Глобальні оголошення!



Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Модератори: Natalinda, ksana

Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Повідомлення mari » 19 травня 2010, 23:18

:???:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Повідомлення Natalinda » 20 травня 2010, 01:33

Я така преземлена мабудь...
Хочу покращити матеріальне становище у наших стосунках, во... нам тільки власної хатинки бракує до ідеальних стосунків...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Повідомлення Milichka » 20 травня 2010, 08:25

Natalinda написав:... нам тільки власної хатинки бракує до ідеальних стосунків...


Якщо бракує тільки власної хати - значить ви щасливі люди :)
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Повідомлення Naya » 20 травня 2010, 09:36

мдааа..нам от теж...
я вже не раз казала, що я щаслива, а от щоб бути ідеально щасливою, то тре лиш власне житло..
а ще....
щоб тато наш більше часу сім"ї приділяв..а то все працює і працює....
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Повідомлення Natalinda » 20 травня 2010, 11:36

Milichka написав:Якщо бракує тільки власної хати - значить ви щасливі люди :)

Та напевне щасливі... Щастя то поняття відносне...Кажуть хочен бути щасливим - стань ним.
Я б теж татка нашого частіше хотіла б вдома бачити і біля нас щоб, але хто ж тоді грошики буде заробляти...
Хочеться, щоб чоловік з півпогляду розумів, що мені тре сказати, принести, зробити...але ж він не жінка...а чоловіки і жінки, то два різні світи...тому стараюся не заморочуватися. Шось треба то кажу, а хочу подутися - то не кажу, дуюся, думаю "ото в мене чоловік такий-сякий-перетакий" - попускає і далі життя прекрасне...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Повідомлення galina » 20 травня 2010, 13:13

мабуть спілкування...після народження дітей мені так цього бракує, постійно вдома сама з дітками, буває чоловік прийде з роботи і я до дрібничок його все розпитаю, а він мене звинувачує в контролі і маніпуляції...мене вже не питає як день пройшов, бо наперед знає що скажу (гралися, спали, попісяли.. і т.д.)....
galina Офлайн


 

Re: Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Повідомлення мешканка » 11 червня 2010, 19:48

хочу покращити все... :( (хочу, щоб була іскра, щоб кохання палало, а не жевріло десь там, під купою всяких клопотів і турбот, хочу, щоб навчились говорити відверто один з одним, щоб навчились відчувати душевний стан один-одного...хочу, щоб помічали спільно проблеми і намагались їх вирішувати, а не робили вигляд, що все гуд... :( )
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Повідомлення Marta » 12 червня 2010, 01:20

Natalinda написав:
Milichka написав:Якщо бракує тільки власної хати - значить ви щасливі люди :)

Та напевне щасливі... Щастя то поняття відносне...Кажуть хочен бути щасливим - стань ним.
Я б теж татка нашого частіше хотіла б вдома бачити і біля нас щоб, але хто ж тоді грошики буде заробляти...
Хочеться, щоб чоловік з півпогляду розумів, що мені тре сказати, принести, зробити...але ж він не жінка...а чоловіки і жінки, то два різні світи...тому стараюся не заморочуватися. Шось треба то кажу, а хочу подутися - то не кажу, дуюся, думаю "ото в мене чоловік такий-сякий-перетакий" - попускає і далі життя прекрасне...


В мене точно так само!=)
Marta Офлайн


 

Re: Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Повідомлення Ромашка » 11 липня 2010, 13:39

Ми з чоловіком дуже щасливі,розуміємо один одного,поважаємо,нам разом весело.Та от діточок немає :emphaty: ...
Ромашка Офлайн


 

Re: Що ви хочете покращити у своїх стосунках?

Повідомлення мешканка » 11 липня 2010, 13:41

Ромашка написав:Ми з чоловіком дуже щасливі,розуміємо один одного,поважаємо,нам разом весело.Та от діточок немає :emphaty: ...

:emphaty: :emphaty: :emphaty:

ПС. А ви пробували Природнє Планування Сім"ї?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron