Глобальні оголошення!



Кохання і секс...

Модератори: Natalinda, ksana

Кохання і секс...

Повідомлення мешканка » 26 червня 2010, 18:16

Нещодавно вчені вкотре підтвердили, що романтичне кохання і секс — це зовсім різні речі, інколи навіть не взаємопов’язані. Під час одного дослідження добровольцям показували фотографії коханих і одночасно сканували мозок: механізм активізації певних ділянок мозку при цьому дуже відрізнявся від того, що відбувається під час сексуального збудження. Взагалі, за словами вчених, кохання є таким самим потужним двигуном у житті людини, як, приміром, голод. Керівник дослідження антрополог Хелен Фішер з Університету Ратджерс у Нью-Брансвіку нагадала, що впродовж усієї історії людства люди створювали вірші та музику, співали пісні, танцювали й навіть умирали заради кохання, але зовсім не через секс! Хоча вважається, що для чоловіків секс значно важливіший за кохання, це зовсім не применшує їхньої здатності кохати: у середньому три з чотирьох самогубств через нещасне кохання скоюють саме чоловіки. Чоловіки частіше закохуються, ніж жінки, завдяки тому, що є візуалами, тобто справді «люблять очима». І цьому є логічне пояснення: чоловіки візуально визначають партнерку, спроможну дати здорового нащадка. А ось жінки схильні мислити іншими категоріями: при погляді на фото коханих у них активізувалася частина мозку, пов’язана з пам’яттю. Фішер припускає, що цей рефлекс складався мільйони років і «давньою мовою» може означати таке: «А чи приносив цей чоловік м’ясо минулого тижня?» Для виживання сім’ї й роду це мало величезне значення. Може, саме тому жінки дуже добре пам’ятають усі подробиці стосунків зі своїм партнером. На запитання, чому ж так швидко минає стадія романтичної закоханості, Фішер висунула припущення про обмеженість людських можливостей: постійно жити на піку емоцій неможливо, це потребує великих енергетичних витрат і виснажує людину. Тому після стадії закоханості настає стадія прив’язаності.

Згідні, чи ні? А для вас "секс" і "кохання" різні речі? Чи може існувати у вашому житті одне без другого?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Кохання і секс...

Повідомлення гра з вогнем » 26 червня 2010, 18:30

усі мої знайомі чоловіки не визнають "платонічного кохання"
цікаво, а оці три з чотирьох самогубств часом не підлітками чи 30-річними мистецтволюбцями здійснюються?
бо якщо в підлітковому, або ближче до 30 - то зовсім не кохання тут причина...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Кохання і секс...

Повідомлення Melisa » 26 червня 2010, 20:02

Звісно ж "секс" і "кохання" - речі різні.
мешканка написав:Чи може існувати у вашому житті одне без другого?

Не знаю. Перевіряти не буду. ;)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Кохання і секс...

Повідомлення мешканка » 26 червня 2010, 20:05

Nelya написав:Звісно ж "секс" і "кохання" - речі різні.
мешканка написав:Чи може існувати у вашому житті одне без другого?

Не знаю. Перевіряти не буду. ;)

:lol: :lol: :lol:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Кохання і секс...

Повідомлення mala-karta » 26 червня 2010, 21:52

а я то думаю, чого я пам'ятаю, як чоловік минулого тижня на мому столі лишив свого шмарколика, а він - ні!


теж здається, що на самогубства тільки підлятки здатні. Я думала, що більше дівчата...
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Кохання і секс...

Повідомлення Nymydora » 26 червня 2010, 21:57

а мені чомусь здається, що до платонічного кохання схильні більше жінки, ніж чоловіки. А чоловік оцінює жінку перш за все як сексуального партнера, а потім вже все інше. На жаль.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Кохання і секс...

Повідомлення мешканка » 28 червня 2010, 09:41

Nymydora написав:А чоловік оцінює жінку перш за все як сексуального партнера, а потім вже все інше. На жаль.

Не згідна....принаймні, говорю з власного досвіду ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Кохання і секс...

Повідомлення Zaya » 28 червня 2010, 19:53

Жінці легше віддатися чоловікові який їй подобається(з різних причин), або якому вдячна чи шось потрібно. А от чоловік може не зважати на всі вище перераховані пункти. :) Тому для жінки кохання (в різних проявах) :heart: і секс йдуть ближче ніж у чоловіка. ІМХО
Zaya Офлайн


 

Re: Кохання і секс...

Повідомлення мешканка » 08 липня 2010, 09:42

Думаю, для чоловіка кохання і секс можуть існувати, як окремі явища. Проте. для жінки-думаю, що ні... Як я вже говорила в темі про зраду: в жінки збудження йде з голови, тому в тій голові мають бути присутні емоції... Можливо, не кохання, а просто симпатія...але щось таки може бути.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Кохання і секс...

Повідомлення Любов » 08 липня 2010, 09:57

для деяких теперішніх молодесеньких дівчат напевно тільки секс на першому місці :( . Недавно мій чоловік спостерігав на вулиці таку ситуацію : сварилися дві подружки і репетували одна на одну на весь голос посеред тротуару. І от одна з них видає таку фразу: ти мені більше не подружка, бо пішла спати з хлопцями без мене. що ж це робиться з дітьми :scare:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість