http://tsn.ua/tsikavinki/u-ssha-hovayut ... nisti.html



5 - А ми на хеловін підемо голосувати :crazy: :crazy: :crazy: :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Привиди існують?

Повідомлення Перлинка » 25 жовтня 2010, 18:02

Думаю-так. Бачила фото хлопчини, котрий з друзями поїхав в Колодіївський ліс бухати. Крім нього на фотці я нарахувала ще близько 10 душ. Їх ніхто не бачив (під час п"янки), допоки фото не видрукували :scare: :scare: :scare:
Страшно це все. :(

Nelya
Я шось не поняла :???: крім нього на фотці не мало нікого бути ,а було 10 привидів?А з ким же він тоді бухав :shock: ? Чи ті собутильники :drink: не фотографувались :D ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Привиди існують?

Повідомлення Melisa » 25 жовтня 2010, 18:26

Так, крім нього на фотці не мало нікого бути. Решта собутильніків я незнаю, де ділись. Але фотка реально страшна.як на мене.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Привиди існують?

Повідомлення Перлинка » 25 жовтня 2010, 18:36

Nelya
Прикольно ,мабуть дійсно страшнувата фотка була.А як той хлопець після цього себе почував,не накакунав в штанятка?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Шухлядка з балачками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron