Глобальні оголошення!



Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення taranjka » 23 лютого 2011, 23:30

Shalimar написав:Мадам, у Вас ко мне личная неприязнь? :crazy:
Или Вы откровенно не понимаете, к чему там бСССР?

до Вас ніякої неприязні в мене нема, я Вас не знаю. а до чого інші країни колишнього срср не розумію :nea:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Shalimar » 23 лютого 2011, 23:57

На самом деле, мне ясен вопрос Мари. ))
На другом форуме участвовала в обсуждении подобного вопроса... В итоге там все переругались, куча банов, и тему в 68 страниц закрыли ))
"почему Наших всегда видно, даже если они не открывают рта"
taranjka написав:а до чого інші країни колишнього срср не розумію :nea:

до того, шо
"гламур" не только в Украине, а на всех просторах постсоветского пространства
и этот "гламур" противопоставляется Старому Свету (а не гламуру Италии, например).
В этом вопросе конкретика не нужна.
Образы собирательные.
Тут. И Там.
Славянская барышня с бссср менталитетом - и заграничная.
Теперь понимаешь?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Перлинка » 24 лютого 2011, 00:12

Shalimar написав:"почему Наших всегда видно, даже если они не открывают рта"

І чому ж ,яка твоя думка?

чи ти таки скажеш ,що не видно,бо й там і тут є "гламурні"

Я колись бачила інтервю з Відінєєвою,вона довгий час прожила у Франції,зокрема в Ніці,якщо не помиляюсь,то каже ,що наших(мова шла про нуворішей) видно було з далеку,тому що вони серед біла дня ходили одягнуті з ніг до голови в найновіші колекції ,допустимо, Dolce & Gabbana.Там так не прйнято ,навіть серед дуже багатих,вони одягаються так лиш на прийоми ,вечірки там де вимагає дресс- код та положення.А зазвичай люблять носити звичайний одяг .

Ну а що до простих,то знаю,що в Італії наших з далеку розрізняють по вибіленому волоссю,хімії та золотих зубах(це про старше покоління).
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Shalimar » 24 лютого 2011, 00:19

Перлинка написав:І чому ж ,яка твоя думка?
....навіть серед дуже багатих,вони одягаються так лиш на прийоми ,вечірки там де вимагає дресс- код та положення.А зазвичай люблять носити звичайний одяг.

Ну, у каждой народности есть типичное лицо..
А что касается одежды.. Там предпочитают одеваться практично, а Наши - красиво :)
На самом деле, это тонкая и долгая тема..........
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Перлинка » 24 лютого 2011, 00:27

Shalimar написав:А что касается одежды.. Там предпочитают одеваться практично, а Наши - красиво :)


Так на це ж є якісь причини,бо "красиво" зазвичай не зручно,іноді дорого,на це треба потратити сили та час ,заради чого?

І чому це не готові робити європейці,маючи навіть більше можливостей(матеріальних) ніж наші?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Yummy mummy » 24 лютого 2011, 01:42

Гламур в Україні,а особливо в Тернополі в мене асоціюється з "показухою" і частковим несмаком.
Потрібно мати якусь межу, куди і шо одягати.На диско,концерт,ресторан-одне, а в магазин,ринок чи в парк з дітьми -зовсім інше. А в нас прийдеш на базар-а там половина як з диско(бойова розкраска,коктельні платячка, шпильки). :extesi: Невже не хочеться почуватися просто зручно..
Перлинка написав:Я вже в якійсь темі писала,що те все від бідності.Як не крути ,але гроші додають впевненості в собі.
Тому європейці більш самодостатні,там нема звички зустрічати по одьожці як у нас,коли зайдеш просто вдягнута в магазин ,то навіть в твій бік не подивляться і навпаки як на людині груба золота цепура,норкова шуба оооооооо ,то вже багаті прийшли-можна й прогнутись.


Так, в нас в магазинах зміряють з ніг до голови,зовсім цього не приховуючи(це вже така культура). А на рахунок бідності навіть незнаю(хіба шо загальної бідності в державі), так як далеко не бідні дамочки- не менш гламурні :hhh: ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Поперед.

Повернутись до Світ жінок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron