Глобальні оголошення!



Зберегти шлюб заради шлюбу

Модератори: Natalinda, ksana

Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Shalimar » 28 жовтня 2010, 16:00

о.Мартин написав:Шлюб це на все життя, радісний він чи невдалий.

Предлагаю всем желающим обсудить это утверждение, высказаться в поддержку или опровергнуть его
И что по этому поводу говорится в Библии?

Зачем сохранять брак, если один страдает или оба несчастны?

(ЗИрка, прошу продублировать Ваше сообщение, если считаете нужным)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення mala-karta » 28 жовтня 2010, 16:16

я за те, що на все життя.
В кожного бувають чорні смуги в житті, і половинка має знайти в собі сили для терпіння і підтримки.

Але я дуже "за", щоб ВСІХ юажаючих взяти шлюб відравляли на науки і перевіряли усвоєння. Хто не хоче - хай без шлюбу живуть.
Бо дуже сумно дивитися іноді на чоловіка і жінку, які разом тільки тому, що шлюб в церкві брали. І кожен з них - нормальна людина. Але десь хтось гаркнув і хтось образився. А всього-то навсього трохи більше терпіння!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Natalinda » 28 жовтня 2010, 16:24

Shalimar я звичайно не претендую на те що бездоганно знаю російську мову, але "брак" і "шлюб" то ніби різні речі :???:
І про ГШ вже тема є :???:

"Брак" без шлюбу у випадку страданій може й не варто на все життя зберігати, а от шлюб - це і в радості і в горі.

А що говорить Біблія, ви самі процитували.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Alisa » 28 жовтня 2010, 16:53

брак і шлюб це одне і те саме :D
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Naya » 28 жовтня 2010, 17:00

та нє...
брак - то брак...
ліпше шлюб ;)
я б не хотіла шоб мої сімейні стосунки називали браком....вони не браковані, аж ніяк :P
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Shalimar » 28 жовтня 2010, 17:06

mala-karta написав:я за те, що на все життя.
В кожного бувають чорні смуги в житті, і половинка має знайти в собі сили для терпіння і підтримки.
Бо дуже сумно дивитися іноді на чоловіка і жінку, які разом тільки тому, що шлюб в церкві брали.

а если всё серьёзней-драматичней, чем просто обида? если один или оба несчастны? если не хотят больше быть вместе? Ведь никто не застрахован от каких-либо перемен.. Почему нужно вопреки всему сохранять такой союз? Жить, мучаться, дети растут в нездоровой обстановке...
Что сказано в Библии на этот счёт? какое объяснение, аргументация?..
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Natalinda » 28 жовтня 2010, 17:08

Ну шлюб той шо в церкві, то по російськи "венчание", якщо я не помиляюся.
А те шо "брак" - то по нашому розписка в РАГСі

Чи нє?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Shalimar » 28 жовтня 2010, 17:38

Natalinda написав:Shalimar я звичайно не претендую на те що бездоганно знаю російську мову, але "брак" і "шлюб" то ніби різні речі :???:
І про ГШ вже тема є :???:

"Брак" без шлюбу у випадку страданій може й не варто на все життя зберігати, а от шлюб - це і в радості і в горі.

А що говорить Біблія, ви самі процитували.

Да я тоже не знаю в совершенстве русский язык..
Брак - в ЗАГСе, шлюб - в церкви, Вы это имели ввиду? в таком случае, я не знаю как перевести "шлюб" :)
Но дело даже не в этом.. Что, если люди любят друг друга, сами для себя решили, что хотят быть вместе, что они половинки одного целого... То они могут запросто разбежаться каждый своей дорожкой лишь только потому, что не произносили обещаний перед Боженькой в церкви? Не обвенчались - "свободны", обвенчались - терпите друг друга не смотря ни на что?..
"В горе" - это одно дело, это проверка на прочность, а вот страдания и т.п. - зачем? почему?..
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення гра з вогнем » 28 жовтня 2010, 19:10

напевно у багатьох церква швидше асоціюється з духовністю, а звичайне життя зі світським. тому й кажуть, що шлюб в церкві - то мусить бути на все життя.
але хіба в РАГСі не питають чи погоджуєтеся ви пов1язати своє життя в горі і радості? вроді питають. Нас питали.
Тому особисто для мене шлюб є шлюб, де б він не був. шлюб - це коли двоє людей дали обіцянки один одному разом іти по стежині життя.
Якщо ця обіцянка була дана свідомо, то вони працюватимуть над тим, щоб зберегти своє кохання і один одного.

Мені здається така велика кількість розлучень, як є зараз через нівелювання категорії шлюбу, перш за все у змі; через інфантилізм молоді, подружжя часто бере шлюб під тиском, обставин, родичів... а потім бідкаються...
Але у такому випадку чи було свідомим рішення про шлюб, чи укладався він в коханні, чи не обманювали ці люди насамперед себе даючи клятву? Побудоване на брехні важко зберегти.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Зберегти шлюб заради шлюбу

Повідомлення Shalimar » 28 жовтня 2010, 19:40

Допустим, венчались по доброй воле, выбор на тот момент казался осознанным, семейное счастье безоблачным.. Всё по взаимной любви и согласию
НО.. Обстоятельства меняются. Прошла любовь, стали неинтересны друг другу, да мало ли чего, ну, не все такие смиренные праведные христиане.. Нет больше желания быть вместе (у одного или у обоих).. Для чего сохранять такой шлюб?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість