Глобальні оголошення!



Інтим

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Інтим

Повідомлення мешканка » 21 січня 2011, 17:35

Shalimar написав:Это было в мой адрес?.. Если да - Мари, я человек не набожный, и не пытаюсь таковой казаться. Я не ищу оправданий себе, своему образу жизни, и абсолютно не ищу пути очищения своей совести, так как я живу в ладу с собой, и не делаю зла окружающим меня людям.


Дуже рада за вас, але цікаво, навіщо тоді вам це все? Якщо ви самі себе охарактеризували, як людину "не набожну" тоді хай як я тут розпинаюсь (чи хтось інший замість мене) ви все одно не зрозумієте і не сприймете належно.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Інтим

Повідомлення Shalimar » 21 січня 2011, 21:35

мешканка написав:Дуже рада за вас, але цікаво, навіщо тоді вам це все? Якщо ви самі себе охарактеризували, як людину "не набожну" тоді хай як я тут розпинаюсь (чи хтось інший замість мене) ви все одно не зрозумієте і не сприймете належно.

Хмм.. Почему же? Пойму и прийму.
Зачем мне это всё - люблю находить ответы на вопросы, ведь необязательно быть верующим, чтобы интересоваться религией!
Что касается меня лично... Ну это уже действительно интим )) Я верю в Бога. Я хожу в Православную Церковь. Но я не религиозна, я не практикую христианство, я не веду праведный образ жизни.
;-)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Інтим

Повідомлення Shalimar » 22 січня 2011, 00:43

mari написав:Щодо усіх твоїх дописів- їх вже всі і не позбирати, дещо витерто, та й навіщо це піднімати. Що вже написано -хай так і буде. В тебе багато дійсно чудових дописів. Згідна що не в усіх ти так проти християн і форуму скептично або саркастично налаштована, але мені так здалось що в значній більшості.

)))
Мари, ну я 100% не против форума и уж нем более не против Веры.
Скептически к религии - да.. тут не отрицаю. Потому что не воспринимаю всё безоговорочно, а докапываюсь, почему так, ищу подтверждения, пояснения написанному...
По поводу форума, было с моей стороны проявление сарказма лишь по отношению к некоторым моментам, касающихся строгого соблюдения правил. Я считаю, что это скучно и ущемляет свободу слова. Горячие споры тут же пресекаются. (( Не всегда предоставляется возможность выразить своё мнение.
Ну и да, не удержалась, когда к русскому языку (великому и могучему) был применен унизительный эпитет.
Всё, всего лишь два пунктика, вроде бы)
Peace.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Інтим

Повідомлення mari » 22 січня 2011, 11:41

;-)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість