Глобальні оголошення!



Хочу виговоритися....

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Natalinda » 23 грудня 2010, 02:24

Ну велике часом як мій вираз обличчя бачить :mad: сідаючи в кофті тій що на роботу за стіл, то зразу летить знімає :zybu: А пузо всоє хай хоть мазутою мастить.

Дитячих речей шкода просто. Інолі сама провтикаю переодіти, чи десь в гостях...і ті плями так мене бісять :x
А потім і викинути шкода, і вдіти не вдягаю :ugeek:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Marta » 23 грудня 2010, 03:10

В мене таке саме, але я чомусь не звертаю на то уваги...
Викидаю, і купую на гумі нове, чисте, дешеве. Цілу купу.
В мене проблема- плями від яблук. Тоже нічим не виводяться, але я не парюсь. Часом, як шкода якусь річ, то знаю наперед, що не варто одягати, чи варто зняти, тепер маю правило- прийшли з вулиці- повністю переодягнулись, бо також потім йти кудись- і нема що вдіти(((

А в мене фігня тоже- тільки що тааааак багато строчила в темі про те, які наші дітки, в радікалі фотку зменшила, а воно яяяяяяяяяяяк запищить свинячим голосом, чуть серце не стало- вірус якийсь!!!! Я трохи настрашена тими вірусами, бо вже раз заблокувало мені всі мої сторінки у всіх соц.мережах, ледве спасли, біжу до чоловіка- що нажимати???
Він "Ти шо??? Друга ночі-які віруси???" Кароче, я вирубала комп з переляку, потім включила з опаскою)))))), щось там наклацала, але головне- вся моя поема про мою рідну дитину безслідно зникла...(((( :gore:
Так жалко пишеш-пишеш, вся в емоціях- а потім бац- щось нажала- і воно зникло.....як серпом обрізало.... :evil:
Marta Офлайн


 

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Радмила » 23 грудня 2010, 03:19

Трохи не в тему. Оце на днях до нас приходила сусідка. Кликала чоловіка, бо каже , я щось таке зробила, що інтернет пропав. Рятуйте, поким чоловік з роботи не прийшов. :zybu:
Ситуація як тут.(на другій хвилині сюжет)
http://www.youtube.com/watch?v=7T69FzGA-VE
"чіпси, пиво, постель" :zybu:
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Nymydora » 23 грудня 2010, 08:34

Наталінда, ти не одна така - в нас непоплямленого одягу практично немає (1-2 зовсім на вихід), і слюнявчики не допомагають.... Ладушки взагалі нічого не відпирають :evil: А ще куила дитині сині колготки (і я, і свекруха), а вони, свині, облізли. І тепер у мене всі дитячі речі виглядають, як родильні ночнушки з роддому :ugeek: :ugeek: :ugeek:
А стосовно великого - у нас вже не одна річ лежить в шафі з невідпиральними плямами. А такого, як прийти ддому і перевдягнутися - нема. Скільки я не впрошувала - нічого не помагає. То я дала спокій. В чому на роботу ходимо, в тому їмо, в тому за компом сидимо, вікна силіконимо і т.д. :mad:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Natalinda » 23 грудня 2010, 10:50

Мдааа, з Ладушками надо шото рішать :mad:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення мешканка » 23 грудня 2010, 11:09

Наталю...я зовсім плямами не переймаюсь, купую домашній одяг на секонда за копійки і, відповідно, як не відпирається-викидаю... на те я його там і купую...діти будуть маститись весь час: як не їжею-то фломастерами і фарбами...
Твої нерви того не вартують...Можеш привчити малого до слинявчиків і понашивати їх багнато-багато зі старих рушників... а можеш пробувати біле-перекиссю виводити, але чи воно того варте.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Natalinda » 23 грудня 2010, 11:16

Та знаю шо не варте то нервів. Я на маленьке поросятко то не нервуюся, бо воно ж ще не тямить шо робить, а от те більшеньке :evil: :evil: :evil: Йому так важко річ якусь купити, щоб підійша, а тут ще пляма на всі груди :ugeek:
Уявіть вчора викинула 2 пари штанів, ті шо найдорожчі, вде міліон разів їх прала і машинкою і руками і ногами :ugeek:
То треба суцільний слюнявчик надягати певне на більше порося. І саме глане що йому ніц нового не треба, все в нього є, все йому підходить :x вмовити на нову покупку - то жах якийсь.
Дівчата, відколи зима почалася не можу допроситися щоб шапку собі купив :ugeek: Він не має часу, йому не треба :ugeek:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Nymydora » 24 грудня 2010, 00:42

Natalinda написав:Та знаю шо не варте то нервів. Я на маленьке поросятко то не нервуюся, бо воно ж ще не тямить шо робить, а от те більшеньке :evil: :evil: :evil: Йому так важко річ якусь купити, щоб підійша, а тут ще пляма на всі груди :ugeek:
Уявіть вчора викинула 2 пари штанів, ті шо найдорожчі, вде міліон разів їх прала і машинкою і руками і ногами :ugeek:
То треба суцільний слюнявчик надягати певне на більше порося. І саме глане що йому ніц нового не треба, все в нього є, все йому підходить :x вмовити на нову покупку - то жах якийсь.
Дівчата, відколи зима почалася не можу допроситися щоб шапку собі купив :ugeek: Він не має часу, йому не треба :ugeek:

у мене таке враження, що то ти про мого чоловіка пишеш. Тут суцільний слюнявчик не поможе - як мінімум плащ-палатка. А шапку я пішла і купила на Миколая. Носить ... :P
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Natalinda » 24 грудня 2010, 00:43

Я з шапкою не вгадала :(
Шось навіть не віриться. що то не лиш в мене таке щастя...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Apolloniya » 24 грудня 2010, 02:10

Мій чоловік плямить кожну футболку за перші 2-3 рази вдягання, деколи вона ще не прана ні разу, але вже в соусах, борщах і т. д. Але він не париться, то і я не парюсь :zybu:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість