Глобальні оголошення!



Громадянський шлюб.

Модератори: Natalinda, ksana

Ваше ставленя до ГШ.

Перебувала і вважаю, що це хороша практика.
13
45%
Перебувала і вважаю, що це погана практика.
1
3%
Не перебувала і вважаю, що це погана практика.
11
38%
Не перебувала, але вважаю, що це хороша практика.
2
7%
А мені все рівно :)
2
7%
 
Всього голосів : 29

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення mala-karta » 17 жовтня 2010, 11:20

fajno написав:Я всіма кінцівками за, бо люди на побаченнях і в рутинному побуті зовсім різні

во-во
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Naya » 17 жовтня 2010, 13:08

TanenRom написав:о "Хто проживав у громадянському шлюбі - за нього, хто не проживав - проти".


Голосування це лиш підтверджує :)
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення mala-karta » 17 жовтня 2010, 14:44

ну чого, чого?

я не жила в громадянському шлюбі, але за!

(але це не міняє того факту, що якби ми з чоловіком почали з простого співжиття, то певно б, порозбігалися б :D )
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Радмила » 17 жовтня 2010, 15:41

А що так може вплинути на Ваше відношення до чоловіка в руттиному побуті, щоб аж розбіглися?
Іншими словами, якщо Він на побаченнях один, в побуті інший, то що повинно бути настільки іншим,щоб зробити йому па-па.
Питання до всіх.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення mala-karta » 17 жовтня 2010, 15:46

на побаченнях, то, як правило - не вдома.
От не вдома такий і залишився :)

А до одруження я якось при ньому підлоги не мила.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Перлинка » 17 жовтня 2010, 17:06

А що так може вплинути на Ваше відношення до чоловіка в руттиному побуті, щоб аж розбіглися?
Іншими словами, якщо Він на побаченнях один, в побуті інший, то що повинно бути настільки іншим,щоб зробити йому па-па.
Питання до всіх.

Я запитала свого майбутнього чоловіка чи зможе він мене забезбечити,бо я вибаглива.Він відповів,що не боїться ніяких труднощів і ніякої роботи і постарається все для цього зробити.Але коли ми одружились,я навмисне склала руки,щоб подивитись на що він здатний,дати йому поштовх відчути себе хазяїном,годувальником,а я згідна була бути покірною дружиною" хранительницей домашнего очага"ну ,якщо працювати,то лиш для задоволення.Тільки мій чоловік не бажав рухатись у цьому напрямку,не хотів міняти низькооплачувану роботу,не вірив що може знайти кращу,не кажучи про те щоб розпочинати власну справу.Він пропонував мені також піти кудись на 1000 грн в місяць.Тільки я собі такого не уявляла,бо колись за 1 день могла заробити такі гроші,сильно не напружуючись,а ходити кудись від дзвінка до звінка,терпіти керівників самодурів мені зовсім не хотілось.Він хотів їхати десь на заробітки,на будову,дальнобійником,тільки я бачила що це не його вид діяльності,що він може мати кращу роботу,тільки не вірить у це,і якщо зараз погрузне в цих важких роботах,то може в них і залишитись.Чесно кажучи навіть боялась від нього народжувати.Бо батьки нам не допомагали,а його зп була дійсно смішна.Лише коли я завагітніла у ньому щось прокинулось,якесь бажання піклуватись,відповідальність і відповідно діяти тоді дійсно було дуже важко матеріально,він лакував якісь двері і приходив блідозелений від тих випарів,варив якісь сходи,короче дійсно брався за любу роботу. 8 березня я тоді була на 8 місяці з доцьою,не сподівалась ні наякі подарунки ,бо в нас не булона це грошей,а він прийшо в з роботи пізно вночі,приніс маленький тортик і якусь дешеву квіточку і кусок вареної ковбаси :lol: .я тоді так розчулилась,то був мені найкрутіший подарунок за все життя(в той час як подруги хвалились парфумами по 100 у.е отриманими в цей день від своїх чоловіків)я подумала що якщо ми пережили часи коли нам важко,то як же має бути добре коли нам буде краще та легше жити.
Висновок,якщо б ми жили в громадянському шлюбі,то просто напролсто б розійшлись,і я б не мала того щастя ,що маю тепер.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення TanenRom » 17 жовтня 2010, 18:01

у мене питання до всіх, чого людей так стримує штамп в паспотрі???
що ось коли б не були одруженні, я б від нього пішла, а так як одружені - то терплю???
це дійсно у всіх якась відповідальність після штампу появляється, чи просто (у нас в Західній Україні,особливо, такий менталітет) бояться людського осоду???

наприклад для нас з чоловіком штамп в паспорті взагалі не важливий - це більше робилося для держави, для нас важливіше було єднання перед Богом, до вінчання ми підходили свідомо, ми знали що це один раз і на все життя!!!
і ще напишу, що навіть не будучи одруженими, ми пережили не одну кризу в стосунках, але жодного!!! разу у нас не виникало питання про те, щоб розійтись!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Перлинка » 17 жовтня 2010, 18:14

у мене питання до всіх, чого людей так стримує штамп в паспотрі???
що ось коли б не були одруженні, я б від нього пішла, а так як одружені - то терплю???
це дійсно у всіх якась відповідальність після штампу появляється, чи просто (у нас в Західній Україні,особливо, такий менталітет) бояться людського осоду???

Якщо б ми жили у громадянському шлюбі ,це б сприймалось як чергові невдалі стосунки,як ті самі зутрічання,тільки ще й співмешкання ,проживання на одній теритрорії,які можна переступити та піти далі.

Коли ми одружувались,то одружувались перед Богом (думка оточуючих мене завжди цікавила мало).Ми почувались вже як одне ціле, а не кожен сам по собі.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Shalimar » 17 жовтня 2010, 21:17

Перлинка написав:Якщо б ми жили у громадянському шлюбі ,це б сприймалось як чергові невдалі стосунки,як ті самі зутрічання,тільки ще й співмешкання ,проживання на одній теритрорії,які можна переступити та піти далі.

то есть если бы такие трудности возникли ДО венчания (с тем самым человеком), то Вы бы разошлись, получается?
и где логика?
а так не расстались, только лишь потому что обещание перед Боженькой дали?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Перлинка » 17 жовтня 2010, 21:27

то есть если бы такие трудности возникли ДО венчания (с тем самым человеком), то Вы бы разошлись, получается?
и где логика?
а так не расстались, только лишь потому что обещание перед Боженькой дали?

Саме так,і тепер зовсім про це не шкодую :dance:

Ну ще ж звісно ж я кохала його,але невлаштований побут зжирав поторху ті почуття,і лиш тоді коли я зробила свій вибір ,що хочу бути з ним попри все і в горі і в радості і в злиднях і в багатстві,життя стало стрімко налагоджуватись.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron