Глобальні оголошення!



Громадянський шлюб.

Модератори: Natalinda, ksana

Ваше ставленя до ГШ.

Перебувала і вважаю, що це хороша практика.
13
45%
Перебувала і вважаю, що це погана практика.
1
3%
Не перебувала і вважаю, що це погана практика.
11
38%
Не перебувала, але вважаю, що це хороша практика.
2
7%
А мені все рівно :)
2
7%
 
Всього голосів : 29

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення wowkai » 16 жовтня 2010, 20:03

доречі додайте голосування в тему. цікавіше буде ;)
wowkai Офлайн


 

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Перлинка » 16 жовтня 2010, 20:07

знаю які речі зараз дітки витворяють поки батьки не бачать))

І я знаю,але скажіть хтось тими дітьми займається?Як їх виховують ,і чи взагалі виховують?Їм показують на свому прикладі як бути християнином ,та й взагалі хорошою людиною?
- Батьки на заробітках за кордоном
-Батьки багато працюють і приділяють мало уваги дітям
-Батько випиває,чи гуляє,вдома постійні сварки,мати не справляється
-В сім`ї немає християнського виховання
-Батьки самі були такими і сподіваються що діти переростуть
-Батьки не цікавляться своїми дітьми ,і не хочуть бачити що робиться у них під носом,або цікавляться,коли вже пізно,і важко вплинути на дитину,яка вже звикла до свого способу життя

доречі додайте голосування в тему. цікавіше буде

На мою думку голосування,наприклад ,ніяк не впливає.
Востаннє редагувалось Перлинка в 16 жовтня 2010, 22:43, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Перлинка » 16 жовтня 2010, 20:37

Але якщо в когось склались певні обставини і так йому краще, то нащо його критикувати :good: я про те що просто треба бути солідарними ;)

Ви ,мабуть ,мали на увазі толерантними ,а не солідарними,тому що якби тут всі були солідарними,то всі були б однієї думки :D .
Знову ж таки з чого ви берете ,що хтось когось критикує?
Хіба хтось комусь конкретно каже,що ти робиш чи робив невірно?Я ж не вважаю що ви мене критикуєте,тільки тому що дотримуєтесь іншої точки зору.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення TanenRom » 16 жовтня 2010, 20:44

Перлинка написав:
тому бувають різні ситуації і судити людей не потрібно!!!

Хіба тут хтось десь писав "я засуджую тих що в громадянському шлюбі живуть"


я не мала на увазі людей на форумі, я написала в загальному!!! :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Shalimar » 16 жовтня 2010, 22:53

тут все прям такие правильные-религиозные собрались!!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Перлинка » 16 жовтня 2010, 22:57

тут все прям такие правильные-религиозные собрались!!

Да уж :angel: :D
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Melisa » 16 жовтня 2010, 23:29

Shalimar написав:тут все прям такие правильные-религиозные собрались!!


Ну не всі.
Але якщо б і зібрались "правильные-религиозные", то вважаю, що нічого дивного в тому нема, форум християнський.
о.Мартин написав:Наш форум є частиною "Школи щасливого Материнства св. Анни", яка є проектом УГКЦ. Керівник Школи є священик УГКЦ. Форум і Школа створені та працюють зберігаючи християнських засад моралі та культури.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення kamisia » 17 жовтня 2010, 01:39

Перлинка написав:
А як вам така ситуація: пара не Тернопільська, живуть і працюють в Тернополі. Він ПП (кредити) вона найманий працівник. Вважають себе сімєю., живуть разом на найманій квартирі. (тобто якщо жити окремо, то витрачати подвійну суму на оренду житла) Чекають слушного фінансового моменту (вишпортатись з тих кредитів, які брались на розвиток і розкрутку) назбирати грошей на весілля (шоб не казати мамо я женюсь, дайте грошей.... :dash: ) Люди віруючі і духовні. Не з тих що до церкви лиш яйця носять... Як назвати таку ситуацію??? Блуд? Сім'я???


А що заважає вашим знайомим обвінчатись як вони такі духовні?Весілля у загсі та ресторані можна й потім відгуляти.

ага, вони і обвінчались....
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення kamisia » 17 жовтня 2010, 01:46

мешканка написав:
kamisia написав:тобто церковний шлюб не мона розривати, а не церковний, лиш загс, мона? тобто якщо пара не вінчана, а лиш розписана, і
за деякий час після шлюбу станеться нещасний випадок і хтось із них залишиться калікою на все життя і чи згідні вони взяти на себе обов"язок до смерті піклуватись про свого подруга
то як вчинити???? якшо вінчані то піклуватись, а якщо ні, то ну його..... В чому різниця?? якщо я люблю цю людину і готова з нею жити то я повинна бути готова до любих сюрпризів життя. І не має значення чи ми вінчанні чи наші стосунки взагалі не оформленні. Головне це розуміння значення коханої людини в душі в серці в житті.

Трохи не в те русло спрямовують мої дописи: я не казала, що терпіти і мовчати тільки через вінчання. Саме вінчання в Церкві є, свого роду, БАЖАННЯМ ПІДТВЕРДИТИ ПЕРЕД БОГОМ І ПЕРЕД ЛЮДЬМИ БАЖАННЯ БУТИ З ДАНОЮ ЛЮДИНОЮ ВСЕ ЖИТТЯ, ДІЛИТИ ВСЕ І ДОБРЕ І ПОГАНЕ. І коли дається клятва на Св. Письмі-це на завжди. Такий союз Бог благословляє на спільне життя, на інтимні стосунки і на народження спільних дітей. Д

А штам в паспорті-це просто штам в паспорті, який легко можна закреслити (як на мене).

Ір, а штамп в душі? на серці? "Я його люблю, я його дружина, мати його дітей" теж перекреслюється?? а купо прожитих разом літ? В надцятий раз в цій темі пишуть, що головне це повага і взаєморозуміння, любов і бажання жити поруч з цією людиною. Якщо це все є то воно буде і у церковному шлюбі і в громадському
решту допишу потім, Соня заважає....
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення fajno » 17 жовтня 2010, 10:46

А як вам таке: позустрічались раптом тиждень і з'їхались, рівно через рік відгуляли весіллє. Вже четвертий рік минув як :good: :heart:
Я всіма кінцівками за, бо люди на побаченнях і в рутинному побуті зовсім різні
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей