Глобальні оголошення!



Зміна уявлень про материство

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення бережаночка » 21 березня 2010, 23:23

Vika написав:А я начиталася про всякі техніки раннього розвитку і дуже хотілося втілювати їх в реальність . :)


всі ці техніки якраз на бажанні дитини засновані.Тому і починаєш розуміти,що всі надбання людства по вихованню дитини треба підлаштовувати під твою дитину з її капризами і особливостями ,а не до абстрактно-ідеального маляти якого малює твоя уява поки ти ще без діток
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення гра з вогнем » 11 квітня 2010, 20:38

бережаночка, ого! так умно написала! :drink:

тоточно. поки дітей нема, уявлення дуже ідеальні. а потім теж змінюються залежно до особливостей своєї дитини.

скільки разів я читала про спокійних дітей. сидять собі в куточку і кубиками бавляться, ехххх. мені про таке лиш мріяти...

но я тішуся, що в мене дитина активна :lol:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення бережаночка » 11 квітня 2010, 23:34

в мене дитина з тих,хто собі тихенько кубиками бавиться в кутку.Но як встане...
І мультики дивиться тільки любимі татові Сімпсони,а не корисний Вундеркінд,і кубики більше любить в кульках тягати,а не складати і розвивати моторику.Зато уява і творче мислення-огого
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення mala-karta » 31 січня 2011, 03:03

а коли Ромка був маленький - я, як порядна мамаша, начиталася купу всього, і, звичайно ж, знала як робити все правильно.
Як? Вона носить в кенгурушці??? Та ще й обличчям від себе? А!!!! Який жах - погана мама!!!!
В неї дитина з соскою? Фіііі....
Вона годувала менше року? Егоїстка!!!!

і т.д.
Ну, після Ромкиного року попустило (сто пудово, шось гормональне було :lol: )
Зараз все білье розумію, що всі люди різні. Таки ДІЙСНО РІЗНІ. І що у вихованні дитини головне далеко не кенгкурушки, соски чи ГВ :idea:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення Marta » 31 січня 2011, 03:36

Я раніше думала, що при ісериці влупити добре по сраці треба....((
Тепер так не думаю...))
Але думка про те, що до дітей треба ставитись, як до особистості, як до дорослого, можна сказати, серйозно їх сприймати- в мене не змінилась.
В принципі, нічого кардинально не змінилось, просто я стала більше розуміти мам. Як важко, коли це ТВОЯ дитина.
Як серце болить за СВОЮ. І коли слухаєш новини, то прсиш в Бога, щоб оберігав ТВОЮ, і щиро співчуваєш, дійсно, ТИМ, бо знаєш, як, напевне, це важко((
Я проти безмірного балування, як була, так і є, але зараз так просто хочеться робити своїй дитині приємне, дарувати позитивні емоції, любов, навіть безмірно купляти те, що принесе їй радість, щоб вона була усміхнена.
Щоб кожен день був казковим, бо це дитинство.
Але й бути строгою там, де потрібно, щоб дитина знала межу.
Раніше мене сильно зачіпало виховання інших дітей, я то перепускала через себе, бо материнський інстинкт не був реалізований, тепер я так само легше реагую, мені вже, можна сказати, все одно, як хто виховує, головне, щоб не було знущань над дитиною, а так- мені б свою добре виховати....
Ото й усе, вроді.
Marta Офлайн


 

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення mala-karta » 31 січня 2011, 09:27

Marta написав:мені вже, можна сказати, все одно, як хто виховує,....., а так- мені б свою добре виховати....

100%
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення мешканка » 31 січня 2011, 12:47

от і я така ж...Під час вагітності начиталась мудрих книжок і думала, що все, що там пише-то 100% треба виконувати і тільки тоді все буде добре.... З народженням другої доці я зрозуміла, що таки 2 дитини-це не одна.... І далеко послала ті всі мудрі книжки і переконалась на власному досвіді, що непопрасовані пеленки чи одяг аж ніяк не впливає на мою дитину, а непростерелізовані іграшки та посуд-ніяких розладів зі здоров"ям не викликають і що можна просто помити іграшку, яка впала на землю, а не обдавати її кип"ятком...і що купати можна і не в перевареній воді і що в хаті може бутинеприбрано, головне, щоб мама була виспана і що, коли дуже треба, можна дати дитині мобільний, хай побавиться хвилинку ну і ще що можна спокійно обійтись без помісячного відвідування педіатра і зовсім не перейматись тим, скільки важить моя дитина і на скільки вона виросла, що насморк - це супутник дитинства, а не хвороба і що лікувати можна чаями і травами, а не ліками.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення Русік » 31 січня 2011, 12:51

Я до народження дитина взагалі мислила інакшими категоріями. Не розуміла жінок, які в декреті більш ніж рік. Сама вже будучи вагітною мріяла, що повернусь до роботи місяців в 6, але зваживши на прохання мами перенесла той уявний термін на 1 рік))) Зараз малому 3,5 роки - з роботи основної звільнилась, про вихід на роботу на повний робочий день навіть мови немає!
А ще я помітила, що по-інакшому навіть телевізор дивлюсь. Для прикладу: показують якусь співачку і кажуть - мол, ось вона тільки місяць як народила, а вже в хорошій формі і виступає там-то. Моя перша думка раніше - молодець! моя перша думка зараз - а як же дитина???!!!!!! і не кормить, напевно! І це тосується не тільки "зірок". Дивлюсь "міняю жінку" і думаю, що я би свою дитину в таке пекло ніколи би не відправила - мами немає, якась тьотка тебе пробує виховувати, а навкруги ще й купа дядьок з камерами бігає! Хто ж там буде перейматись тим, що дитині пора спати, чи вона не в гуморі!
Короче, я зовсім інакша! Така собі "мамаша"!))
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення mala-karta » 31 січня 2011, 13:17

ой, дівки, як все знайомо.

І ота передача "міняю жінку" - то взагалі жесть. Пару разів бачила її.
Раз бачила, як якась там чорношкіра лишала свого 1.5 річного малого. Як???

А потім взагалі - якась тьотка залиша малого в рік з копійками. І не просто залишила. Малий був на ГВ. То вона собі поїхала - типу зразу і відлучила. :ugeek:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Зміна уявлень про материство

Повідомлення pan_kotskyy » 31 січня 2011, 22:38

mala-karta написав:ой, дівки, як все знайомо.

І ота передача "міняю жінку" - то взагалі жесть. Пару разів бачила її.
Раз бачила, як якась там чорношкіра лишала свого 1.5 річного малого. Як???

А потім взагалі - якась тьотка залиша малого в рік з копійками. І не просто залишила. Малий був на ГВ. То вона собі поїхала - типу зразу і відлучила. :ugeek:

То ти ще не жесть бачила. А я в тій передачі бачила як помінялися - в одної 4 місяці, в другої щось 8, двоє діток були на ГВ. Вопщем, в результаті меншого нова мама догодовувала, бо зглянулась як він плакав, а тато малого кривив носом, як же так - чужа цьоця цицьку його малому дає. Я була в шоці, хоча, в часи коли в мене дитини не було, я б на таке навіть уваги не звернула б.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron