Глобальні оголошення!



Ваша думка????

Модератори: Natalinda, ksana

Ваша думка????

Повідомлення kamisia » 17 липня 2010, 14:59

Людской суд
Не хотела писать об этом – страшная тема. Проблема, которая остается проблемой в любом случае. Недавно говорили о ней на работе, но…
Зарисовка: типичная двухкомнатная квартира. Старший мальчик безнадежно болен, он неадекватен, к тому же, едва ходит, что-то с ногами, ему восемь лет. Семья свыклась с горем, за мальчиком с любовью ухаживают, о втором ребенке страшно даже подумать – это как предать маленького мученика.
Женщина узнает о беременности, когда аборт делать уже поздно, и рожает. В дом приходит радость – младшая дочь абсолютно здорова. И горе – сын, оказывается, умеет ревновать. Совершенно спокойный раньше и даже флегматичный, он возмущенно кричит, когда мать берет на руки маленькую сестру, и лезет на руки сам, отталкивая ее. В доме поселяется страх – детей страшно оставить в одной комнате – а ВДРУГ… К тому же, квартира теперь тесна, у мальчика всегда была своя комната, он и теперь в ней, а мать с отцом и малышкой – теснятся в одной…
Выход нашли такой – мальчика отдали в специнтернат. Свекровь, до этого и не помнившая о больном внуке, громогласно осуждала невестку - отдали "на смерть". Соседи, ранее сочувствующие, стали смотреть косо. В какой-то мере жизнь семьи превратилась в ад…
Ваше мнение - мальчика нельзя было отдавать?

http://www.livejournal.ru/zh_zh_zh/id/1787?from=mainpg першоджерело
Востаннє редагувалось kamisia в 17 липня 2010, 15:15, всього редагувалось 1 раз.
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Ваша думка????

Повідомлення kamisia » 17 липня 2010, 15:05

Віддавати страшно, залишати також. Віддати не покинути, навідуватись, показати шо не забули.
Вот сижу і незнаю шо писати. Віддати ще з родому, оплачувати все необхідне лікування, не обтяжувати себе (не викинути з голови всі думки про цю дитину) а працювати, щоб мати змогу дати їй краще. Хоча віддати свою кровинку ..... жах.... Як на мене таки краже відати, но оплатити і оплачувати достойний догляд і лікування. Не дай Бог нікому такого в житті.
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Ваша думка????

Повідомлення mari » 17 липня 2010, 15:30

У нас є в рубриці священника дещо схожа тема про особливих дітей! Там є гарні роздуми, почитайте!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ваша думка????

Повідомлення mala-karta » 18 липня 2010, 00:36

для мене виглядає як зрада :(
але ж я не знаю, ні тої ситуації, ні тих людей. Може це був вихід для них, не знаю.


однозначно - не треба залишати відразу таку дитину. Воно ж нічого не тямить, чого його позбавляти ну нехай кілька років, але щастя і батьків?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Ваша думка????

Повідомлення Marta » 18 липня 2010, 01:18

Дуже важко це все насправді..
В нас в сусідньому під"їзді в одної мами 2 сина-один такий,як описано,другий здоровий. Жили, поки можна було.
Але хворий хлопчик ріс,з ним важко було справлятись. він був неадекватний дійсно, кричав, бив всіх, маму в тому числі, ні вийти надвір, ні одного його залишити в квартирі...просто так говорити, то одне, а побачивши його розумієш, що для нього самого краще спецінтернат, де він під наглядом, де його лікують, його батьки забирають до себе частенько, з машини ведуть під руки всі-і мама,і тато, і брат..А з ними ще живуть братова жінка і 2 маленьких дитини..
Не знаю, ніколи не говорила з ними на цю тему, якось ніяково...Але я їх ні в якому разі не осуджую. Я осуджую тих, хто вбиває своїх дітей і викидує на смітник, а тут зовсім інша ситуація...Просто іншого виходу люди не знайшли. А його і нема, напевно....((
Marta Офлайн


 

Re: Ваша думка????

Повідомлення Natalinda » 18 липня 2010, 01:20

Я почала читати за лінком, але перестала...
Не можу судити...
Не маю права...
Знаю подібну сімю де старший хлопець-аут, молодша дівчинка нормальна...відносно...Через 20-ть з лишком років він все ж помер...
Це надзвичайно важка психологічна ситуація...це важко...
Не приведи Боже нікому...
Не осуджую...
В мене сльози на очах...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ваша думка????

Повідомлення mari » 19 липня 2010, 01:30

[quote="kamisia"]Людской суд

Ваше мнение - мальчика нельзя было отдавать? Щодо спецінтернату, то є відповідне лікування і у лікарнях з коротим терміном, ліки вдома. Є спецінтернати для аутистів, то їх лікують там по 1 міс. і потім віддають додому, бо доводять що в будьякому разі кращого звязку як дитина і мама не існує! Важко говорити щось про автора бо це тільки питання, а от якби це зробили...Але якщо от дитину віддають назавжди в такий інтернат, або якщо ще зразу після родів на пропозиції лікарів: Та лишіть ви її, вона не виживе і так- залишають...

Дещо відхиляючись від теми спеціінтернату -Я також не суджу, але хочеться застерегти, чи то порадити. Бо мовчати точно не правильно. В будь якому разі це думка хороша.
Хотілось написати для тих, хто міг би так зробити:
А для чого віддавати? Лікуйте як можете. Хіба життя перетворюється в пекло лише коли хвора дитина? Але ж дитина не винна, дитина ваша , дитину ви чекали, хотіли і любили і ..що? Любов закінчились, бо вона хвора і неадекватна. Бо не буде вчитись в нормальній школі, не заграє на скрипці і ви не похвалитесь нею родичам і друзям?
Так от любов якраз тільки й почалась. А ви відмовились від любові але вибрали що? Постійне відчуття зради власної дитини, і це ніколи не зробить вас щасливим! Ніколи, навіть при інших усміхнених дітях і вілах на Канарах. Бо ви завжди будете уявляти як ваша сама хвора дитина плаче від болю,хвороби, відсутності любові. Хіба це життя? Мами? Людини? Кого і чиє життя ви хочете вибрати?
Так, це важко. Дуже. Виснажливо, боляче і не до кінця зрозуміло чому, за що, навіщо? Так, ви не лікар, не спецвикладач, але чи треба ці люди цій дитині цілодобово, А як це материнська любов і її сила?
Тільки сьогодні бачила знайому 43 річну маму. Народила 3 дитину. Здорова, не працювала,домогосподарка, ніколи не пила і не курила. Дитина родилась з спинномозковою грижею, гідроцефалією, вивихом стегна. Зараз їй 1, 3 міс. Київ- операції, пролежні, шунти, витяжки. Мама носить її на руках, вона ще не ходить. То де цікаво треба було її лишити щоб померла?
А скільки таких мам я знаю. Вони- героїні. Я могла б про життя кожної з них видати по журналу історій життя. Та чи потрібно? Чи хоче хтось таке читати? Краще не бачити.
Але вони вистояли і не зламались. Плачуть -але йдуть далі. Шукають гроші і знаходять! Кличуть добрих людей- і вони відгукуються.
Так, ми -люди і ми не святі, в голову нам часто приходять різні думки. Дай Бог, щоб Бог не відібрав розум віддати свою дитину! І не заставив мовчати, бо неможливо заліпити очі і заклеїти рот,а хто може дати забути?



До речі, А от Радмила наша хоче таку ТОГО створити щоб трохи їм помагати! Кожен має шанс долучитись.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ваша думка????

Повідомлення Гість » 23 вересня 2010, 23:20

В мене в знайомої старша дитина здорова, а середній хлопчик теж "особливий", коли взнала що вагідна знову був шок, що робити, але попався хороший лікар який підказав що потрібно готувати хлопчика до того що буде братик або сестра якій потрібно буде більшої уваги ніж йому. Народився цілком здоровий хлопчик, дуже спокійний, напевне розуміє, що мамі важко і помагає чим може. Поки що живуть всі разом. Пропозицій відати дитину в інтернат поступає як мінімум раз в тиждень. Судити про таке саме легше, а сісти і задуматись наскільки це важко!!! Думаю тій свекрусі потрібно було більше допомагати коли хлобчик був дома а не ходити тепер і тріпатись які вони звірі.
Гість Офлайн


 

Re: Ваша думка????

Повідомлення mari » 24 вересня 2010, 21:13

А як щодо старших людей? Як бути і як жити тим, у кого батьки втратили розум, наприклад при хворобі Альцгеймера? І стали навіть не як діти. а як "рослини"? Фізіологічні потреби, поступове зниження впізнавання, неадекватність, виражена сила.
Як ви відноситесь до старечих будинків, яких на жаль у нас практично немає? А якщо є, то такі що слів немає.
Куди радити і що радити пацієнтам які приходять і плачуть за вже дорослих СВОЇХ БАТЬКІВ?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ваша думка????

Повідомлення гра з вогнем » 24 вересня 2010, 21:25

петриківський геріатричний будинок, можу лише позитивно відгукнутися
платне відділення у них взагалі дуже хороше

а які саме будинки малися на увазі, що аж слів бракнуло?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron