Глобальні оголошення!



Ідеальна сім'я. Чи існує і якою вона є для вас?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Ідеальна сім"я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення happymami » 14 жовтня 2010, 11:50

Shalimar написав:тема "у такой жены такой муж не гуляет" осталась не раскрыта

Я мала на увазі. що в ТАКОЇ жінки чоловік не гуляє, котра є справжньою Жінкою. ))))) Котрою він щодня захоплюється, в котру щодня наново закохується, котра дає йому відчуття затишку і котра є для нього втіленням гармонії...
А ТАКИЙ чоловік, то такий, який любить свою сім*ю, своїх дітей, котрий живе за релігійними заповідями (відповідно не гуляє як мінімум через релігійні переконання), котрий не має шкідливих звичок (відповідно не бухає і може тверезо втриматися від спокуси), котрому нема потреби гуляти. Нащо?
Важко пояснити... Я згідна з тим, що ніхто ні від чого не застрахований і зарікатися ні за що не буду, але є речі, які очевидні наразі на стільки, шо й сумніватися не тре
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ідеальна сім"я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення Alisa » 14 жовтня 2010, 13:56

Не знаю, як кому, але мені всі ці розмови про справжніх ЖІНОК видаються дуже перебільшеними. Бльше поетично, ніж реально :D .
Всі представниці жіночої статі - справжні жінки. :D

І як це, бути втіленням гармонії і затишку - в усьому догождати, ні в чому не докоряти, їсти подавати, дітей доглядати, коханого не напрягати :D ???

Згідна з тим, що хороші сім*ї - це ті, де людям комфортно. Причому всім - чоловікам, жінкам і дітям. А для цього треба ого-го як притератися одне до одного, і ця притирка частенько виходить за межі "ідеальності".

І ще, не гуляють чоловіки не в СУПЕРЖІНОК, а ті, які не мають бажання гуляти 8-) Виникне бажання - ніякий Закон Божий не зупинить :D
А про міцність, вірність сім*ї можна говорити лише через багато років подружнього життя.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Ідеальна сім"я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення Melisa » 14 жовтня 2010, 14:18

Alisa написав: Виникне бажання - ніякий Закон Божий не зупинить :D

Не згідна.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Ідеальна сім"я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення Naya » 14 жовтня 2010, 14:35

як на мене, то ідеальна сім"я - це та сім"я де є взаєморозуміння, повага.
І хай в сім"ї є різні погляди на певні речі в чоловіка та жінки (ну люди ж не клони все-таки, а особистості), і хай є суперечки, але якщо вони вміють знайти компроміс, вміють попросити вибачення, якщо чимось образили ( в якій сім"ї не буває сказаних зопалу образливих слів?), якщо є довіра і любов - то таку сім"ю можна назвати ідеальною. Але умовно. Ідеальних сімей немає просто. Хоча б тому, що для кожного з нас є свй ідеал чоловіка, свій ідеал сім"ї, ідеал стосунків і т.д. І в кожної з нас є чоловік в якого свої ідеали, і не завжди у всьому вони збігаються з нашими.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Ідеальна сім"я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення гра з вогнем » 14 жовтня 2010, 14:58

Nelya написав:
Alisa написав: Виникне бажання - ніякий Закон Божий не зупинить :D

Не згідна.

а що було бажання і таки "зупинив"?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ідеальна сім"я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення Shalimar » 14 жовтня 2010, 23:03

happymami написав:Я мала на увазі. що в ТАКОЇ жінки чоловік не гуляє, котра є справжньою Жінкою. ))))) Котрою він щодня захоплюється, в котру щодня наново закохується, котра дає йому відчуття затишку і котра є для нього втіленням гармонії...
А ТАКИЙ чоловік, то такий, який любить свою сім*ю, своїх дітей, котрий живе за релігійними заповідями (відповідно не гуляє як мінімум через релігійні переконання), котрий не має шкідливих звичок (відповідно не бухає і може тверезо втриматися від спокуси), котрому нема потреби гуляти. Нащо?

wow!.. На протяжении всей жизни? каждый день - как в первый раз? Это очень круто!!!!!!!!!! И сколько таких пар Вы знаете? :)
по поводу гуляния... Лично для меня, даже само возникновение желания - это уже измена.
Не верю, что здоровый породистый мужик не замечает красивых женщин, и у него не возникает никаких сексуальных фантазий... Или Вы мужчин не знаете
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ідеальна сім"я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення happymami » 15 жовтня 2010, 09:30

Shalimar написав:по поводу гуляния... Лично для меня, даже само возникновение желания - это уже измена.
Не верю, что здоровый породистый мужик не замечает красивых женщин, и у него не возникает никаких сексуальных фантазий... Или Вы мужчин не знаете

та чо ж ні? Така річ - абсолютно природній фізіологічний процес. Але ізмєна і гуляння, то різні речі. Якшо ви лише виникнення бажання називаєте ізмєною, то, перепрошую, то не є дуже розумно з вашого боку))) Виходитть, шо ваш чоловік ізмєняє вам щодня, їдучи на роботу? Як на мене - зрада не тоді, коли виникло спонтанне бажання від куска оголеної цицьки чи мініюбки на зустрічній тьоті. Тоді й ви зрадниця, получається? І ми всі? Ні. Я собі не так мислю. То таке.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ідеальна сім"я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення мешканка » 15 жовтня 2010, 09:34

Shalimar написав:
happymami написав:Я мала на увазі. що в ТАКОЇ жінки чоловік не гуляє, котра є справжньою Жінкою. ))))) Котрою він щодня захоплюється, в котру щодня наново закохується, котра дає йому відчуття затишку і котра є для нього втіленням гармонії...
А ТАКИЙ чоловік, то такий, який любить свою сім*ю, своїх дітей, котрий живе за релігійними заповідями (відповідно не гуляє як мінімум через релігійні переконання), котрий не має шкідливих звичок (відповідно не бухає і може тверезо втриматися від спокуси), котрому нема потреби гуляти. Нащо?

wow!.. На протяжении всей жизни? каждый день - как в первый раз? Это очень круто!!!!!!!!!! И сколько таких пар Вы знаете? :)
по поводу гуляния... Лично для меня, даже само возникновение желания - это уже измена.
Не верю, что здоровый породистый мужик не замечает красивых женщин, и у него не возникает никаких сексуальных фантазий... Или Вы мужчин не знаете


Одна річ- природній сексуальний потяг, який породжує свого роду збудження, а інше-коли йти на поводу в цього потягу і влазити в еротичні фантазії чи ще щось таке.
На те ми й люди, що маємо панувати над власними інстинктами, а не інстинкти над нами. Самі бачите до чого опускаються ті, хто дозволяє інстинктам панувати над ними.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Ідеальна сім"я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення мешканка » 15 жовтня 2010, 09:37

Nelya написав:
Alisa написав: Виникне бажання - ніякий Закон Божий не зупинить :D

Не згідна.

І я категорично не згідна. Закон Божий не зупинить тільки тих, для кого цей Закон не є "основою для життя". Сама особисто знаю таких людей, які живуть в чистоті і не піддаються на спокуси світу через власні релігійні переконання. І знаю таких,які до подружжя зберегли чистоту саме через Закон Божий.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Ідеальна сім"я. Чи існує і якою вона є для вас?

Повідомлення Shalimar » 15 жовтня 2010, 18:24

happymami написав:та чо ж ні? Така річ - абсолютно природній фізіологічний процес. Але ізмєна і гуляння, то різні речі. Якшо ви лише виникнення бажання називаєте ізмєною, то, перепрошую, то не є дуже розумно з вашого боку))) Виходитть, шо ваш чоловік ізмєняє вам щодня, їдучи на роботу? Як на мене - зрада не тоді, коли виникло спонтанне бажання від куска оголеної цицьки чи мініюбки на зустрічній тьоті. Тоді й ви зрадниця, получається? І ми всі? Ні. Я собі не так мислю. То таке.
Как это?? гуляет=изменяет
про возникшее желание - ниже
Но лично у меня ЖЕЛАНИЙ не возникает. Представить - могу, а возжелать, захотеть - пока такого не случалось.
мешканка написав:Одна річ- природній сексуальний потяг, який породжує свого роду збудження, а інше-коли йти на поводу в цього потягу і влазити в еротичні фантазії чи ще щось таке.
вот! я как раз второй вариант и имела ввиду. И не важно, что человек не решился их осуществить.. Фильм "С широко закрытыми глазами" смотрели? Стенли Кубрика (Кидман и Круз в главных ролях, развелись после этого фильма...)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron