Глобальні оголошення!



Інтим

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Інтим

Повідомлення мешканка » 20 січня 2011, 22:44

Особисто мені дуже не подобається той поворот, який набирає тутешня дискусія.

Оскільки, бачу явний брак поваги з боку "гри з вогнем"-то не хочу і не бачу жодної потреби надалі відповідати на такого роду образливі коментарі.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Інтим

Повідомлення гра з вогнем » 20 січня 2011, 23:06

Дівчат, а ви про кого?
Особисто я про
мешканка написав:(ПС. Дуже раджу прочитати книгу К.Кнотца "Секс, якого ви не знаєте", я сама багато чого відкрила для себе)


У вас цікаві асоціації.
Да, цей дядько вроді монах, може він і не сповідає, я взагалі-то образно писала. І дружини, наскільки мені відомо, цей дядько не має, як і сексуального досвіду.
Домисли, домисли...

Щодо поваги, я завжди поважаю співрозмовника. Тільки мене дивує, коли співрозмовник у дискусії замість того, щоб обгрунтувати свою думку пише "я так вчу і тому це правильно. мені не цікаво, що ви з цього приводу думаєте, як я сказав так і буде" (знову ж таки це не цитата, це узагальнення). А потім взагалі ухиляється від розмов. Чи варто в такому випадку починати обговорення? Це вже не перший раз так.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Інтим

Повідомлення гра з вогнем » 21 січня 2011, 00:22

мені важко зрозуміти, що в мому дописі є таке неприємне
моя цитата
я так зрозуміла в ті дні партнери здійснюють ритуальні акти обдаровування, обдаровують один одного інтимними ласками виключно з метою духовного збагачення :lol:

і допис мешканки
Секс для християнського подружжя-це не пошук задоволення, це можливість віддати себе іншій людині, це взаємообдаровування і пошук не ВЛАСНОГО задоволення, а задоволення партнера.

Коли ми говоримо про секс для християнського подружжя-ми говоримо, перш за все, про моральність...
А інтимні стосунки несуть куди глибший характер: під час інтиму в найвищій мірі виявляють себе і втіліються всі ті чудові почуття, які переживає християнське подружжя (кохання, пристрасть, повага, взаємообдаровування і т.д.)


мій допис
а все інше вам зараз скажуть, про співпрацю зі своїм тілом, о шо то сі є, пояснювати не будуть, бо тут вже не пояснення потрібні, а сліпа віра. вони вірять, що є так як пише мешканка і дядько, котрий знає, що таке секс лише зі сповіді і одкровень. вірять і всьо. логіка відсутня.

допис мешканки
що вже декілька років допомагаю молодим подружжям зрозуміти інтимні стосунки в світлі віри і роз"яснити чого саме хоче від нас Церква. Я думаю, що висловилась зрозуміло і цілком відповіла на ваші питання, а от приймати мої відповіді чи ні-це ваша особиста справа.

і за цим посиланням
http://www.google.com/search?q=%D0%9A.% ... =firefox-a
для лінивих
В конце концов, отец Ксаверий - не психотерапевт, не сексопатолог, а всего лишь монах весьма влиятельного в консервативной Польше ордена капуцинов, с юности соблюдающий обет безбрачия.


я не бачу суттєвих розбіжностей у цитованих витягах.
а що хто собі надумав, то вже звиня'те. якщо вже й береш участь в дискусії, то орієнтуєся хоч приблизно в тому про що мова, а як ні, то звернися до посилань і рекомендацій, які даються в темі.
а то виходить, що одні пишуть на тему останніх обговорень, а інші вигадують, підводять власні контексти, а потім ще й ображаються.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Інтим

Повідомлення Перлинка » 21 січня 2011, 00:54

Цікаво як же то всі мали здогадатись,що ти маєш на увазі К.Кнотц ?Так як станнім часом ні про нього ні про його праці мова не йшла,то було б логічно відразу дати посилання на нього .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Інтим

Повідомлення гра з вогнем » 21 січня 2011, 01:35

ну та як, я ж написала "дядько, котрий знає, що таке секс лише зі сповіді і одкровень"
в темі згадувався лише один такий дядько у вченні мешканки.
я це написала на 5 сторінці, на 4 мешканка пропонувала його всім читати.
ще раніше вона запропонувала його читати в іншій темі. потім у котрійсь з тем Неля ділилася радістю від придбання книжки. їй всі дякували і дружно відгадували про що книжка. як на мене згадок про працю на форумі достатньо, щоб орієнтуватися про що мова.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Інтим

Повідомлення Marta » 21 січня 2011, 01:42

Але Гра, тут обговорювались відмінності пояснень Мешканки і о. Мартина, крутилась дискусія навколо цього, а та праця згадалась вскользь, тут дійсно треба бути телепатом, щоб зрозуміти, що ж ти таке мала на увазі. :crazy:
Marta Офлайн


 

Re: Інтим

Повідомлення mari » 21 січня 2011, 01:47

Shalimar написав:)))
Кстати, те же Евангелисты не воспринимают вопросы вштыки и с возмущением, отвечают дружелюбно, оъясняют с радостью ))
Даа, всё в жизни случается когда-то в первый раз! )) Не встречала еще, чтобы отправляли в другие церкви или к другим священникам ))


________________________________________________
Це для того щоб можна зібрати більше відповідей на твоє запитання. Походи- попитай, почитай, якщо для тебе немає тут авторитетів- хто ж тобі не дозволяє питати ще десь. Ти завжди і практично у всіх своїх дописах пишеш проти нашого форуму і думок які тут є. Дуже дивно. ТОму можливо пошукай більше дружелюбності. Я поки що ще не возмущалась і відповідала дуже дружелюбно. Просто людина бачить те, що їй хочеться бачити. І якщо вона шукає оправдання своїх поглядів- вона їх знайде, та совість від того не залишається чистішою. Бо і в любові і в інтимі людей які живуть в подружжі, яке є його продовженням- є місце для довіри, чистоти, поваги, вірності і надії. Тоді і все решта існує. І задоволення і розуміння плідності і щастя.

Щодо книги "Секс, якого ви не знаєте", то як можна дискутувати, якщо я зрозуміла, що крім нас з Мешканкою, більше ніхто її не читав?? Виходить точно про те що не знаєте. Читаєте про автора- а книгу читали? Чи думаєте щоб таку книгу написати треба обов"язково жити інтимним життям, а щоб лікувати наркоманів- треба бути наркоманом???

Чому після сварки найкращий?Певно не найкращий, а якщо так- то тому що легше без слів помиритись, усі хочуть бути пробачені і фізичний контакт легший від морального і складається помилкове враження що все вже гаразд, тоді як проблема залишається і після буде нагадана через якийсь час.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Інтим

Повідомлення happymami » 21 січня 2011, 02:53

Nelya написав:Дівчьонки, хто мені може пояснити, чому секс після сварки найкращий?

гггг. Дівчата, я так бачу, шо нині у всіх, хто пише в цій темі буде найкращий секс :lol: . Просто за всіма нинішніми дискусіями я й забула, яке питання власне було першим. Сорі за флуд
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтим

Повідомлення Natalinda » 21 січня 2011, 02:58

Nelya написав:Дівчьонки, хто мені може пояснити, чому секс після сварки найкращий?


А я от не погоджуюся що найкращий. принаймні в мене. Я як не виясню шо і до чого, то ні про шо таке не думаю.
Правда я вже десь питала що для кого є сваркою, бо як на мене ми з чоловіком ще не сварилися толком ніразу, питала його - каже теж шо не всарилися...

То певне я багато втратила :head: :zybu:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Інтим

Повідомлення Перлинка » 21 січня 2011, 03:31

happymami написав:
Nelya написав:Дівчьонки, хто мені може пояснити, чому секс після сварки найкращий?

гггг. Дівчата, я так бачу, шо нині у всіх, хто пише в цій темі буде найкращий секс :lol: . Просто за всіма нинішніми дискусіями я й забула, яке питання власне було першим. Сорі за флуд


happymami

Та то ж сварка :evil: має бути з чоловіком,а не з форумчанками :zybu: ,тим більше,що не всі хто тут писав сварились ,я,наприклад,сьогодні чемна :-|
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість