Глобальні оголошення!



Змінитись, щоб зблизитись

Модератори: Natalinda, ksana

Змінитись, щоб зблизитись

Повідомлення mari » 08 квітня 2010, 16:13

Від зради людини, яку кохаєш не застрахуєшся. Хоч може вже і є такі страхові агенції....Хтось із класиків сказав, що обманюють тих, кого люблять!!!
Історія знайомої-її зрадив чоловік. Захопився молодою і ніжною шкірою, довгими ногами,пружніми грудьми які ще не годували і молодим віком.
ЇЇ перша реакція була по класиці жанру. А потім, подумавши, вона спокійно сказала- ІДИ, Я НЕ ТРИМАЮ. Я БУДУ ЧЕКАТИ НА ТЕБЕ, ПРИХОДЬ!!!
Він повернувся, не міг піти з світу в я якому є мама його дітей, рідна, надійна і мудра жінка з дорогими йому зморшками і добрим серцем. Він повернувся, щоб розпочати спочатку жити, каятись і ще більше любити свою жінку, а не чужу.
Інколи життя розводить двох лише для того, щоб показати їм, які вони важливі один для одного!
І я хотіла вам це розповісти тут, що надія не вмирає і любов теж...[/color]
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Змінитись, щоб зблизитись

Повідомлення мешканка » 08 квітня 2010, 17:35

і я про таку історію чула.... коли пройшло пару років, жінка перестала ненавидіти його за той біль, пережила, підвелася знову на ноги.... розпочала своє власне життя і він тоді повернувся. Вона довго думала, чи пустити чи ні, чи простити, чи прийняти. Тепер вже він чекав.... Вона прийняла, хоча рани в серці ще були і гіркий осадок болю залишився і, напевне, залишиться надовго...але він змінився, став зовсім інший:люблячий, ніжний, терплячий...щодня дякує їй за те, що простила, а вона, щодня дякує Богові за те, що дочекалась і змогла простити...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Змінитись, щоб зблизитись

Повідомлення mala-karta » 08 квітня 2010, 20:53

і я знаю таку сім'ю.
Чоловіка зна, він повернувся через вісім років
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Змінитись, щоб зблизитись

Повідомлення Melisa » 08 квітня 2010, 21:18

А я нікого не знаю, проте знаю одне. В такі хвилини треба просити Бога про ЩЕ БІЛЬШУ ЛЮБОВ ДО ЧОЛОВІКА. Тоді зміниться все: жінка, чоловік, їх погляди, відносини і т.п.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Змінитись, щоб зблизитись

Повідомлення Naya » 08 квітня 2010, 21:19

хм...тоже знаю, але..
він повернувся, бо був такий "добрий", що й коханка вигнала..
вона прийняла, бо було прожито з ним 25 років і всякого було...
надіялася, що буде з ним спокійна старість, може він нарозумився..
а він вернувся, щоб далі нищити її нерви...
і вона вже шкодує, що прийняла простила...
а він і не живе з нею по людськи, і піти не хоче... :dash: :dash: :dash:
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Змінитись, щоб зблизитись

Повідомлення Melisa » 08 квітня 2010, 22:04

Брррр, Naya, що це таке? Чому все так сумно? А, може якраз, все налагодилось? Може якраз за оті 25 років він не любив її так, як любить зараз?..
Чи то просто я така наївна? :emphaty: :angel:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Змінитись, щоб зблизитись

Повідомлення Natalinda » 09 квітня 2010, 01:21

Ой, дівчата не приведи Боже нікому з нас, та взагалі НІКОМУ таких випробувань!
Це сумно...дуже сумно... :cry:

Таких історій безліч...
А от поміняти місцями того чоловіка з жінкою. Як він повівся б?
Та це напевне зовсім інша тема...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Змінитись, щоб зблизитись

Повідомлення Ira » 09 квітня 2010, 22:58

Мені здається, що найтяжче після зради пробачити і навчитись знову довіряти!!! Надіюсь, що нікому з нас не прийдеться такого пережити!!!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Змінитись, щоб зблизитись

Повідомлення mira » 14 квітня 2010, 10:22

Треба продовжувати любити. Життя- то не мед інхто нас не захистить від подібного.
mira Офлайн


 

Re: Змінитись, щоб зблизитись

Повідомлення mari » 01 жовтня 2010, 20:51

Любов і сім'я - це величезна праця обох людей, але більше навіть жінки НАД СОБОЮ, над стосунками в сім'ї. І якщо щось не вийшло, то відповідальність за це часто лежить на жінці - можливо, вона не змогла обрати собі чоловіка спочатку, можливо, вона просто не вміє і не бажає вчитися будувати відносини в сім'ї.

Типові помилки, які робить жінка:

Звинувачує у всьому чоловіка. Набагато легше знайти винних навколо, ніж зізнатися в тому, що жінка сама чогось не вміє. І в першому колі винних, природно, виявляється чоловік, який «не так сидить, не туди дивиться, не тим займається». Підсвідому незадоволеність собою як жінкою, жінка виливає на чоловіка, вважаючи його причиною всіх своїх бід. А між тим поряд з жінкою ЗАВЖДИ буде гідний її чоловік, і якщо їй не подобається те, що живе поруч з нею, то дивитися треба на себе «А що в мені не так? Які риси характеру мені не подобаються в мені? І що я можу з ними зробити? »

Робить все сама. Набагато легше зробити все самій, ніж випросити допомогу у чоловіка. Особливо, якщо він виконує Ваші прохання з незадоволеним виглядом. Особливо, якщо він може Вам відмовити. А слабо навчитися так висловлювати своє прохання, щоб чоловік відчув себе героєм, Бетменом, необхідним і корисним для Вас людиною?

Вважає себе краще чоловіка. Гординя !!!. І саме цією хворобою часто захворює жінка, коли навантажить на свої плечі всю можливу в сім'ї ношу. Це дозволяє їй піднятися в своїх очах, вважати себе жертвою, а чоловіка катом. Це дає їй право принижувати свого чоловіка, вважати його гірше себе, і заповнювати досьє на нього недоліками чоловіка, бачачи тільки його промахи і недоліки.

Не вміє любити. Любити - це значить, приймати себе, інших, світ таким, яким він є і вибудовувати своє життя відповідно до цього. Це значить, покращувати своє життя і життя людей навколо себе. Це значить, йти вперед, не здаватися, шукати свій шлях до щастя, долаючи труднощі, біль, навчаючись справлятися з негативними емоціями. Це означає, залишатися жінкою в будь-якій ситуації, а не перетворюватися на чоловіка, навіть якщо доводиться займатися чоловічими справами якийсь час.

Прагне змінити чоловіка, а не себе. Багато жінок роботу над собою сприймають, як читання літератури, і постійний пошук порад, які можна дати своєму чоловікові. Між тим, дуже легко побачити, чи працюєте Ви над собою або живите ілюзії з цього приводу. Якщо Ваші мрії збуваються, якщо Ви досягаєте своїх цілей, і робите це все легше, якщо гарний настрій - частий гість у Вашому будинку, якщо Вас люблять чоловіки і особливо ВАШ чоловік, якщо Ваше життя поліпшується, якщо люди добре до Вас ставляться - значить, Ви йдете вірною дорогою. Якщо ж Ваше життя руйнується, і все, що у Вас єдине - це поради оточуючих, як жити - на жаль, Ви живите в ілюзії з приводу себе.

Це типові та основні помилки жінки, які ведуть її самотності. Навіть виправляючи їх, Ви відчуєте прилив сил і впевненості в собі, як у жінці.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія


Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron