Глобальні оголошення!



Зберегти шлюб заради шлюбу

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Ludmila » 29 жовтня 2010, 12:30

Може подружжю варто спокійно у всьому розібратися, чому шлюб нещасний, варто "сісти за стіл переговорів", :emphaty: залучити сімейного психолога? :girl_hospital: Адже проблеми в сім'ї виникли не вчора? Головне, щоб і чоловік, і жінка захотіли піти на діалог між собою! Безвихідних ситуацій не буває!!!! Коли є діти НЕОБХІДНО подумати про їх почуття, про їх майбутнє, хоч жити в шлюбі заради дітей і гратися в благополучну сім'ю теж не варто! І тльки, коли випробувані всі можливі варіанти порозумітися :flag: , лише тоді варто подумати про розлучення.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Natalinda » 29 жовтня 2010, 12:42

Shalimar написав:п.3 - ну, обман, физ. насилие, измены.. Или Вы сейчас скажете, что верующий человек на такое не способен :) Тогда дальнейшая дискуссия не имеет смысла...
4 - наркомания, алкоголизм....


Так я вважаю що віруюча людина на таке не здатна, а якщо насилля - гнати в три шиї і по можливості звертатися у відповідні служби.
А якщо обман написала вище на конкретному прикладі.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Melisa » 29 жовтня 2010, 13:01

Shalimar написав:Допустим, венчались по доброй воле, выбор на тот момент казался осознанным, семейное счастье безоблачным.. Всё по взаимной любви и согласию
НО.. Обстоятельства меняются. Прошла любовь, стали неинтересны друг другу, да мало ли чего, ну, не все такие смиренные праведные христиане.. Нет больше желания быть вместе (у одного или у обоих).. Для чего сохранять такой шлюб?



Можливо і не варто, але варто знати про те, що і в другому і в третьому і в енному шлюбі будуть такі ж випробування, сварки, непорозуміння. Тут вже все залежить від людей: захочуть щось змінити, будуть працювати над собою, і без Божої помочі тут не обійтись. А не захочуть, тоді найлегше - розірвати шлюб. І продовжувтаи шукати СВОЄ КОХАННЯ.
Знаю одну пару, котрі до кілька років назад жили на "широку ногу" і не думали ні про що. Бога як такого не визнавали і деколи навіть насміхались з церковних обрядів. Та пройшов час, вони розійшлись. Вона зараз віруюча (протестант), за якийсь період часу і він повірив у Бога. Зараз вони намагають склеїти те, що не могли склеїти 10 років назад. Вони зрозуміли, що без Любові, нічого не вийде. І головним, в сімейному житті повинен бути саме Він, Господь.

На рахунок Біблії, тут поки що не можу нічого сказати, бо досконало її не знаю сама.
Щодо отця Мартина, думаю, в наші суперечки він заходити не буде (маю на увазі тему), тому, якщо цікавить це питання, може варто йому в ПП написати?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Melisa » 29 жовтня 2010, 13:34

Дещо таки знайшла. Думаю, це якраз той випадок, коли в сім"ї відбувається побиття чоловіком дружини, чи наркоманія і т.п. Отже,
ЦИТАТА З БІБЛІЇ:
"Іншим же я говорю, не Господь: коли який брат має дружину невіруючу, і згідна вона жити з ним, нехай він не лишає її.
І жінка, як має чоловіка невіруючого, а той згоден жити з нею, нехай не лишає його.
Чоловік бо невіруючий освячується в дружині, а дружина невіруюча освячується в чоловікові. А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі.
А як хоче невіруючий розлучитися, хай розлучиться, не неволиться брат чи сестра в такім разі, бо покликав нас Бог до миру.
(1Кор 7:12-15)"

Думаю, цим все сказано.
:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Shalimar » 29 жовтня 2010, 21:56

Ludmila написав: хоч жити в шлюбі заради дітей і гратися в благополучну сім'ю теж не варто! І тльки, коли випробувані всі можливі варіанти порозумітися :flag: , лише тоді варто подумати про розлучення.

Хорошо, тогда как понимать фразу "шлюб - это на всю жизнь, даже если он и неудачный"? :)
Ладно, можете не отвечать, пойду полюбопытствую у о.Мартина :)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Shalimar » 29 жовтня 2010, 22:02

Nelya написав:Можливо і не варто, але варто знати про те, що і в другому і в третьому і в енному шлюбі будуть такі ж випробування, сварки, непорозуміння. Тут вже все залежить від людей: захочуть щось змінити, будуть працювати над собою, і без Божої помочі тут не обійтись. А не захочуть, тоді найлегше - розірвати шлюб. І продовжувтаи шукати СВОЄ КОХАННЯ.

ну, всё равно, какую-то ситуацию можно разрулить, а какую-то и нет, ведь если люди расходятся, значит, не нашли взаимопонимания, и решили для себя, что больше им вместе быть не стОит (или невыносимо?)
Nelya написав:Дещо таки знайшла. Думаю, це якраз той випадок, коли в сім"ї відбувається побиття чоловіком дружини, чи наркоманія і т.п. Отже,
ЦИТАТА З БІБЛІЇ:
"Іншим же я говорю, не Господь: коли який брат має дружину невіруючу, і згідна вона жити з ним, нехай він не лишає її.
І жінка, як має чоловіка невіруючого, а той згоден жити з нею, нехай не лишає його.
Чоловік бо невіруючий освячується в дружині, а дружина невіруюча освячується в чоловікові. А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі.
А як хоче невіруючий розлучитися, хай розлучиться, не неволиться брат чи сестра в такім разі, бо покликав нас Бог до миру.
(1Кор 7:12-15)"

Думаю, цим все сказано.

А что, верующий человек не может хотеть разойтись??
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Перлинка » 29 жовтня 2010, 22:40

Shalimar

Це таке слизьке питання,що на нього ніхто відповіді не знає :lol: :lol: :lol:

І я також :crazy:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Melisa » 29 жовтня 2010, 22:49

Shalimar написав:А что, верующий человек не может хотеть разойтись??

Може, чому ж ні. Тільки віруюча людина буде молитись за збереження сім"ї. А невіруюча, буде зосереджувати свою увагу лише на недоліках партнера і тим самим ще більше налаштовуватись на розлучення.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Shalimar » 29 жовтня 2010, 23:03

Nelya написав:Може, чому ж ні. Тільки віруюча людина буде молитись за збереження сім"ї. А невіруюча, буде зосереджувати свою увагу лише на недоліках партнера і тим самим ще більше налаштовуватись на розлучення.

Понятно. Картина проясняется... Верующие и неверующие живут по разным принципам, ценностям, отсюда и различная модель поведения.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Перлинка » 29 жовтня 2010, 23:04

Nelya
Я знаю одну жінку,яка молилась ,а він її по стінці розмащував в прямому смислі слова.Дихнула на повні груди лиш як пішов нв той світ.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей