Глобальні оголошення!



Список Лузера

Модератори: Natalinda, ksana

Список Лузера

Повідомлення mari » 24 травня 2010, 20:43

Що саме заставляє вас почувати себе невпевнено? Що ви робите щоб цього позбавитись і рекомендуєте іншим читаючи їх списки ?

Мене- брудне взуття на мені, бо на Новому Світі як в селі (тому ношу маленьку щіточку і мокрі салфетки)
-пляма на одязі (мокрі салфетки)
- 1 день моїх значних по кількості місячних( от тоді я заздрю тим, хто їх взагалі не відчуває і мрію видати закон щоб в 1 день 1 раз в місяці жінки не ходили на роботу!!!- ношу і олвейс і інтим.салф і чорний одяг)
-облізлий лак на нігтях( намагаюсь якщо не встигла змити лак- не показувати нігті :lol: )
-порвана колготка на пальці (не знаю чому, видно у мене або такі нігтики, невеликі зовсім або такі пальці або взуття, але якщо я раз в 5-7 днів колготки нові не викину, то не Я- ношу запасні в кульочку)
- важка сумка яку ледве несу( не з продуктами, бо з магазину як правило їду на таксі, а от з книгами, паперами і все на каблуках тащу- співчуваю сама собі)!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Список Лузера

Повідомлення happymami » 24 травня 2010, 21:42

ооо. я себе буду почувати зле. якшо влітку в відкритих сандалях вийду без належного бодай мінімального педікюру. І не вийду з хати без головного убору, якшо часом хворіла і не мала як волосся помити.
Плями на одязі для мене не надто проблема. Ясно ж, що я з ними не хожу тиждень, а десь шойно поставила. А як тоді йти додому без спідниці? Просто розслабитися і всьо. Всі ж мають розуміти, шо то оказія трапилася)))
Про місячні я згідна :lol: . Ношу довші сведри-блузки, чи чорні спідниці. закон!! Закон!! закон!!! Верховна рада, чуєте? :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Список Лузера

Повідомлення Nymydora » 24 травня 2010, 22:09

А для мене очолюють список Лузера темні плями від поту під руками на одязі. :scare: Чи то фасони зараз такі, чи то я така багата на вологу, але на роботу боюсь навіть світлу блузку одягти без піджака, футболки чорні люблю або взагалі без рукавів. НАвіть безрукавочку мені в"язали - і то з рукавчиками. НІякі антиперспіранти не допомагають :cry:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Список Лузера

Повідомлення happymami » 05 січня 2011, 21:06

Згадала список лузера. Купила нові перчаточки довгі. А вони кашемірові. І той кашемір мені залазить під нігті. А він чорний. І виглядає жахлииииво. Тому я або не знімаю їх в маршрутці, або зразу ж мокрими серветками намагаюся протерти під нігтями, як тіко є нагода :beauty:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Список Лузера

Повідомлення Shalimar » 08 січня 2011, 04:06

mari написав:Що саме заставляє вас почувати себе невпевнено? Що ви робите щоб цього позбавитись і рекомендуєте іншим читаючи їх списки ?

неухоженный вид
Грязные волосы, отсутствие маникюра (педикюра), волосатые ноги :zybu:
Надо просто побороть лень и привести себя в порядок......... :sleep:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Список Лузера

Повідомлення мешканка » 08 січня 2011, 10:41

волохаті ноги -пахви -100%
брудні нігті
підпухлі очі
запах поту
жирне волосся
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Список Лузера

Повідомлення Любов » 08 січня 2011, 12:39

коли літом ноги в босоніжках стають брудні від пилюки на тротуарах
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка


Повернутись до Світ жінок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість