Глобальні оголошення!



стосунки по розрахунку....

Модератори: Natalinda, ksana

стосунки по розрахунку....

Повідомлення мешканка » 11 червня 2010, 19:39

Зараз, чомусь, дуже сильно поширюється тенденція "бути на утриманні"...особливо серед молодих дівчат...Коли вона з ним через його гроші...через комфортне життя... Як вважаєте: це свого роду проституція, чи різновид стосунків?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Marta » 12 червня 2010, 01:36

Це в кого які цінності. Буває, що комфортне життя на першому місці і жінка починає любити чоловіка тільки за те,що він їй дає,що він її утримує,це її збуджує і заставляє закривати на все інше очі. Скоріше всього,така жінка сама з неблагополучної сім"ї і все життя хотіла вирватись з бідності, і тепер буде терпіти все,щоб мати хороше забезпечене життя.
Мені ще здається,що це в крові. Здавна жінки вибирали найсильнішого "самця",який зможе утримувати сім"ю,"вбивати мамонта",для нас на першому місці вигодувати потомство, поставити на ноги, тому гроші і сама здатність чоловіка заробляти грають для нас не останню роль.
Для кого як. Якщо вже прямо він тобі огидний і ти з ним через силу,бо в нього є гроші-це вже продаж свого тіла. Але якщо в тебе "благие намерения", то форма стосунків.=)
Marta Офлайн


 

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення мешканка » 24 червня 2010, 09:13

а чи можливо збудувати повноцінну сім"ю "по розрахунку"?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення krapk@ » 24 червня 2010, 10:33

Когда начинают дуть ветры перемен, большинство людей возводят преграды, чтобы защититься от ветра... но находятся и те, которые строят ветряные мельницы... :D Це так, щось згадалося.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Natalinda » 24 червня 2010, 10:37

Я думаю, можна. Але треба спочатку уточнити що сама є розрахунком.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Marta » 24 червня 2010, 10:40

Сім"ю можливо,але кохання також кожній з нас потрібне,то думаю,жінка все одно буде його шукати....((на стороні...((((
Marta Офлайн


 

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Natalinda » 24 червня 2010, 10:55

Ну чого я написала шо можна. Спробую зараз пояснити.

Була в мене одна любов, як то кажуть що світа білого не бачила. Ні світа, ні друзів, ні оточуючих, ні батьків, ні того що ми зовсім різні люди. Готова була на все в примому смислі слова. Дякую тій любові що позустрічавшись трохи зі мною, він імєл мене ввіду :rose: Боюся уявити нашу з ним спільну сімю і дякую йому що її нема.

Не подумайте тільки що свого чоловіка я не люблю. Люблю, дуже. Інакше б просто з ним жила, а так шлюб взяли. Просто ця любов вона спокійна, розсудлива, з мозгами так сказать. Я добре думала перед тим як сказати остаточне так в церкві. Я зважувала чи зможу я жити з цією людиною, чи зможе він жити зі мною.

Є люди які називають це розрахунком. Якщо це розрахунок, то у мене стосунки з розрахунку.

А якщо розрахунок то лиш гроші, то за гроші як відомо, любов не купиш :unknown:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення _viki_ » 24 червня 2010, 11:02

Marta написав:Сім"ю можливо,але кохання також кожній з нас потрібне,то думаю,жінка все одно буде його шукати....((на стороні...((((

підтримую
_viki_ Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 87
З нами з: 13 травня 2010, 20:50
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 54 раз.
Подякували: 70 раз.
Діти: донечка-сонечко

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення Natalinda » 24 червня 2010, 11:08

Знаєте, мала колись подругу, яка вийшла заміж по коханню і народила 2-х дітей. А зараз по-розрахунку спить з другими які допомагають їй утримувати дітей, бо чоловік цього зробити не в змозі. Сумно :cry: А каже що любить його і досі.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: стосунки по розрахунку....

Повідомлення mala-karta » 24 червня 2010, 12:32

угу, сумно :(
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron