Глобальні оголошення!



Гроші...спільні чи окремі...?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Гроші...спільні чи окремі...?

Повідомлення Перлинка » 04 грудня 2010, 16:31

Вважаю ,коли в сімї гроші в кожного свої,то нема або довіри або рівноправя,або як одного так і іншого.

Мені не подобається,коли жінці доводиться щось клянчити у чоловіка.Навіть якщо він вважає ці витрати невиправданими,то йому повинно бути приємно зробити їй приємно,звісно ж коли прохання дружини в межах розумного.

Бачила на прикладі однієї сімї ,де в кожного свої гроші,як дружина в чоловіка позичала,або віддавала йому за якісь витрати як чужій людині.Зате з подарунками було просто і приємно їх отримувати сюрпризом,бо коли гроші спільні і з них береться на подарунок ,то то вже не дуже виглядає як подарунок.
Тільки зі сторони якось виглядає не дуже,як дружина чоловікові борги віддає.Я би так не хотіла.

У нас бюджет спільний,чоловік на дурне не тратить,хіба я :zybu: ,але мені прощається.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гроші...спільні чи окремі...?

Повідомлення Alisa » 04 грудня 2010, 16:44

Ще до декрету в нас були гроші мої і спільні. Моя зарплата витрачалася на мене, а чоловікова на сім*ю.
Зараз в нас спільний бюджет і наповнює його лише чоловік. Чесно кажучи, іноді вовком вити хочеться, так не вистачає мені моєї зарплати. Дуже мене гнітить радитися з чоловіком щодо моїх особистих витрат.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Гроші...спільні чи окремі...?

Повідомлення mala-karta » 04 грудня 2010, 16:59

о, Аліса
у нас те саме

доводиться підробляти потихенько..
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Гроші...спільні чи окремі...?

Повідомлення krapk@ » 04 грудня 2010, 17:57

в нас теж були наші спільні-тобто ним зароблені і мої-що я на себе восновному тратила. Егоїстка, так???
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Гроші...спільні чи окремі...?

Повідомлення Alisa » 04 грудня 2010, 22:46

Крапка, витрачати свою зарплату виключно на себе до появи дитини (!) це не прояв егоїзму, чи якоїсь виняткової любові до себе. Це норма :zybu: . Як відомо, в жінок потреби ширші. Косметика для обличча, волосся, тіла + одяг ( і не так, щоб лише тепло було, а до кожного взуття сумочка, до кожної сумочки свій пасочок, під кожну курточку свій шалік, і на кожен випадок свій аромат, ще білизна така, білизна сяка тощо).
Тому для сімейного бюджету суттєво, коли на свої потреби в жінки є своя зарплата.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Гроші...спільні чи окремі...?

Повідомлення Shalimar » 06 грудня 2010, 03:18

У Нас есть и общие, и личные.. :tipok: Не звітуємо один одному
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Гроші...спільні чи окремі...?

Повідомлення mala-karta » 31 січня 2011, 02:55

дівчата, а як приємно, коли чоловік каже "Та що хочеш, те й купляй!!!"
і це на 4 пау зимового взуття :gore:
(одна - стара(зі школи ше), тіко на вигулки на площадку, друга - туристичні капці, третя - до пальта (і їй теж вже пару років!), а ця до пуховичка)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Гроші...спільні чи окремі...?

Повідомлення Natalinda » 01 лютого 2011, 00:52

mala-karta написав:дівчата, а як приємно, коли чоловік каже "Та що хочеш, те й купляй!!!"

А мене оце дратує :ugeek: Чоловік каже мені що я не правильна, інші б тішилися, а я люблю його поколупати "А шо? А яке? А як ти думаєш? А чи воно треба", хоча все одно купую те що хочу :zybu: в межах розумного звичайно :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Гроші...спільні чи окремі...?

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2011, 03:06

ну, мій обговорює, що те гарне, а те не дуже, а того не треба.

Але часом як скажу, що от, треба мені певно, шапочку...
ТО приємно почути, що купляй. А не оте вічне "а нащо тобі? а ті шо є, чим погані?" і т.д.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Гроші...спільні чи окремі...?

Повідомлення Любов » 01 лютого 2011, 10:18

вже не раз переконувалася, що грошима в сім'ї має керувати чоловік, але адекватний чоловік, щоб жінка могла витрачати їх на що хоче і коли хоче, попередньо ніби порадившись з головою сім'ї :lol: . Навіть в книжці "Очарование женственностью", що lerumpochka рекомендувала прочитати, пише, що фінанси потрібно довіряти чоловікам, вони тоді відповідальніші стають. А може це я така, що не хочу фінсами керувати, мені так простіше напевно, бо тільки гроші потрапляють мені до рук, то їх відразу і нема :zybu: .
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron