Глобальні оголошення!



Хочу виговоритися....

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Alisa » 02 січня 2011, 11:58

Я знаю пару, які спочатку втомилися від стосунків, фиркали одне на одного, через всяку фігню розлучилися, рік були просто друзями, і знову розписалися. Причому коли розлучилися, нікому з батьків про це не повідомляли. Тихо розлучилися, тихо розписалися :zybu:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Руженка » 02 січня 2011, 11:59

Привіт Крапочка!!!!! А моя думка, що потрібно почекати і пережити...... Порада звичайно не нова, але.... Зараз в тобі емоції бурлять ...... І те що сталося у вашій сімї, сталося точно не через хороші стосунки, значить, щось тебе зламало....... Тоді ти думала, що саме такий вихід самий кращий, що більше не можеш жити з цією людиною. А зараз в думках спливають лише ХОРОШІ моменти, от і картаєш себе!!!!! Не варто!!!!!!! ЖИВИ!!!!!!!!! ЖИВИ!!!!!!!!! ЖИВИ!!!!!!!!!!!! Можливо, це випробування відкриє для тебе нову сторінку твого життя!!!!!!!!! І хто зна, може нова сторінка буде звязана з твоїм чоловіком.... Але життя покаже.... Обовязково покаже!!!!!!1 Тобі головне бути спокійною, врівноваженою. Вихід як на мене відійти від цих думок. Якщо є побути кому з малим, іди до друзів, в ресторан, відпочпивай, навіть якщо не хочеться!!!!!!! Так само як тебе заполонили погані думки, так само мають прийти і ХОРОШІ!!!!!!!!!!!!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення krapk@ » 02 січня 2011, 15:34

Дівчатка, дякую всім за хороші і теплі слова підтримки. На жаль в моєму випадку двічі в одну річку не війдеш. Мені лиш залишається пам'ятати все те добре, що було між нами. І як пише Люба взяти себе в руки, не істерити, щоб батько не боявся приїжджати до дитини. І робити висновки, висновки, на майбутнє.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Naya » 03 січня 2011, 14:21

Чоловік захворів...
Спочатку почало горло першити і трошки заклало носа.
Просила - запшикай горло хлорофіліптом, а в носа - лаферобіон, щоб зараза не розмножувалася.
Та нєє, я здоровий - я просто холодного повітря надихався. Ну, як здоровий - то йдем гуляти. Нііі, гірше буде, підем завтра.
На другий день - соплі по коліна. Ясний пень - ніхто нікуди не йде :x :x :x :x
Нарешті соізволили лікуватися.
В куми в малої 5 років. Ми запрошені в ресторан. Йду сама з малим. :(

Замовила подарунок в представника Ранку. Ще в четвер чи середу минулого тижня. Нема ще. Обіцяли сьогодні точно зрнку. Нема. Дзвонила. Через дві години буде. Пройшло вже три :x :evil: :mad:

Тим часом прибираю й мию на кухні мікрохвильовку. Ждан лізе під руки. Прошу тата його забрати. тато немає сил. Ну курва мать....я то маю завжди ті сили мати - хвора чи ні. Й дупу помити, й нагодувати, й прибрати й себе лікувати..а він все вже....сил немає...
Ще треба приспати Ждана, вирішити з подарунком, самій марафет навести.
а мені вже нічого не хочеться. Хіба сісти й виревітися....й навіть плакати не можу...

Вчора ходили самі з Жданом гуляти. Дзвонила, происла витягнути м"ясо, щоб розморозилося. Забув.
Сьогодні зранку попросила підготувати фотік - там батарейки сіли. Забув.

В мене сил нема говорити, просити.....я кричу...сама себе лякаюся вже...

Я така лиха сьогодні.....так би когось й побила.... :mad: :mad: :mad: :mad:
Ну чоооого то все таааак....
ну що то зі мноюююю????? :gore: :gore: :gore: :gore:
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення kamisia » 03 січня 2011, 14:43

З тобою всьоьнормально, в тебе нормальна здорова реакція на Вовкин пофігізм..... сама б так реагувала, ше й на нього бпоорала.... батарейки до фотіка можу дати....
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Перлинка » 03 січня 2011, 14:48

Ну по перше чоловіки завжди гірше переносять біль та болячки.Не знаю чи їх більше болить,чи мають меньше сил з тим справлятись,чи їм просто хочеться побалдіти як в дитинстві.
У нас застуда,якщо без температури,в принципі не рахується,робимо все як завжди.Але в чоловіка часті мігрені,тоді я його взагалі не чіпаю,так ніби його взагалі в хаті нема.
Хоч ,якщо чесно мене це також дратує,бо не хоче лікуватись,піти на огляд долікаря.Не можу ні вмовити ні затягнути.
Каже ,що вони йому нічим не допоможуть,що то такий організм і в нього це з дитинства.Отак десь раз в 1-2 тижні має це пережити.Я вже прошу ну не заради себе,заради нас ,дітей лікуватись :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Якось також ,було в подруги весілля,так готувалась до нього ,чекала,а він якраз в цей день захворів-пішла одна.Так було обідно,ну те що захворів зрозуміло не його вина,вина в тім ,що не хоче лікуватись,так ніби йому то подобається...
Востаннє редагувалось Перлинка в 03 січня 2011, 18:27, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Natalinda » 03 січня 2011, 18:03

ОЙ, Лесю, то може яка полоса чорна просто, тре перечекати і все мине. В мене чоловік щодо здоровя такий же :ugeek: І щодо витягнути мнясо, чи ше шось там - теж :ugeek: ТО як настрій маю і псувати собі не хочу - то пару раз дзвонюі шось нагадую і питаю чи зробив, а як настрою нема і хочу комусь попсути - то йому псую своїм капанням і бурканням. Реально бачу що нармальний і жартівливий тон доходить швидше і з меншими нервовими затратами, але що робити коли нема сили чи то бажання бути мудрішою :head:
Вобшем згадай як казав мудрий цар Соломон "І ЦЕ МИНЕ"
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Nymydora » 03 січня 2011, 21:03

Я ото постійно згадую, як в "Розвіяних вітром" була фраза, що коли чоловік зажене скалку під ніготь, то реве, як бугай, а жінка, коли родить, має тихенько кричати, щоб чоловіка не потурбувати.
З тими їхніми "ооо, я не маю сили" уже теж ніяких сил нема. Читаю Наю, а бачу своє... Ну чого жінка, слабке створіння, має постійно ті холєрні сили мати до всього, а дехто навіть встати з дивана зайвий раз сииилииии немааааає. :evil: :evil: :evil:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Olenka » 04 січня 2011, 00:32

Дівчата, по темі:

С лицом измученным и серым,
на белой смятой простыне,
как жертва бешеной холеры,
лежит коленками к стене.
Протяжно стонет, как при родах,
трясётся градусник в руках.
Вся скорбь еврейского народа
застыла в суженных зрачках.
По волевому подбородку
струится пенная слюна.
Он шепчет жалобно и робко:
«Как ты с детьми теперь одна??..»
В квартире стихли разговоры,
ночник горит едва-едва.
Темно. Опущены все шторы.
У мужа… тридцать семь и два…
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення mala-karta » 04 січня 2011, 01:36

:zybu:

і у нас так само
37.2 - то всьо, нема сил, лежить притихши.

На зато як 39.2 - то ще й на роботу збирається, бо треба дорізати одну штучку...
Работнік :help:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей