Глобальні оголошення!



Громадянський шлюб.

Модератори: Natalinda, ksana

Ваше ставленя до ГШ.

Перебувала і вважаю, що це хороша практика.
13
45%
Перебувала і вважаю, що це погана практика.
1
3%
Не перебувала і вважаю, що це погана практика.
11
38%
Не перебувала, але вважаю, що це хороша практика.
2
7%
А мені все рівно :)
2
7%
 
Всього голосів : 29

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Harper » 23 жовтня 2010, 18:36

Перлинка написав:Harper
Хоч я проти ГШ,та думаю що ви надто все ідеалізуєте,насправді в світі є мало ідеальних людей,здатних будувати ідеальні стосунки,до того можна лиш прагнути.


Абсолютно з вами згідний, я справді надто ідеалізую, але я в це вірю, і, в принципі , маю право, у нас демократія (хоч Я-ч і президент). А прагнути якраз треба! І починати треба з себе. І я не буду клястися що я ідеальний і моя дружина завжди мною задоволена - не завжди :cry: . Та я просто стараюся будувати стосунки і робити свою частину не дивлячись чи інший теж так робить чині. І ви знаєте, іноді получається :yahoo: .

wowkai написав:щодо теми то як бачите все таки більшість хто жив в ГС жили впершу чергу за обставинами а не для перевірки стосунків. ІМХО.
[/quote]

А обставини це в більшості неможливість зробити дороге весілля :drink: . Так можна ж просто росписатися, взяти шлюб, тай збирати собі на пишний баль.
Harper Офлайн


 

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Перлинка » 23 жовтня 2010, 19:17

;-)
Востаннє редагувалось Перлинка в 10 квітня 2011, 00:32, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Anyri » 23 жовтня 2010, 20:22

Harper написав:А обставини це в більшості неможливість зробити дороге весілля :drink: . Так можна ж просто росписатися, взяти шлюб, тай збирати собі на пишний баль.

Більшість тих моїх знайомих, хто жив в ГШ просто надто багато працювали, стараючись добитися в житті своїх цілей, що просто не мали часу і сил одружитись офіційно.
Інші (як і я в перший раз) починають жити разом тільки після офіційного освідчення і рішення одружитись. Більшість таки одружується, дехто розуміє, що з тою рибкою краще жити в різних акваріумах. І не тому, що раніше хотів її з"їсти, просто одна тропічна, а друга - холодноводна.
Буває ще за обставинами - другий ГШ в мене почався коли я лежала після операції. Мій хлопець почав залишатись, щоб допомогти. Якось так і звиклось...
А на рахунок росписатися, взяти шлюб, тай збирати собі на пишний баль - за моїми спостереженнями відкладене свято найчастіше так і не наступає. Виникають обставини, гроші вирішується витратити на щось більш корисне... А дівчаткам так хочеться щоб хоч раз в житті - як принцеса :angel:
Anyri Офлайн


 

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Harper » 23 жовтня 2010, 22:52

Перлинка написав:Harper
А чому Ви Naya нічого не відповіли?Мені було цікаво послухати.Допустим моя думка схожа та не така категорична,і стосується не лиш ГШ,а стосунків загалом і в шлюбі.
Тобто уявімо ситуацію,Ви одружились з людиною яку кохаєте безумовною любовю,ні за що а попри все,вона Вас ніби також ,все супер ,всі щасливі,і не виникає ніяких непорозумінь,а потім людина починає викидати приблизно те що перерахувала Naya далі який сценарій?Ви так само любитимете ту рибку,що почала смердіти,хоч ви їй воду щодня міняєте? І для вас зовсім не важить чи любить рибка Вас?А якщо вона Вас ненавидить та зневажає і живе з Вами лиш приміром заради дітей.Прошу тільки не проводити паралелі,у мене дякувати Богу все супер у стосунках з половинкою,тільки я знаю сім`ї де один з партнерів багато терпить прощає,прикладає купу зусиль,аби повернути колишні ідеальні стосунки і все марно,результату 0,у відповідь лиш байдужість та агресія.При тому що жінка(то моя подруга)навіть не знає в чому річ,де вона завинила,завжди була чудовою господинею,мамою,дружиною,красуня(ну може десь себе запустила в плані не так вишукано стала одягатись,не завжди макіяж,бо з дітками не встигає,але вона від природи дуже гарна жінка,тобто то їй сильно не шкодить).
Мені чесно кажучи її чоловік не подобається,і я б такого не обрала,але вона стверджує що він був таким не завжди,принаймні у відношенні до неї.Тобто десь 5 років у шлюбі вони чудово прожили,вона була з ним щаслива.Я навіть не знаю що їй порадити ...
Я до того що легко говорити,коли у Вас все складається ідеально,тобто ви віддаєтесь і маєте віддачу у відповідь,ну може не настільки чи стільки ж не чекаєте,але принаймні результат позитивний.

Нажаль немає на все стандартних відповідей, нажми на кнопку, получиш зразу... получити можна все що завгодно. Я теж не знаю що комусь порадити. Зкожної ситуації є окремий вихід, але для порятунку сімї мабуть треба робити по максимуму. Кохай поки можеш. Якщо є хоч якась надія, коли взаєморозкміння ще не зовсім втрачене. А якщо людина вже взагалі не хоче з тобою бути, то може краще відпустити її, це також буде проявом кохання.
Harper Офлайн


 

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Перлинка » 23 жовтня 2010, 22:59

то може краще відпустити її, це також буде проявом кохання.

У тому випадку чоловіка стосунки влаштовують,він на волю не проситься.
Востаннє редагувалось Перлинка в 10 квітня 2011, 00:29, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Harper » 24 жовтня 2010, 00:28

Перлинка написав:У тому випадку чоловіка стосунки влаштовують,він на волю не проситься.Він каже,що якщо вона захоче розлучитись,то зробить з неї психічнохвору,і відбере дітей.

:shock: в тому випадку мабуть тільки Господь може виправити ситуацію, що тут ще скажеш.
Harper Офлайн


 

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Olenka » 24 жовтня 2010, 01:45

Перлинка написав:
то може краще відпустити її, це також буде проявом кохання.

У тому випадку чоловіка стосунки влаштовують,він на волю не проситься.Він каже,що якщо вона захоче розлучитись,то зробить з неї психічнохвору,і відбере дітей.

:shock: Нє, ну є ж служби допомоги проти насильства в сім"ї якісь... По-моєму, тікати треба, поки жінка дійсно не стала психічно хворою, або ще щось гірше не сталось з нею чи дітьми, бо хто зна... Хай до Марії подзвонить, поговорить, якщо це реальна особа...

Кожна ситуація дійсно дуже різна, але я маю приклад, коли дівчина хотіла зберігати складні стосунки і це в неї вийшло - після наполегливої роботи вони перестали сваритись, і навчились вирішувати проблеми (яким чином то вдалось, можу докладніше розказати десь інакше).

Я категорично проти громадянського шлюбу, але не осуджую тих, хто вибирає так жити. То особиста справа кожного... Якщо людина проти шлюбу офіційного, це дуже серйозний привід задуматись чому проти. І чи потрібні взагалі стосунки з людиною, яка не планує брати на себе відповідальність. Шлюбний завіт - це більше, ніж штамп в паспорті. Коли люди один одному обіцяють бути в горі і радості, хворобі і здоров"ї перед Богом і людьми (ці обіцянки можна дати один одному і без офіційного вінчання в церкві), Бог дає сили виконати свої обіцянки. Бо власними силами (я так вірю) це нереально.

Все, що треба перевірити перед шлюбом для щасливого сімейного життя - чи ви друзі, чи вмієте спілкуватись, вирішувати проблеми словами і розмовами. Чи є спільні інтереси, як людина відноситься до своїх рідних та інших людей, чи вміє любити і жертвувати, чи однакові у вас погляди на витрачання грошей та багато інших дійсно дуже важливих питань, можна взнати просто спілкуючись багато часу з людиною. Зовсім не обов"язково для цього жити в ГШ. Просто тримати свої очі і вуха хоч трошечки відкритими! Сексуальні проблеми в шлюбі, в основному виникають через невміння розмовляти і розумітись один з одним. Якщо людина не роздивилась свого партнера, і стрибає одразу в ліжко, "бо кохання", то вона ризикує прокинутись в цьому ліжку через рік-пару років з питанням: "А що то за особа, яка лежить біля мене, яку я абсолютно не знаю, і яка мене неймовірно дратує?"
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Olenka » 24 жовтня 2010, 03:55

Я "проти" громадянського шлюбу, а "за" якісне зустрічання до шлюбу. Окрім, як дарувати квіти і ходити по ресторанах, можна робити ще купу речей, в яких проявляються особливості характеру. Поїхати в Карпати ("парня в горы тяни - рискни" :D ) чи ще кудись, допомогти зробити ремонт другу (батькам), копати картоплю, ходити за покупками разом, готувати їжу разом, допомагати один одному в навчанні/роботі, познайомитись з батьками і трохи побути в сім"ї - подивитись як живуть, читати книжки про шлюб, ходити на передшлюбні навчання... І говорити про все на світі - де жити, як заробляти гроші, мрії, сімейний бюджет, секс... І, як сказав один мій знайомий - зустрічатись - то ще не одружуватись. Навіть, підготовка до весілля - чудова перевірка стосунків, і ще не пізно відмовитись :D 8-)

Ще один величезний "мінус" ГШ - якщо живеш з людиною, в тому числі, як і з сексуальним партнером, то "приліпляєшся" до неї дуже сильно душею. І потім, якщо щось не складається, то дуже важко переживається розрив - як відірвати наживо шматок від свого серця. Якщо сексуальних стосунків не було, нема звички жити разом, це зробити набагато легше. Якщо так кілька разів ГШ - розрив, то вашому обранцю, тому самому єдиному, достанеться ваше пошматоване серце, не здатне любити.

І ще повторюсь, я вірю в те, що віруючій людині, яка живе з Богом, набагато легше пробачати, мінятись, любити, вирішувати проблеми в подружньому житті. Звичайно, можна начитатись психології, правильних порад і застосовувати аутотренинг "я не хочу тебе вбити" :niger: , але є речі, які може змінити тільки Бог.
І ще, тим, в кого не все гаразд в сім"ї - є надія!! :yahoo: Навіть досі є такі країни і спільноти (наприклад, єврейські), де батьки вирішують за молодих кому з ким одружитись. І що ви думаєте, вони всі нещасні? Та ні! Ті, які готові любити і будувати сім"ю, часто потім просто закохуються один в одного, і получається зразкова щаслива гармонійна сім"я. Часто, навіть, вистачає зусиль одної сторони, щоб змінити ситуацію на краще, щоб заохотити і іншу сторону робити зусилля із свого боку.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Shalimar » 24 жовтня 2010, 13:49

Olenka написав:Ще один величезний "мінус" ГШ - якщо живеш з людиною, в тому числі, як і з сексуальним партнером, то "приліпляєшся" до неї дуже сильно душею. І потім, якщо щось не складається, то дуже важко переживається розрив - як відірвати наживо шматок від свого серця. Якщо сексуальних стосунків не було, нема звички жити разом, це зробити набагато легше. Якщо так кілька разів ГШ - розрив, то вашому обранцю, тому самому єдиному, достанеться ваше пошматоване серце, не здатне любити.

Вцелом - согласна, читала я.... проводили аналогию с двумя листами бумаги, склеенными, а потом оторванными друг от друга.
Но вкорне не согласна, что однажды (ну или н-ное кол-во раз) обжёгшись, человек теряет способность любить. Может, и встречаются такие индивидуумы, но не повально. Бывший возлюбленный человек остаётся в прошлом, все чувства проходят, страница перевернута, и крылья вырастают вновь.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Nymydora » 24 жовтня 2010, 21:40

Shalimar написав:Бывший возлюбленный человек остаётся в прошлом, все чувства проходят, страница перевернута, и крылья вырастают вновь.

А от мені здається, що неможливо повністю забути людину, яку колись любилося. Навіть якщо щасливий з новим партнером, той колишній і далі займає якусь частинку серця.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron