Глобальні оголошення!



Громадянський шлюб.

Модератори: Natalinda, ksana

Ваше ставленя до ГШ.

Перебувала і вважаю, що це хороша практика.
13
45%
Перебувала і вважаю, що це погана практика.
1
3%
Не перебувала і вважаю, що це погана практика.
11
38%
Не перебувала, але вважаю, що це хороша практика.
2
7%
А мені все рівно :)
2
7%
 
Всього голосів : 29

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення гра з вогнем » 17 жовтня 2010, 22:30

багатьом для усвідомлення якогось факту потрібні не слова, а реальні дії.
тому життя на віру - це бла-бла-бла, відповідальності ні якої, відчуття свободи, несерйозності стосунків. а шлюб, чи це хрестик на бумажці, чи певний обряд - то вже більше, то дія, яка стимулює відповідальніше ставитися до ситуації, допомагає усвідомити ситуацію.
зрештою шлюб це один з обрядів ініціації, який допомагає людині усвідомити та головне, прийняти, що вона стала доросла, серйозна, що вона тепер інша.
до одруження було одне життя, після інше. багатом важко це зрозуміти без обрядовості. саме тому українське весілля, як і загалом весільні обряди, сповнені символікою переходу. жінці знімають вельон і покривають волосся хустиною, тощо.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Shalimar » 17 жовтня 2010, 22:42

Перлинка написав:Саме так,і тепер зовсім про це не шкодую :dance:
Ну ще ж звісно ж я кохала його,але невлаштований побут зжирав поторху ті почуття,і лиш тоді коли я зробила свій вибір ,що хочу бути з ним попри все і в горі і в радості і в злиднях і в багатстві,життя стало стрімко налагоджуватись.

Вы начали жить с человеком вместе еще до того, как решили, что он для Вас САМЕ ТОЙ?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Перлинка » 17 жовтня 2010, 23:53

Вы начали жить с человеком вместе еще до того, как решили, что он для Вас САМЕ ТОЙ?

Коли ми одружувались,то я якраз думала ,що саме той,а коли прожили рік і стали накопичуватись проблеми які не вирішувались,я почала думати що помилилась,поспішила ,що можливо то не моє.
Я поїхала на 1 місяць(ми раніше більш ніж на 2 дні не розлучались)до брата на південь ,він попрсив допомогти йому в деяких справах.І там через місяць розлуки,я прийняла рішення зберегти сімю ,приймати його таким як є ,і самій робити все для того аби виправити ситуацію.Просто я була зациклена на тому,що якщо стану забезпечувати сімю,заробляти більше від нього,то перестану його поважати ,тому вимагала дій від нього.Але виявилось ,що ми чудова команда,він у всьому допомагає та підтримує мене.Ну нема в нього тої жилки ,жодних амбіцій йому особисто взагалі нічого не потрібно,він вважає ,що людина має бути щаслива лише від того що має яку -неяку їжу та одяг.Я таки добилась того,щоб він змінив роботу,зараз у нього досить хороша керівна посада,попри то він багато допомагає у нашому бізнесі,у нас спільний бюджет,і мені вистачає мудрості не зловживати тим що це більшою мірою моя заслуга.
Повторюю,якби ми не були одружені,то втікла б від нього ,мабуть, після першої сварки,і шукала б собі друге щастя.
А на рахунок того чи
САМЕ ТОЙ
чи не саме зарікатись не можуть навіть найсамовпевненіші,навіть якщо зараз ,чи довгі роки все чудово в стосунках,бо ніхто не знає з якого боку можуть прийти випробування.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Ludmila » 18 жовтня 2010, 12:55

Я вже писала в цьому розділі про наш з чоловіком досвід громадянського шлюбу до його офіц. реєстрації в РАГСі, але ще хочу зізнатись вам, що ми поки-що не вінчані, однак дуже мріємо про те, що наступного року влітку поїдемо в гості до мого дядька в С.-Петербург, якраз тоді, коли там пануватимуть "білі ночі" і обвінчаємось в одному з найкрасивіших правосланих соборів цього прекрасного міста :angel: , а обручки нам піднесе наша маленька донечка Сашенька. :heart: :) І не буде жодного гучного застілля, тієї всієї метушні, яка переважно супроводжує весілля, однак будемо ми втрьох, наша дитина буде присутня при нашому вінчанні, можливо це станеться не наступного року, а пізніше, однак, я впевнена, що так і буде, як ми мріємо, а зараз найважливіше, що МИ СІМ'Я! І як вже було сказано багато раз - не штамп в паспорті, не свідоцтво про шлюб чи про вінчання є важливими, а Любов, Повага, Взаєморозуміння!!!!
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Anyri » 18 жовтня 2010, 17:45

В моєму житті було пару спроб жити громадянським шлюбом. Жодна з них не була пробною, щоразу щиро вважала що це САМЕ ТОЙ.
Перший раз я вже за тиждень знала, що ми не зможемо жити разом. Хоч прожили після того ще 2 місяці, а потім півроку то сходились то розходились. Просто молоді були ще, незрілі, сплутали пристрасть і любов.
Друга спроба розтяглась на роки. Одружитись планували. Не встигли. Спочатку він говорив що треба грошей на весілля назбирати, а потім почав мене квапити, але вже в мене виникло підозріння, що щось тут не так. Виявилось що він кодований алкоголік (від мене це старанно приховували), кодування закінчується… Ще біля року намагалась його "рятувати", потім зрозуміла що рятувати мене треба.
Зараз я вдячна Богу за цей досвід, адже тільки так я змогла зрозуміти що саме в житті роблю неправильно і чому саме таких чоловіків притягую в своє життя.
Третій раз - з нинішнім чоловіком. Ми познайомились вже сформованими особистостями, кожен зі своїм набором уявлень про те, якою повинна бути сім’я, тому "притирались" дуже жорстко. Багато проблем було через минулий негативний досвід - кожен з нас намагався виправити в другому те, що нас не влаштовувало в попередніх партнерах. Разом вчились знову довіряти один-одному, співіснувати в побуті, будувати спільні плани. Коли офіційно одружувались - ми вже відчували себе одним цілим, сім’єю.

Так що я за громадянський шлюб. Але не "щоб спробувати", а щирий, коли люди вірять що створені одне для одного. Життя розсудить, що для кого краще. :) :)
Anyri Офлайн


 

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Harper » 23 жовтня 2010, 00:35

Прийшли в ресторан грінпісовець і гурман. Гурман замовив собі рибу, і коли він її їв, грінпісовець весь час на нього скоса дивився. Той не витримав того погляду і каже - ну що ти так дивишся на мене, я дуже люблю рибу! А грінпіс йому - Ти любиш рибу???!!! Та якби ти любив рибу, ти б не дозволив її вбити і засмажити! Ти б приготував для неї просторий акваріум, налив туди чистої води, посадив там водорослі, доглядав би там за нею, годував, робив би все щоб та риба себе добре почувала. А так ти не рибу любиш, ти любиш СЕБЕ, любиш смак риби на своєму язикові, ти використовуєш її тільки для заспокоєння своїх потреб!

Може байка і не зовсім в тему, та вона загально про шлюб. Якщо ти кохаєш, ти будеш робити все щоб твій партнер був щасливий, а якщо ти егоїст (ну кохаєш, але тільки себе-улюбленого), ти будеш тільки шукати своєї вигоди. Тому для мене мотивація ГШ що мол треба пожити разом щоб переконатися що ми підходимо один одному, то всеодно що думати - а чи достатньо я зможу взяти з мого партнера вигоди для ущасливлення себе? Чи достатньо добре мені будуть служити? а якщо людина готова змінювати себе заради коханої людини (а не намагатися змінити свого партнера під свої потреби), тоді все буде добре.
Harper Офлайн


 

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Naya » 23 жовтня 2010, 12:21

Ага, вважайте, що я щиро повірила, що (для прикладу) ваша половинка буде тринькати ваші гроші, гуляти з чужими чоловіками, влаштовувати скандали на рівному місці, не хотіти дітей, а ви хочете(ще раз - то для прикладу, я ж не знаю що для вас є принципово допустимим/недопустимим), а ви будете закривати на все це очі, бо ви ЛЮБИТЕ. Як грінпісовець, а не гурман. :lol:
І не кажіть мені, що в таку ви не закохаєтеся, бо в такому випадку, це ви вже будете закохуватися в таку, яка для вас добре, для вашого Его;)
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Перлинка » 23 жовтня 2010, 15:41

Harper
Хоч я проти ГШ,та думаю що ви надто все ідеалізуєте,насправді в світі є мало ідеальних людей,здатних будувати ідеальні стосунки,до того можна лиш прагнути.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення wowkai » 23 жовтня 2010, 16:39

Harper написав:Прийшли в ресторан грінпісовець і гурман. Гурман замовив собі рибу, і коли він її їв, грінпісовець весь час на нього скоса дивився. Той не витримав того погляду і каже - ну що ти так дивишся на мене, я дуже люблю рибу! А грінпіс йому - Ти любиш рибу???!!! Та якби ти любив рибу, ти б не дозволив її вбити і засмажити! Ти б приготував для неї просторий акваріум, налив туди чистої води, посадив там водорослі, доглядав би там за нею, годував, робив би все щоб та риба себе добре почувала. А так ти не рибу любиш, ти любиш СЕБЕ, любиш смак риби на своєму язикові, ти використовуєш її тільки для заспокоєння своїх потреб!


пора поговорити на форумі про грінпіс))) але прирівнювати це до громадянського шлюбу прикольно. розвеселили :)

щодо теми то як бачите все таки більшість хто жив в ГС жили впершу чергу за обставинами а не для перевірки стосунків. ІМХО.
wowkai Офлайн


 

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Dashko » 23 жовтня 2010, 17:35

А я згідна з Harper.
Naya написав:Ага, вважайте, що я щиро повірила, що (для прикладу) ваша половинка буде тринькати ваші гроші, гуляти з чужими чоловіками, влаштовувати скандали на рівному місці, не хотіти дітей, а ви хочете(ще раз - то для прикладу, я ж не знаю що для вас є принципово допустимим/недопустимим), а ви будете закривати на все це очі, бо ви ЛЮБИТЕ. Як грінпісовець, а не гурман. :lol:

Думаю, в цій ситуації головне не очі закривати, а продовжувати любити людину.
Інакше це шлюб з розрахунку. Немає суттєвої різниці, чи ти одружився із-за грошей, чи із-за гарних якостей. Гарні риси можуть привабити, можна через це закохатися, але кохання на них триматися не повинно.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість