Глобальні оголошення!



Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Shalimar » 22 лютого 2011, 04:15

mari написав:Чому в Європі жінки не намагаються виглядати( щоденний майже цілодобовий макіяж, педікюр, манікюр, декольте, каблуки, епіляція, обтягуючий одяг) кращим "йогуртом на полиці", а роблять ставку на зручність, практичність і вміння бути собою.

почему, если сравнивать одни и те же "весовые категории" (возраст, социальное положение, происхождение и т.п.), то не такой уж и большой разрыв))
В Европе успешные женщины холёные и выглядят дорого.
(а что плохого в постоянно ухоженных руках-ногах? )))))
А у меня, например, реально ступни и икры болят, если я не на 10-см каблуке :tipok:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Перлинка » 22 лютого 2011, 14:27

Shalimar написав:
Перлинка написав:Так статистика ж :hz: ,скільки самотніх жінок там влаштували свою долю,а скільки навіть сімей розпалось ,бо лишила тут чоловіка пияка чи невдаху,а там як на світ народилась,стала сеньйорою.

Уже не первый раз встречаю в Твоих сообщениях "статистику".
Есть брехня, есть большая брехня, а есть статистика. )) Слыхала?
А про горький опыт Наших сеньор читала??

До чого тут брехня :crazy: ,от недавно лежала в лікарні ,поміняла кілька палат ,і люди часто мінялись ,деякі всього по 3 дні,а я майже місяц,правда ночувала там лиш раз.Так от десь у 80 % дівчат мами чи свекрухи за кордоном,хто в Англії,хто в Ізраїлі,ну більшість Іспанія та Італія.Наслухалась історій ...і сама знала не мало.Жаліються,плачуть,сумують,але сидять там більш як по 10 років і вертатись не хочуть,побудуть тут трішки і знову втікають.Хоч здавалося б вже все є і на квартиру дітям заробили з меблями і на машину,правда чоловіка втратили,або спився ну то нічо,там новий є.
А трагічні історії і в Україні бувають щодня ,лиш про них так не гудять,бо тут -це звично ,а якщо там-то сенсаія.
Серед моїх знайомих та знайомих моїх знайомих також безліч жінок на заробітках ,вони приїжджають схудлі,помолодівші ,доглянуті,гарно вбрані ,з новими зачіскам -навіть не впізнати.Подруги виходять заміж за іноземців,всяке буває і сварки і непорозуміння як і тут з нашими чоловіками.
Але який побут тут і який там...їм би тут на таке 100 років довелось працювати.Так не просто ,також набирають кредитів які не легко виплачувати,але живуть вони вже "тепер",їздять відпочивати 2 рази на рік куди заманеться мають жило облаштоване на свій смак і все в ньому,авто .А що світить нашій середньостатистичній молодій сімї без серйозної підтримки батьків?Тільки мріяти про все це і сподіватись,що все так не буде.
Але зараз я писала про жінок,що вийшли заміж саме за іноземців.Бо нашим сімям там дійсно не солодко,хоча знову ж таки -рідко хто повертається.

Більшість з тих жінок в зріломіу віці(мається на увазі не молоденьких дівчаток) та ще й з дітьми,не мали б жодних шансів вийти тут заміж,та ще й так вдало.Тому ,якщо хочеш-то моя особиста статистика.Може в когось вона й інша :hz:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення taranjka » 22 лютого 2011, 15:07

Shalimar написав:
mari написав:Чому в Європі жінки не намагаються виглядати( щоденний майже цілодобовий макіяж, педікюр, манікюр, декольте, каблуки, епіляція, обтягуючий одяг) кращим "йогуртом на полиці", а роблять ставку на зручність, практичність і вміння бути собою.

почему, если сравнивать одни и те же "весовые категории" (возраст, социальное положение, происхождение и т.п.), то не такой уж и большой разрыв))
В Европе успешные женщины холёные и выглядят дорого.
(а что плохого в постоянно ухоженных руках-ногах? )))))
А у меня, например, реально ступни и икры болят, если я не на 10-см каблуке :tipok:

"весовые категории" европи і Тернополя то різні речі. нашим далеко то того шоб виглядати гламурно і дорого, а не гламурно як з базару
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Shalimar » 23 лютого 2011, 16:03

Перлинка написав:До чого тут брехня :crazy:

:crazy: до того, что выражение такое есть... про брехню и статистику
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Shalimar » 23 лютого 2011, 17:15

taranjka написав: "весовые категории" европи і Тернополя то різні речі. нашим далеко то того шоб виглядати гламурно і дорого, а не гламурно як з базару

я говорю не о Тернополе, а об Украине (и др странах бСССР)
а "весовые категории" на то и категории, что везде одинаковые
Средний (высший, низший) класс есть средний класс
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Перлинка » 23 лютого 2011, 17:34

Shalimar написав:
Перлинка написав:До чого тут брехня :crazy:

:crazy: до того, что выражение такое есть... про брехню и статистику

Ти б писала більш інформативно,бо я щось не можу зрозуміти претензій,ти що хочеш,щоб я визнала,що те що українці зрілого віку часто з дітьми простіше вийти вдало заміж за кордоном ніж тут -то брехня,тобто я тут вже брешу на двох сторінках і видумую якісь неймовірні історії?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Shalimar » 23 лютого 2011, 17:50

оспади, да расслабься, никаких претензий у меня нет, и никого я не уличаю в брехне!!
Не придумывай бОльше написанного мною!
Ты неоднократно использовала в своих сообщениях слово "статистика".
А я написала, К СЛОВУ, какое существует выражение.. о статистике ))
(буквально: что статистике доверять не всегда можно)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Перлинка » 23 лютого 2011, 17:55

Shalimar написав:(буквально: что статистике доверять не всегда можно)

Я ж зробила примітку,що то моя особиста статистика,тобто з мого досвіду,бо загальну статистику на цю тему не вивчала.
І я не напружувалась ;-)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення taranjka » 23 лютого 2011, 18:28

Shalimar написав:
taranjka написав: "весовые категории" европи і Тернополя то різні речі. нашим далеко то того шоб виглядати гламурно і дорого, а не гламурно як з базару

я говорю не о Тернополе, а об Украине (и др странах бСССР)
а "весовые категории" на то и категории, что везде одинаковые
Средний (высший, низший) класс есть средний класс

та й уккраїни загалом також - рівень життя середнього класу в европі і в україні, то різні речі, точніше різні доходи :nea: . а срср до чого? :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Shalimar » 23 лютого 2011, 19:32

Мадам, у Вас ко мне личная неприязнь? :crazy:
Или Вы откровенно не понимаете, к чему там бСССР?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Світ жінок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron