Глобальні оголошення!



З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення гра з вогнем » 16 червня 2010, 16:06

нра не означає, що рвуся так, що тримайте мене троє :D
є то є. буде щось краще я перечити не буду, стане гірше, не буду скандалити і бідкатися :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення бережаночка » 01 липня 2010, 23:28

думаю в ідеалі краще починати сім"ю з шалаша і до раю доробитись,ніж навпаки)))
І коротко про себе-там хтось про кури і яйця вдосвіта писав.Так от-на мені і 2 річній Насті в період з травня по липень коли польові роботи-їсти приготувати,попрати,прибрати,посуд помити,грядку(клубніка,суниці,цибуля,морква,часничок,огіроки,кукурудза,перець,щавель,петрушка)просапати,а також погодувати кури,качки і свинку 3 рази в день.(а курей погодувати то не так страшно як здається на перший погляд ;) )
Вистачає часу і на нет і на подруг,і на ігри з дитиною,і на пиво з чоловіком сходити.Просто коли руки зайняті менше дурниць в голову лізе
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення mala-karta » 01 липня 2010, 23:48

ото в мене голова дурницями забита :lol:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення мешканка » 04 липня 2010, 09:03

Я зовсім не проти "власного будинку", навіть працюємо над цим, але, мала на увазі, що навряд чи змогла б обійтись без елементарних зручностей (туалет, ванна, вода в хаті...). Звісно, якби не було вибору-то, напевне, змирилася б... але раєм би то точно не було, не зважаючи на те, чи є коханий біля мене чи нема.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Перлинка » 24 листопада 2010, 23:09

Я пройшла через рай в шалаші.Деколи то був не рай :crazy: .але найбільше мене добивала байдужість та якась приреченність чоловіка,шо всьо кльово і шо так і має бути.Шо грошей катастрофічно не вистачає,за комунальні рік не плачено,іноді зранку навіть на проїзд в маршрутці чи тролейбусі нема.Харчуємось скромно,новий одяг не купуємо,доношуємо старе.Подруги скидаються по 30 грн на подарунок на іменини,а в мені нема що дати,бо в кишенях голяк.Іноді як з подругами зустрічались в кафе,то виставляли мені як малоімущій.Або щось дарували з себе непотрібне.Мені це не було приємно,бо колись було навпаки.
Може якби мене знайшли в якійсь глуші і привезли в гарну чисту квартиру з ремонтом всіма зручностями та гарячою водою(хоч і без меблів),то я й і з того була б безмежно щаслива.Але я до заміжжя звикла жити на широку ногу ні в чому собі не відмовляти.А тут справа в тому що не видно було ані перспективи,ані прсвітку того кризового становища.
Єдине ,що врятувало наші стосунки,що після короткої розлуки я зрозуміла що хочу бути з цією людиною попри все.
І так було тепло від того,коли думала,що якщо ми любимось як нам важко,то як же має бути добре ,коли стане легче.
Дякую Богові,що дав мені розуму,сил та терпіння пережити ті скрутні часи.
Але єдине,що я знаю точно,що не не хочу щоб це повторилось,і щоб мої діти через це пройшли.Бо був якийсь такий стан,що щастя межувало з нещастям.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Перлинка » 24 листопада 2010, 23:50

Ой,лиш тепер дочитала назву темки,то я виявляється була не в шалаші,а в квартирі,а таке не рахується :lol: .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 00:10

рахується-рахується, то собіратєльна назва :)

от у нас зараз двоповерховий шалаш з чудовим видом у одному з найкращих розташувань в околицях, а до свого замку ше працювати і працювати
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Радмила » 25 листопада 2010, 01:14

Перлинка ти герой. Я б точно такого не витримала. Вважаю. що чоловік зобовязаний утримувати сім'ю. І про яку любов може йти з його боку, якщо він найблищих і дорощих людей, тримає у злиднях і шалаші. Я б про це серйозно задумалась. Хоч може я і не права.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Naya » 25 листопада 2010, 10:30

Радмило, тоді виходить що в бідних сім"ях чоловіки жінок не люблять?

Просто обставини в різних людей по-різному складаються.
Ми, жінки, дуже прагнули незалежності...(я іноді тих феміністок так не люблю), то чого тепер хотіти всього-всього від одного чоловіка??? :D
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення мешканка » 25 листопада 2010, 10:40

в нас колись стояв вибір: чоловік заробляє значно більше, але вдома, практично, не буває чи заробляє менше, але в 18,00 вже вдома і на вихідних і на свята... Я вибрала другий варіант. Хоча грошей, здебільшого, не вистачає, але маю поміч, як по господарству, так і з дітками.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron