Глобальні оголошення!



Зберегти шлюб заради шлюбу

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Harper » 31 жовтня 2010, 17:37

Друге. Багато хто відкликається що він не священик чи не має богословської освіти, щоб глибоко вникати в важкі питання. На мою думку треба просто мати здоровий глузд. "Бо не дав нам Бог духа страху, але сили, любові і здорового розуму" 2Тимофія 1,7 . І писання все просте для розуміння, просто читай як написано. Хоча про деякі речі майже нічого не сказано - Господь просто хоче щоб людина запитала про це Його особисто :sos: . На кожну ситуацію конкретна відповідь, стандартної немає. Але прийдіть до Господа і запитайте, не треба вам посередників. Ще отці церкви наголошували на тому, що теолог не той що має знання про Бога, а той що спілкується з Ним і міняється на Його образ :drink: (Симеон Новий Теолог, Григорій Ниський).
Olenka писала що говорить новий завіт, а в старому можна прочитати про різні сімейні пари як приклад для нас. Приклад як нам будувати стосунки. Як повинен поводити себе чоловік, жінка, які є обовязки в сімї, як вирішувати проблеми і тд. Навіть якщо ці принципи будуть використовувати невіруючі люди, це буде діяти.
А що до питання з якого почалася ця тема, то я думаю що немає однозначної відповіді. Запитайте Господа самі. А Він покаже що робити, як поступати.
Harper Офлайн


 

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення мешканка » 31 жовтня 2010, 20:07

Harper написав:Друге. Багато хто відкликається що він не священик чи не має богословської освіти, щоб глибоко вникати в важкі питання. На мою думку треба просто мати здоровий глузд.

Для себе я досить глибоко вникаю в різного роду проблеми і намагаюсь дивитись на все "очима віри", проте, завжди пишу у своїх повідомленях, що не маю богословських студій, а значить, що мої доводи і моя думка є тільки моїми і кожен може до них прислухатись, або їх засудити, але я не говорю від імені Церкви, а від свого власного. (є люди, які перекрутять все на свій лад і скажуть, що так і було.)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Перлинка » 31 жовтня 2010, 20:13

:)
Востаннє редагувалось Перлинка в 10 квітня 2011, 16:02, всього редагувалось 2 разів.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Перлинка » 31 жовтня 2010, 20:16

мешканка
Не ображайся,я не думаю що Harper хотів тебе зачепити,я наприклад нічого такого в його вислові в твою адресу не помітила ;)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення мешканка » 31 жовтня 2010, 20:41

Перлинка написав:мешканка
Не ображайся,я не думаю що Harper хотів тебе зачепити,я наприклад нічого такого в його вислові в твою адресу не помітила ;)

о...я не ображаюсь, звісно :rose: .Просто уточнюю ;) Навпаки, дуже приємно поспілкуватись з людьми, з такими рідкісними, в сучасному світі, переконаннями.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Harper » 31 жовтня 2010, 21:17

мешканка написав:о...я не ображаюсь, звісно :rose: .Просто уточнюю ;) Навпаки, дуже приємно поспілкуватись з людьми, з такими рідкісними, в сучасному світі, переконаннями.

:rose:
Harper Офлайн


 

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Olenka » 31 жовтня 2010, 23:29

мешканка написав:Навпаки, дуже приємно поспілкуватись з людьми, з такими рідкісними, в сучасному світі, переконаннями.

:D Ну, як бачиш, не такими вже і рідкісними, якщо на пів-форума назбиралось таких людей :)))
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Olenka » 31 жовтня 2010, 23:55

Перлинка написав:Я всі ці місця їз Біблії знала.

А чому не написала? ;) Shalimar просила-просила...

Перлинка написав:Але якщо ,наприклад така ситуація...

У зв"язку з цією конкретною ситуацією, виникають питання. А чи дійсно та особа була віруючою? Часто до церкви починають ходити заради людини, яку люблять, щоб одружитись. А потім, коли ціль досягнена, починає поводити себе, як звичайно. Зустрічала хлопців, які приходили до протестантської церкви, щоб знайти собі дружину, бо чули, що там дівчата хороші. Знаю сім"ї, які і живуть собі так далі, знайшли компроміс.
Ще друге питання - як поводив себе чоловік в шлюбі. Віруючі чоловіки, часом, можуть бути схильні до диктатури, типу, я голова і всьо :). Знаю одного пастора, який одружився з невіруючою особою, дружина довгі роки сміялась над ним і знущалась. Але він пробачав, мінявся сам, будував стосунки, і саме через його вчинки серця дружини торкнувся Господь. І, коли у них була 1 дитина, вона не мала час прийти до церкви. А коли народилась третя дитина, то вона з усіма дітьми була в церкві і мала на то час і натхнення :D .
І ще питання, як так довго чоловік витримав і раніше не розвівся? :D

Перлинка написав:Тому до цієї ситуації вважаю,що підходить лиш така відповідь.
Що я ще можу сказати… Моліться, і Бог відкриє що робити – помиритись з чоловіком, знайти компроміс, чи розійтись. Бувають різні випадки, і Господь досконало знає кожний з них, і є вихід з кожної ситуації природній чи надприродній.

Ну, я думаю, ця відповідь підходить в більшості ситуацій, бо в кожній є свої нюанси. Ось, наприклад, в Африці перед чоловіками, які прийшли до Бога, повставало питання що робити з кількома дружинами. І їх відсилали йти питати у Бога, і Бог говорив що рибити кожній особі щось своє.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Перлинка » 01 листопада 2010, 00:00

А чому не написала? ;) Shalimar просила-просила...

Бо вони не дають однозначної відповіді на мої питання.
Далі завтра вдповім,бо чоловік жене спати :D
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Перлинка » 01 листопада 2010, 21:53

:)
Востаннє редагувалось Перлинка в 10 квітня 2011, 16:04, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron