Глобальні оголошення!



Чоловік і жінка...

Модератори: Natalinda, ksana

Чоловік і жінка...

Повідомлення мешканка » 31 травня 2010, 11:31

"Коли з"являється дитина, чоловік стає "сусідом"....",- що скажете про таке твердження?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чоловік і жінка...

Повідомлення mala-karta » 01 червня 2010, 01:10

а чо сусідом?
я шось не в'їхала.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Чоловік і жінка...

Повідомлення Melisa » 01 червня 2010, 08:08

напевно того, шо чоловік в домі появляється, так як сусід, і відповідно помагає, не як батько дитини, а як сусід. Я чомусь це так зрозуміла.
Мешканка, поясни, а то ми якісь тугодуми :dash:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Чоловік і жінка...

Повідомлення мешканка » 04 червня 2010, 22:15

та ось, почула таку фразу і задумалась....взагалі то, малось на увазі, що чоловік для жінки стає не чоловіком, а сусідом, який живе поруч....
Чи відчули ви у власній сім"ї первне "відчуження" чоловіка після народження дитини? Як думаєте, чому в сім"ях так трапляється, що чоловік стає "чужим"? :???:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чоловік і жінка...

Повідомлення Marta » 04 червня 2010, 23:18

На мою думку,в деяких сім"ях буває так,тому що мама сама робить таку дистанцію. Тепер є дитина і вся увага їй. А чоловік залишається "за бортом". Щоб цього не сталося,чоловіка треба підключати по догляду за дитиною і старатися не занедбувати свої стосунки як чоловіка та жінки.
Marta Офлайн


 

Re: Чоловік і жінка...

Повідомлення mala-karta » 04 червня 2010, 23:46

от добре Марта сказала.
Чоловіки - вони ж як діти, їх поки два рази не обнімеш і три рази не похвалиш - то не почнуть помагати :) :emphaty:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Чоловік і жінка...

Повідомлення Marta » 05 червня 2010, 23:55

Чоловік,незважаючи на свою силу, створіння дуже ніжне і вразливе. Деякі чоловіки,я чула, навіть ревнують свою жінку до дитини!
Можливо, в нас материнський інстинкт якось (в кого як) скоріше приходить (в мені він жив завжди,напевно), а в чоловіків він набутий,тобто треба дати йому зрозуміти, що цей комочок з ручками і ножками-його дитина також, а не суперник, і не жінчина "проблема", що чоловік є тепер татом, і що ви тепер разом однаково будете виховувати своє чудо. ;)
Marta Офлайн


 

Re: Чоловік і жінка...

Повідомлення мешканка » 11 червня 2010, 19:44

я по власній сім"ї бачу, як важко вибудовувати стосунки, будучи молодою мамою.... от коли навчусь сама - тоді і порадити зможу комусь... а, наразі, як є так є.... Помітила тільки те, що, з появою дітей на чоловіка не залишається і крихти терплячості і просто хочеться, щоб ніхто не рухав...не те що "проявляти ніжність і турботу" :(
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чоловік і жінка...

Повідомлення krapk@ » 20 червня 2010, 21:38

мешканка написав:я по власній сім"ї бачу, як важко вибудовувати стосунки, будучи молодою мамою.... от коли навчусь сама - тоді і порадити зможу комусь... а, наразі, як є так є.... Помітила тільки те, що, з появою дітей на чоловіка не залишається і крихти терплячості і просто хочеться, щоб ніхто не рухав...не те що "проявляти ніжність і турботу" :(


в нас так сталося, що мій чоловік зараз далеченько від нас. Я зразу думала, що буду скучати, переживати і т.д. А насправді, страшно визнати, мені так набагато комфортніше. Я не зриваюся лишній раз за те чи це, чи не те і не це (причина завжди знайдеться, було б бажання). Спілкуємося, ніби тоді, колись, 10 років тому як лиш починали зустрічатися. Але відчуваю, що віддаляюся віддаляюся, віддаляюся. Вже навіть була думка, заради сина, їхати туда, до нього. Але не можу себе заставити, ну не можу......
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Чоловік і жінка...

Повідомлення Nymydora » 20 червня 2010, 21:44

ой, крапка, сумні ти речі пишеш. Згідна, що часто комфортніше самій - не потрібно розпилювати увагу, думати як зробити ще комусь добре, лишається часу тільки на себе - як тоді, коли чоловік на роботі (сама так люблю). Це мабуть чисто фізично легше і трохи на голову. Але віддалятися - тут вже категорії почуттів...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron