Глобальні оголошення!



З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Marta » 26 листопада 2010, 01:17

Також такого не розумію.
Ідея в тому- щоб стосунки не зламались отою бідністю, яка може трапитись з кожною сім"єю.
І коли ті часи стаються, то потрібно якось згуртуватись і робити все можливе, щоб сім"ю вивести з того становища, проте, в процесі старатися бути щасливими, незважаючи від того, як ви зараз живете- бідно чи не бідно.
І коли в ближні роки вам нічого, крім "шалаша" не світить, як би ви не старались, то треба жити тут і зараз і приймати ті обставини, в яких ви опинились, гідно. І через силу усміхатись і будувати свій рай.
Це не означає нічого не робити і замуруватись в тому шалаші.))
Marta Офлайн


 

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення мешканка » 26 листопада 2010, 10:19

Стосунки моїх батьків знищила бідність. Проте, я б не сказала, що й до того вони були глибокими та сповненими любові. Дуже боюсь, щоб з нами колись такого не трапилось, але, наразі, привчились жити "за зарплату", хоча, не завжди виходить, але нещасливими себе не почуваємо. Як на мене, бідність-це коли не вистачає на нормальну їжу, на необхідні речі. Звісно, з більшими достатками-жити було б легше, але, прийшлось пожертвувати чимось іншим, як на мене, наразі, важливішим.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Перлинка » 26 листопада 2010, 18:03

я тебе люблю, дивлюсь годинами, чи так інше і не помічаю, що ти в штопаних колготках, зношеному одязі і діти заглядають за мандаринками, бо їх ми купуєм тільки по святах. Але ж я тебе люблю, то ти терпи, що я лінуюсь, і краще подивлюсь телевізор, чим піду сторожувати, бо не хватає грошей.



Знаю і такі сімї,але в нас проблема була не в цьому.Зарплату сторожа,тобто мінімальну він приносив,хоч працював директором.
Готовий був йти працювати на будову чи їхати на заробітки,але я сама не пускала.Якщо я знаю що в людини є потенціал,мозги досвід на керівній посадї,підлеглі його поважають та слухають,інтелігентна зовнішність,все для того аби заробляти більше особливо ненапружуючись.
То навіщо себе свідомо заганяти в гірші та авжчі умови,навіть заради грошей?якщо навпаки потрібно цінити себе вище і прагнути більшого.
Я намгмлась його підбити на власну справу,не вийшло,і тільки через 1,5 роки подружнього життя добилась щоб він звільнився з низькооплачуваної безперспективної роботи ,десь більше ніж пів року були невдалі спроби ,тобто обіцяли багато а платили як завжди,якісь халтури.Тільки я весь час йому внушала,що він заслуговує на хорошу високооплачувану роботу і повинен її добиватись,наполягала щоб вказував в резюме високу бажану зп,і нарешті він її отримав,якраз коли народилась доця.
Тільки зараз нам тої зп вистачає лиш на харчування та засоби гігієни.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей