Глобальні оголошення!



Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Модератори: Natalinda, ksana

Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення mari » 21 лютого 2011, 01:37

Чому в Європі жінки не намагаються виглядати( щоденний майже цілодобовий макіяж, педікюр, манікюр, декольте, каблуки, епіляція, обтягуючий одяг) кращим "йогуртом на полиці", а роблять ставку на зручність, практичність і вміння бути собою.
Це що? Традиція? Високі вимоги або вже навчені чоловіки такими жінками? Низька самооцінка жінок замаскована щоденним гламуром? Невміння самовиражатись по-іншому?

Схиляюсь до 2 останніх пунктів, на жаль.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Перлинка » 21 лютого 2011, 02:34

Я вже в якійсь темі писала,що те все від бідності.Як не крути ,але гроші додають впевненості в собі.
Тому європейці більш самодостатні,там нема звички зустрічати по одьожці як у нас,коли зайдеш просто вдягнута в магазин ,то навіть в твій бік не подивляться і навпаки як на людині груба золота цепура,норкова шуба оооооооо ,то вже багаті прийшли-можна й прогнутись.

А щодо жінок -то це знову ж таки через високу конкуренцію.Нормальних,адекватних,забезпечених чоловіків мало ,тому доводиться лізти зі шкіри,щоб тебе помітили,ну й чоловіки,відповідно балувані.

Навіть,якщо подивитись як наші бабусі ще ого -го яких італійців чіпляють і в 50 і в 60 років,а тут 20- ти річній важко собі щось нормальне знайти,не кажучи вже як під 30 та ще й з дитиною на руках,а після 40- взагалі труба.
Я би радила всім самотнім не юним жінкам їхати за щастям за кордон,бо тут чоловіки вільні і більш-менш при грошах ой як харчами перебирають :gore: .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Перлинка » 21 лютого 2011, 02:53

Навіть мій чоловік,хоч і не при грошах і то взяв собі майже на 15 років молодшу :D :lol:
Я кажу до нього
-он та жіночка тебе хтіла,чи та (майже ровесниці) ,чого не відповідав взаємністю ;-) !
А він
-Ну шо ж я глупенький :stupid:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення oksana.tesliuk » 21 лютого 2011, 02:55

В мене якось виникла думка, а що, коли це відбувається від того, що Україна - це вже не Схід, але ще не Європа?!
Жінки у країнах Сходу доглядають за собою дуже прискіпливо й сьогодні. Але все сховано від чужих очей, лише для чоловіка. Та й працювати жінкам там не прийнято. Ми ж емансиповані панянки - і вища освіта, і цікава робота, різноманітні інтереси - все як на Заході! Але ж і чоловікові хочеться подобатись!
В 20 років я казала, що то лише останні дурепи ходять на тих підборах! А в 30-ть - я таки на них вилізла. То невже в мене знизилась самооцінка?! Невже я втратила здатність до самовираження, окрім як завдяки підборам?!
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення гра з вогнем » 21 лютого 2011, 05:01

а мені здається, що як у них так і у нас є жінки з макіяжем-манікюром, салонами та укладками; з недбало перетянутим волосям і піжамних штанах. просто різні стилі життя.
мені колись всі казали, он в америці жінка не фарбуються і на підборах не ходять. це зовсім не так. я не бачила жодної жінки у діловому одязі, щоб без макіяжу, зачіски та туфлів на підборах. навіть у звичайних магазинах практично всі жінки нафарбовані та з манікюрами.
і так само як у нас, у них є категорія - бойова розмальовка, укладка, спортивні штани, майка з блискітками і лодочки на 10 см підборах.

про чорних взагалі мовчу.

можливо за кордоном краще уміють користуватися косметикою і це не меньш кидається у вічі.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Ludmila » 21 лютого 2011, 11:17

А мені подобається, що наші дівчата і жінки такі доглянуті і красиві (в переважній більшості), конкуренція, звичайно :D Погодтеся, приємно дивитися на зі смаком одягнуту, зі стильною зачіскою, гарним манікюром жінку. В принципі трапляютьсі і недоречності, коли на навчання чи на роботу приходять мало не в коктельних чи вечірніх сукнях і з "бойовим макіяжем" :nea:
Мені менше подобається сірість і буденність, майже недоглянутість, яка вважається самодостатністю жінок в Європі. Мала нагоду спостерігати таку простоту в одязі, відсутність манікюру та навіть мінімального користування косметикою в Польщі, Угорщині та Ізраїлі. Ми - жінки окраса цього життя! :beauty:
Востаннє редагувалось Ludmila в 21 лютого 2011, 13:40, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Перлинка » 21 лютого 2011, 13:37

гра з вогнем написав:про чорних взагалі мовчу.


У них культура така,що їм треба сяяти,знову ж таки від бідності,прослідкуйте,чим вищий рівень життя в країні Німеччина,Японія ,Скандинавські країни ,тим меньше гламуру,пафосу ,випендрьожу,все зводиться до мінімалізму.А Штати то такий коктейль,що на нього нема що рівнятись,там ще не таке побачиш.Ми здається говорили про Європу?

мені колись всі казали, он в америці жінка не фарбуються і на підборах не ходять. це зовсім не так. я не бачила жодної жінки у діловому одязі, щоб без макіяжу, зачіски та туфлів на підборах. навіть у звичайних магазинах практично всі жінки нафарбовані та з манікюрами.

Це називається-зобовязує робота,посада,положення.Але я на 99% впевнена,що коли ці жінки мають можливість,то з задоволенням без макіяжу ,закрутили хвостика,окуляри,джинси ,балетки або кросівки -і вперед по магазинах чи інших справах,не відчуваючи себе якоюсь неповноцінною.
А не так як у нас іноді й сміття без макіяжу не винесуть.Я певний час також відносилась до такої категорії.
Але що зараз мені дуже смішно,що мій чоловік мені тепер доказує,що коли він звернув на мене увагу,то я виглядала просто ,природньо ,скромно ,без макіяжу ,тим йому і сподобалась.А у мене тоді було фарбоване волосся,завжди макіяж,укладка,манікюр(не довгі) педикюр і обовязково високі підбори.
Просто то все було стримано і до ладу.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення мешканка » 21 лютого 2011, 14:19

А я от думаю, що за Союзу не було можливості виділитися. Всі були "сірою масою". Не було можливості придбати щось на вибір,а брали те, що завозили...Відповідно зараз, коли є можливість показати себе у всій своїй красі-то всі того прагнуть, а, оскільки грошей на щось дуже нема-то лишається власна зовнішність. Типу, краще не буду в квартирі ремонт робити вже 5-ий рік, але нову дубльонку куплю. Так і створились стереотипи, що жінка має бути на каблуцярах і з кілограмом штукатурки на лиці і лаку та пінки-лаку на головні. Правда, за останні роки бачу тенденцію до зміни: вже багато хто з молоді не користується макіяжем, ходить вдягнутий так, як зручно і це мені дуже подобається.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення krapk@ » 21 лютого 2011, 17:00

Перлинка написав:Навіть,якщо подивитись як наші бабусі ще ого -го яких італійців чіпляють і в 50 і в 60 років,а тут 20- ти річній важко собі щось нормальне знайти,не кажучи вже як під 30 та ще й з дитиною на руках,а після 40- взагалі труба.
Я би радила всім самотнім не юним жінкам їхати за щастям за кордон,бо тут чоловіки вільні і більш-менш при грошах ой як харчами перебирають

категорично не згідна. Там вони розсілилася і чекають на нашу самотню з дітьми. А чоловік якщо розумний він в свої 35 жениться не на підлітку, в якої вітер в голові - використає та й викине старичка. Хоча як кажуть хто кого шукає. До речі подружки сестра на велентина вийшла заміж за хлопця 26 років. Їй 34. А щодо гламуру, так дуже перегинають палку. В церкву йдуть в нарядах, як востаннє, в клуби то майже без нічого ходять. Але то певно ми дійсно вирвалися з тої сірої пррви і хочемо бути на висоті. Захід вже то все пережив.
Та і погодься часто якщо ти в простому одязі зайдеш в дорогий магазин, продавці в твою сторону не глянуть.
Була я років 2 тому на ринку, купувала дубльонку, не не супер пупер дорогу, але шкіряну і з овчинокю натрульною. Приїхали ми в чернівці машиною в 6 рінку ясно що вигляд хотів бажати кращого. Але ходжу я собі і питаю тьоток по чому та і та, конктені які хочу то одна мені каже та то дорога, в нас тут і отакі є-показує за гривні 400. Щось я була тоді не в гуморі то я їй не дуже чемно відповіла. А потім прямо біля неї купила дорогу якісну таку як я хотіла дубльонку. Довго певно вона ще чесалася.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Чому в нас в Україні стільки гламуру?

Повідомлення Перлинка » 21 лютого 2011, 17:18

krapk@ написав:
Перлинка написав:категорично не згідна. Там вони розсілилася і чекають на нашу самотню з дітьми.

Так статистика ж :hz: ,скільки самотніх жінок там влаштували свою долю,а скільки навіть сімей розпалось ,бо лишила тут чоловіка пияка чи невдаху,а там як на світ народилась,стала сеньйорою.
Може й не рзсілись і не чекають,але наші жінки більше готові перед ними прогнутись,більш покладисті,сексуальніші,меньш вибагливі,меньше прав качають,лиш би зачепитись і лишитись там,бо як в казку попали,особливо як з села від худоби ,що до цього часу нічого далі свого города не бачила.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Світ жінок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron