Глобальні оголошення!



Інтим

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Інтим

Повідомлення Marta » 21 січня 2011, 04:00

Ну, Перлинка, знач тобі сьогодні і розраховувати нема на що... :zybu: ;-)

А на рахунок сексу після сварки, то залежно, звичайно, яка сварка.
Якщо всі питання вирішені і я залишилась задоволена відповіддю- звичайно, тоді він буде неперевершений.)
Якщо залишились якісь нюанси- так само, як Наталінда- поки не вирішимо, не заспокоюсь.
Ну, а коли кожен залишився при своїй думці- то тут не до сексу... :mad:
Marta Офлайн


 

Re: Інтим

Повідомлення Перлинка » 21 січня 2011, 04:07

Marta написав:Ну, Перлинка, знач тобі сьогодні і розраховувати нема на що... :zybu: ;-)



Ха мені то не важко,посваритись,раз плюнути :girl_hospital: :mad:
Ну, а коли кожен залишився при своїй думці- то тут не до сексу...

100%
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Інтим

Повідомлення Olenka » 21 січня 2011, 05:05

мешканка написав:Маю я таку тему в "дошлюбних науках" "Гідність статевого життя" і от молодятам постійно даю питання, що є основою інтимної близкості....?
То, що ж , як ви думаєте? :???:

Мешканочка! Ну скажи, будь ласка, як ти думаєш?? :oops:
А то в бурхливому обговоренні на моє прохання ніхто не звернув уваги...
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Інтим

Повідомлення мешканка » 21 січня 2011, 10:34

Olenka написав:
мешканка написав:Маю я таку тему в "дошлюбних науках" "Гідність статевого життя" і от молодятам постійно даю питання, що є основою інтимної близкості....?
То, що ж , як ви думаєте? :???:

Мешканочка! Ну скажи, будь ласка, як ти думаєш?? :oops:
А то в бурхливому обговоренні на моє прохання ніхто не звернув уваги...

Вибач...я дійсно трохи не зрозуміла,що ти то в мене запитуєш... Адже тема набула обертів після перенесеного поста Шалімар.

Ну, з усього вищесказаного мною випливає думка, основою інтимної близькості має бути думка про партнера, тільки тоді, коли кожен із подругів дбає про свого партнера, поважає його почуття, бажає подарувати йому задоволення, показати всю силу своєї любові, статевий акт стає справжнім єднанням в "одне тіло". А не "сесуальний потяг", як багато хто відповідає... ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Інтим

Повідомлення мешканка » 21 січня 2011, 10:44

гра з вогнем написав:Дівчат, а ви про кого?
Особисто я про
мешканка написав:(ПС. Дуже раджу прочитати книгу К.Кнотца "Секс, якого ви не знаєте", я сама багато чого відкрила для себе)


У вас цікаві асоціації.
Да, цей дядько вроді монах, може він і не сповідає, я взагалі-то образно писала. І дружини, наскільки мені відомо, цей дядько не має, як і сексуального досвіду.

Мова тут йшла не про "дядька" як ви висловились. Мова йде про позицію Католицької Церкви в такому особливо інтимному питанні. Те, що я цитувала роботу даного автора, це тому, що, як на мене, його книга найбільш глибоко підійшла о даного питання. А я дуже багато літератури на дану тематику перечитала і, на мою думку, ця книга є найпрактичнішою в даному питанні. Вибачте, але як ви можете судити, не знаючи, про що йде мова в даній книзі? (правда, думаю вам не дуже буде цікаво її прочитати) А те, що він-монах....вибачте, але він не камасутру написав, а книгу, в якій відкриваються всі позиції Католицької Церкви щодо інтимності християнського подружжя і саме той факт, що цей священник є душпастирем багатьох католицьких подружь дає мені певність, що його праця має багато теорії, яка необхідна тим подружжям, які мають труднощі в розумінні власної сексуальності і Божої волі.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Інтим

Повідомлення мешканка » 21 січня 2011, 10:54

гра з вогнем написав:Щодо поваги, я завжди поважаю співрозмовника. Тільки мене дивує, коли співрозмовник у дискусії замість того, щоб обгрунтувати свою думку пише "я так вчу і тому це правильно. мені не цікаво, що ви з цього приводу думаєте, як я сказав так і буде" (знову ж таки це не цитата, це узагальнення). А потім взагалі ухиляється від розмов. Чи варто в такому випадку починати обговорення? Це вже не перший раз так.


Я особисто не багато поваги розгледіла в попередньому іронічно-принизливому дописі.
В даній темі ми обговорюємо саме християнську сім"ю і роль Церкви в її інтимності. А вчення тут є одне - єдине. І це не "Я так вчу", це Церква так вчить і я зовсім не агітую і не переконую когось, але позиція є такою, а ви можете її приймати чи відкидати-на власний розсуд.
Думаю, я обгрунтувала, як змогла, написане вище,якщо вам мало -шукайте ще...
Щодо "сліпої віри"- то хочу вас розчарувати, адже саме віра необхідна для того щоб прийняти вчення Церкви, якщо її немає-то нема про що говорити. Якщо нема віри-то нащо те все обговорювати і товкти воду в ступі?

Зрештою, особисто я для себе відкрила секрет щасливого шлюбу (не тільки в інтимному аспекті а у всіх аспектах християнського подружжя) і зовсім мені не важко поділитись цим з кимось, кому це потрібно, чи з кимось, хто цим цікавиться...саме тому я тут витрачаю власний час і сили...а не просто так "лялякаю"...а вам вирішувати, чи вам то треба чи ні....
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: а чим керуєтесь(керувались) при плануванні наступної дит

Повідомлення Dashko » 21 січня 2011, 10:56

мешканка написав:(ПС. Дуже раджу прочитати книгу К.Кнотца "Секс, якого ви не знаєте", я сама багато чого відкрила для себе)

А в Тернополі можна купити цю книжку?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: а чим керуєтесь(керувались) при плануванні наступної дит

Повідомлення мешканка » 21 січня 2011, 10:57

Dashko написав:
мешканка написав:(ПС. Дуже раджу прочитати книгу К.Кнотца "Секс, якого ви не знаєте", я сама багато чого відкрила для себе)

А в Тернополі можна купити цю книжку?

ми купили в Катедрі...але має бути й в інших крамничках, де продають видавництво "Свічадо".
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Інтим

Повідомлення Shalimar » 21 січня 2011, 16:19

mari написав:Це для того щоб можна зібрати більше відповідей на твоє запитання. Походи- попитай, почитай, якщо для тебе немає тут авторитетів- хто ж тобі не дозволяє питати ще десь.

Почему же, я готова принять ответ Мешканки, или о.Мартина.. если бы они, будучи католиками, говорили об одном и том же.
Я провела опрос) Показала паре десятков человек цитаты из ответов Мешканки и о.Мартина, чтобы был ясен смысл дискуссии, и спросила, можно ли поставить знак равенства между (если которко) "сексом в неплидни дни" (который, по словам Мешканки, одобряется Католической Церковью) и "щоб кожен статевый акт дозволяв зачаття" (как написал о.Мартин). Все как один (!!) ответили "нет". Отсюда я могу сделать вывод, что мне не померещилось различие в пояснениях Мешканки и о.Мартина.
mari написав:Ти завжди і практично у всіх своїх дописах пишеш проти нашого форуму і думок які тут є.

Оххоххоооо!! ))))))))))
Это серьёзная предъява, Мари!! Поэтому прошу аргументы в студию, чтобы не быть голословной
(Я тут накатала 546 сообщений... "практически во всех дописах" - ну, это сообщений 500, навскидку. Не дожидаясь доказательств, могу сразу сказать - Вы меня оклеветали, Мари)))
mari написав:Дуже дивно. ТОму можливо пошукай більше дружелюбності. Я поки що ще не возмущалась і відповідала дуже дружелюбно.

Значит, мне показалось, что Вы болезненно восприняли конструктивную критику :beauty:
mari написав:Просто людина бачить те, що їй хочеться бачити. І якщо вона шукає оправдання своїх поглядів- вона їх знайде, та совість від того не залишається чистішою.

Это было в мой адрес?.. Если да - Мари, я человек не набожный, и не пытаюсь таковой казаться. Я не ищу оправданий себе, своему образу жизни, и абсолютно не ищу пути очищения своей совести, так как я живу в ладу с собой, и не делаю зла окружающим меня людям.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Інтим

Повідомлення mari » 21 січня 2011, 17:35

Shalimar написав:[quote="mari
Просто людина бачить те, що їй хочеться бачити. І якщо вона шукає оправдання своїх поглядів- вона їх знайде, та совість від того не залишається чистішою.

[/quote][/quote]

Це мій роздум на загал. Він стосується багатьох тем і інтимності теж, які часто людина хоче оправдати, але насправді знає відповідь на них в душі (наприклад щодо абортів,моральності, зради, і т.і. Скільки є таких речей в яких людина сама себе заспокоює, але це заспокоєння ніби вона робить добре, як інші, бо це модно, бо це нормально, - не дає миру душі).
Я не знаю тебе так добре щоб писати це особисто тобі. Дякую за це звернення, я дійсно чітко не уточнила.

Щодо усіх твоїх дописів- їх вже всі і не позбирати, дещо витерто, та й навіщо це піднімати. Що вже написано -хай так і буде. В тебе багато дійсно чудових дописів. Згідна що не в усіх ти так проти християн і форуму скептично або саркастично налаштована, але мені так здалось що в значній більшості.


Щодо розбіжностей які хвилюють- при формуванні чіткого запиту- о.Мартин відповість в консультації,
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron