Глобальні оголошення!



Громадянський шлюб.

Модератори: Natalinda, ksana

Ваше ставленя до ГШ.

Перебувала і вважаю, що це хороша практика.
13
45%
Перебувала і вважаю, що це погана практика.
1
3%
Не перебувала і вважаю, що це погана практика.
11
38%
Не перебувала, але вважаю, що це хороша практика.
2
7%
А мені все рівно :)
2
7%
 
Всього голосів : 29

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Alisa » 16 жовтня 2010, 12:09

Ось я і кажу, бабло перемагає зло :D Сотня баксів, і церковного шлюбу як і не було :D

Все залежить від людей. Якщо люди гідні - то і громадянському, офіційному, церковному шлюбах будуть поводитись гідно щодо своїх половин.
А якщо люди так собі - то і все решта так собі.

Штамп і свідоцтво про вінчання - нічого не гарантують. Це лише формальність. Совість - найкращій котролер 8-)

.
Востаннє редагувалось Alisa в 16 жовтня 2010, 12:23, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Любов » 16 жовтня 2010, 12:18

Колись також мучила свого теперішнього чоловіка, що до весілля треба пожити разом, притертися один до одного, зрозуміти чи підходимо і все таке. Дуже радію, що він мене відговорив від такого і запропонував після пів року зустрічань скріпити наші відносини церковним шлюбом. Тепер не вважаю громадянський шлюб, як спосіб пізнання один одного, правильним. Думаю, якщо б він мене полухав тоді, то не факт, що ми б дотепер одружилися і народили чудового синочка. Якось змінилася я після церковного шлюбу, серйознішою стала, відповідальнішою, до того був вітер в голові і рожеві окуляри :) .
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Naya » 16 жовтня 2010, 14:57

ще раз з дописів переконуюся, що для декого направду найправильнішим є зустрічання і одразу вінчання без всяких проміжних ланок типу "пожити разом".
Ну в мене таке враження (Любов, не сприйміть це за особисту образу, не маю на меті такого, і ваш допис не один-єдиний такий), що як пожити разом - то справді ніц серйозного і вітер в голові, а як вінчання - то одразу серйозність....Для мене це не серйозність, а страх.
Так, так....страх. Бо нас змалку вчать боятися...Бога. Чомусь. Ну типу, поки не давала клятви - все можна витворити, а вже дала - ну все. Низззя. Але якщо любиш, поважаєш, то ні в шлюбі, ні поза ним не витвориш чогось паскудного. Ну, якось отак. Я не знаю як краще пояснити, щоб не було образ. Просто до мене розуміння важливості шлюбу прийшло до факту вінчання, в процесі спільного проживання, а не опісля. Що ще раз доказує - всі люди різні, і для кожного своє "добре". І ще раз переконуюся - що всі ми судимо з власного досвіду. Якуби ми мали інший досвід, то й писали б дещо інше.

Тепере хочу повернути тему в трохи інше русло. Десь тут хтось писав, що ГШ дуже вигідний для чоловіків, ніякої відповідальності і т.д.
Вчора зачепила її в розмові з чоловіком. Приблизно дослівно:
-Як ти ставишся до громадянського шлюбу.
-Негативно.
-?????? Але ж ми жили разом!!!
-Ну..ми одружилися.
-Ну, але ж жили. Чого ж одразу не пропонував одруження?
-Ну...гаразд, позитивно, якщо прожити разом не більше трьох років, а потім все одно одружитится.
-Хіба для чоловіка не краще ГШ? Жодних обов"язків, захотів - пішов, нічого не тримає.
-Якщо чоловік м...к, то його ніколи нічого не втримає. Ні РАГС, ні церква. Піти можна і з шлюбу зареєстрованого. А шлюб для чоловіка важливо - це свідчить про його права на дружину. Він відчуває себе вище, поважніше, серйозніше, солідніше. Ну типу так. То вже не сопляк, в якого течуть соплі на першу оголену цицьку...

...Ги, я була трохи здивована. Отже мій чоловік ще не зовсім прочитана книга. Я чогось вважала, що він про це трохи іншої думки. Для мене це навіть приємніше, аніж якби квіти подарував. :heart:
Хоча, до весілля він заявляв, що не носитиме обручки, бо то незручно. Але вже от скоро три роки як ми одружені - він її ше ніразу не зняв. Носить з гордістю і каже, що це свідчить про підвищення його статусу.
А ще виганяється, що це його "прєлєсть", і що він має наді мною владу. А потім тиче мені кулаком з тою обручкою під ніс. А я тичу йому свою, і кажу, що в мене тоже є над ним влада. Отаке от. :heart:
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення мешканка » 16 жовтня 2010, 15:12

kamisia написав:тобто церковний шлюб не мона розривати, а не церковний, лиш загс, мона? тобто якщо пара не вінчана, а лиш розписана, і
за деякий час після шлюбу станеться нещасний випадок і хтось із них залишиться калікою на все життя і чи згідні вони взяти на себе обов"язок до смерті піклуватись про свого подруга
то як вчинити???? якшо вінчані то піклуватись, а якщо ні, то ну його..... В чому різниця?? якщо я люблю цю людину і готова з нею жити то я повинна бути готова до любих сюрпризів життя. І не має значення чи ми вінчанні чи наші стосунки взагалі не оформленні. Головне це розуміння значення коханої людини в душі в серці в житті.

Трохи не в те русло спрямовують мої дописи: я не казала, що терпіти і мовчати тільки через вінчання. Саме вінчання в Церкві є, свого роду, БАЖАННЯМ ПІДТВЕРДИТИ ПЕРЕД БОГОМ І ПЕРЕД ЛЮДЬМИ БАЖАННЯ БУТИ З ДАНОЮ ЛЮДИНОЮ ВСЕ ЖИТТЯ, ДІЛИТИ ВСЕ І ДОБРЕ І ПОГАНЕ. І коли дається клятва на Св. Письмі-це на завжди. Такий союз Бог благословляє на спільне життя, на інтимні стосунки і на народження спільних дітей. Д

А штам в паспорті-це просто штам в паспорті, який легко можна закреслити (як на мене).
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення мешканка » 16 жовтня 2010, 15:16

Shalimar написав: Я Вам открою страшную тайну. Бисексуализм, гомосексуализм, подростковый секс существовали еще задолго до первого пришествия...
Вас послушать, так и в Союзе секса не было!! :D


Не по принуждению, а по собственному желанию

1. Так, раніше сходили з розуму по-одинці, а тепер-цілим світом.
2. Прочитайте передостанній мій пост. І "по бажанню", це, типу, як молоді пари на науках кажуть, що хочуть одружуватись, бо їм добре разом...а коли буде недобре? тоді що? А добре буде не завжди і бажання-це речі дуже мінливі.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Перлинка » 16 жовтня 2010, 17:00

А як вам така ситуація: пара не Тернопільська, живуть і працюють в Тернополі. Він ПП (кредити) вона найманий працівник. Вважають себе сімєю., живуть разом на найманій квартирі. (тобто якщо жити окремо, то витрачати подвійну суму на оренду житла) Чекають слушного фінансового моменту (вишпортатись з тих кредитів, які брались на розвиток і розкрутку) назбирати грошей на весілля (шоб не казати мамо я женюсь, дайте грошей.... :dash: ) Люди віруючі і духовні. Не з тих що до церкви лиш яйця носять... Як назвати таку ситуацію??? Блуд? Сім'я???


А що заважає вашим знайомим обвінчатись як вони такі духовні?Весілля у загсі та ресторані можна й потім відгуляти.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення TanenRom » 16 жовтня 2010, 18:45

ой прочитала тут все і в голові море думок, просто напишу: "Хто проживав у громадянському шлюбі - за нього, хто не проживав - проти".
ми прожили у громадянському шлюбі 3 роки (третій рік окремо, їздила до чоловіка кожних два тижні), і не тому, що просто хотіли притертись у побуті, а ми на той момент навчались у вищих навчальних закладах, не працювали, нам потрібно було узаконити свої стосунки і сідати батькам на "голову" - Дайте нам на хліб, на морозиво, на проїзд???я не вважаю це правильним.
чоловік мені запропонував одружитись на річницю нашого знайомства, а одружились ми через 2,5 роки.
тому бувають різні ситуації і судити людей не потрібно!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення Перлинка » 16 жовтня 2010, 19:03

тому бувають різні ситуації і судити людей не потрібно!!!

Хіба тут хтось десь писав "я засуджую тих що в громадянському шлюбі живуть"
Ніхто нікого не судить просто висловлюють свою думку.
Я наприклад пишу як бачу це в ідеалі,хоч у самої так не вийшло,але хотілося б щоб мої діти одружувались та виходили заміж цнотливими.Як не дивно такі речі ще бувають у цьому порочному світі,звичайно нічого не гарантую і силувати нікого не буду,але буду старатись пояснити,виховати ,спрямувати своїх дітей так ,щоб це було їх переконанням.Я йшла до розуміння цього іншою дорогою , і тепер розумію що не обов`язково вчитись на своїх помилках.А те що за це від Господа приходить винагорода у вигляді благословінь не тільки матеріальних,а й духовних ,звісно ж якщо люди продовжують бути християнами бачила особисто в житті не один такий приклад.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення wowkai » 16 жовтня 2010, 19:58

mala-karta написав:
wowkai написав:такщо думаю для ваших дітей через пару років такі речі як громадський шлюб взагалі будуть нормальними речами ;)

Андрійку, та ти шо, не лякай!!!!! :lol:

Наші дітки добрі, чемні і какають на горщик :D


знаю які речі зараз дітки витворяють поки батьки не бачать))
wowkai Офлайн


 

Re: Громадянський шлюб.

Повідомлення wowkai » 16 жовтня 2010, 20:01

мешканка написав:
kamisia написав:ВООООО на дворі 21 століття!!!!

Якщо в моїй родині сповідуються певні принципи і сповідуються серйозно-то й мої діти їх мають сповідувати.

принципи сповідуються, але треба йти в ногу з сучасністю і модернізувати їх)
а те що є зразкові сім'ї це ж добре. хороший приклад нікому не мішає. Але якщо в когось склались певні обставини і так йому краще, то нащо його критикувати :good: я про те що просто треба бути солідарними ;)
wowkai Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron