Глобальні оголошення!



Хочу виговоритися....

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення мешканка » 29 грудня 2010, 09:52

еххх....в мене таке накопичувалось пару днів...а вчора "вибухнула"...спочатку добре посварилась з чоловіком (як завжди через якусь дрібницю), потім виплакалась... Але стало легше: пішла, помила підлоги (бо чоловік витріпав килими на снігу, сам, з власної ініціативи, а я потім ще й скандал йому закатала :stupid: :ugeek: ), помила посуд, поприбирала і пішла до чоловіка миритись. Аж якось легше на душі стало, хоча й противно через те, що йому нерви попсувала, але сьогодні вже мені краще.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення krapk@ » 29 грудня 2010, 10:05

значить не без причини-є якась, може завуальована, або яку ви самі не визнаєте. Порийтеся в собі. Інколи щось мілке так переврне гастрій.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення мешканка » 29 грудня 2010, 10:21

krapk@ написав:значить не без причини-є якась, може завуальована, або яку ви самі не визнаєте. Порийтеся в собі. Інколи щось мілке так переврне гастрій.

та причину я добре знаю, але намагаюсь якось на цьому не зациклюватись і не впадати в роздуми...Моя причина зовсім нічим не відрізняється від більшості тут висвітлених: це буденність, рутина, щоденне "Пісю-каку-гаму" (як гарно висловлюється моя подруга) і ніякої перспективи в майбутньому..
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Alisa » 29 грудня 2010, 10:43

Я теж вчора вспилила. Кажу своъм хлоцям - мене нема 20 хвилин, я качаю прес. А вони кожноъ секунди до мене : Наташа... Наташа... Наташа... Наташа... :crazy: :crazy: :crazy:
Я на турніку вишу, в він мені Іллю несе, подивись як наш синуля посміхається :ugeek: . Ніби я за день і не помітила :ugeek: ...
Я вчора влаштувала.... :niger: :niger: :niger:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Naya » 29 грудня 2010, 10:50

Сьострииииииии
коли писала, то думала то в мене лищ такі примхи, але почитала вас і....
не знаю, чи радіти, що я не одна, чи плакати, що нас так багато...
ой, таке враження, що то вже норма....
бо
норма - це патологія, яка заволоділа масами
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення mari » 29 грудня 2010, 10:55

Перспектива є завжди, ми просто її не помічаємо. Ну не дано нам бачити те, що буде через пару років. Але все залежить від нас. Почитайте 101 причину для радості і на душі стане легше.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення happymami » 29 грудня 2010, 13:00

Naya написав:Знову в мене "приступ"...
з жиру бішуся, чи шо?

В мене таке завжди буває перед відповідальними святами, типу День народження мого, чи Нового року. Чи ше шось. Нічого, Ная, в піст посумувати то якраз добре ;-) .
Думаю, просто дівчонки є у нас відчуття, шо рік закінчується, а ше може не все зроблено. А може навпаки - всьо зробилося, а тепер вже нема до чого прагнути, тощо...
То мабуть саме ті почуття троха так впливають
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Milichka » 29 грудня 2010, 13:20

happymami написав:Думаю, просто дівчонки є у нас відчуття, шо рік закінчується, а ше може не все зроблено

Ні, в мене все не так. Просто я весь час з дитиною - круглодобово, як сіамські близнюки, крок в крок разом. Тато на роботі, у бабусь свої клопоти, їм не до нас - а потім обіжаються, чого дитина до них не іде.
Тіна у мене завжди була маминою, чи це особливість характеру, чи просто через обставини, до місяців 9 їла цицю кожних півгодини, віддійти від неї не могла нікуди.
Я взагала оптиміст, тим більше дитина дуже бажана, всі ці нюанси спиймала як данність, а тепер просто напевне якась хронічна втома, яка загострилась на фоні Тіниних зубів і капризів.
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Любов » 29 грудня 2010, 15:50

люблю готувати всяку смакоту, коли сама на кухні залишаюся. Але вчора свекор не хотів нас з Максимком залишити самих там. думаю, нехай, зварю вже борщу і нажарю хрустів. так ні, він починає мені розказувати як варити борщ і з чого :x . ну не люблю я такого. в результаті приготувала тільки хрустики, а борщ він варив сам :ugeek: . взагалі він добра людина, але інколи любить подіставати. Потім сіла, подумала, може він хотів як краще, допомогти. а я як сірник, швидко загоряюся і потім так само швидко потухаю.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Apolloniya » 29 грудня 2010, 23:35

Сьогодні мені накипіло за весь тиждень, що в нас гості, бо сильно втомилась. Почала йому жалітись, а він мені нагрубив, слово за слово- і знов "ти мені надоїла, не хочу з тобою спілкуватись, розлучимось, подивимось за пару років, хто як буде жити". Дівчата, я в ауті... :extesi: Цього разу я дійсно трохи переборщила, бо сильно обідно було, що він може собі дозволити нагрубити мені ще і при гостях. Але знов сидить надутий, я знов вибачаюсь, він мене ігнорує (часом ігнор може тривати кілька днів), а я так його люблю і тааак мені шкода за той свій крик і так боюсь його втратити, що місця собі не знаходжу. А він це знає і вміло користується. :help: І як далі жити?
Востаннє редагувалось Apolloniya в 30 грудня 2010, 00:09, всього редагувалось 1 раз.
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron