Глобальні оголошення!



Жінки пострашніли?, або що таке відсутність смаку

Модератори: Natalinda, ksana

Жінки пострашніли?, або що таке відсутність смаку

Повідомлення Naya » 17 квітня 2010, 12:41

А вот в двери заходит малолетка, и джинсы у нее ниже копчика. Интересно, кто-нибудь когда-нибудь объяснит публично слабому полу, что вываливающаяся из штанов задница – это вовсе не сексуально. Какими бы красивыми ни были твои ягодицы, в таком ракурсе они выглядят уродливо. Потому что линия ремня, спускаясь ниже чем нужно, ломает линию бедра. В итоге очертания женской фигуры, которые подсознательно вызывают в мужчине сексуальное беспокойство, нарушены и никакого беспокойства больше не вызывают. Это все равно как если бы мужик завязал себе кое-что бантиком, а потом бы удивлялся, почему в таком виде оно возбуждает у прекрасной половины только смех. Бантиком – оно ж красивее!

И вдруг такой облом. Бабы пострашнели. Еще немного – и ради более-менее приличной особи придется из кожи вон лезть, вступать в серьезное соперничество, а значит – бросать пить, учиться зарабатывать, приобретать навыки здорового отцовства. Вот такую подлянку наши уважаемые барышни нам подкидывают. И как их любить после этого!


http://vz.ru/columns/2009/6/10/295796.html


Що скажете?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Жінки пострашніли.....????

Повідомлення мешканка » 17 квітня 2010, 12:59

В дечому-згідна...а в дечому-ні...
Не згідна в тому, що ВСІ жінки пострашнішали... Все залежить від того де шукати і на кого звертати увагу...
Згідна в тому, що, багато жінок не знають, що природня краса - найвизначніша і найбільш цінна і маскують цю "красу" під тонни косметики, перетворюючись на "манекена". Вважаю, що косметика має допомагати підкреслювати природність жінки, але зловживання косметикою+нездоровий спосіб життя дуже сильно позначаються на зовнішньому вигляді, тож не дивно, що молоді жінки "страшнішають" і виглядають значно старше свого істинного віку. Коли я була підлітком-то батько категорично забороняв користуватись косметикою, носити короткі спідниці, надто "облягаючий" одяг, взуття на високих підборах... Тоді це в мене викликало страшний бунт, але тепер я дуже вдячна своїм батькам за таке виховання. Коли я повернулась в Україну-то була дуже здивована нашою "культурою одягу". В університеті на кожному кроці бачила дівчат, яких в Іспанії прийняли б за повій через їхній зовнішній вигляд...Мене шокує теперішнє ставлення молоді, особливо дівчат, до краси: чим більше тіла оголено-тим краще, чим яскравіша косметика - тим привабливіше, пластична хірургія користується страшенним попитом... та і в цілому: надзвичайно популярним є "культ тіла"... Але куди батьки дивляться? не розумію, як мати може сама купляти своїй дитині непристойно коротесенькі спідниці тільки тому що в її донечки "гарні, стрункі ніжки"...для мене це, "м"яко кажучи", дивно.... Це ж доросле життя: надворі повно збоченців, яких дуже небезпечно провокувати... Отка вона "сексуальна революція"... :scare:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Жінки пострашніли.....????

Повідомлення Natalinda » 18 квітня 2010, 23:49

Ну на рахунок тих джинсів, що взагалі без талії, то я просто в шоці, причому давно і сильно. Сьогодні купляла джинси собі, біля мене міряла джинси і симпатична дівчинка років 12-13 з мамою (точно з мамою, бо казала "мамо дивися, ну як тобі?"). Я ледве стрималася шоб щось сказати, а може і треба було. Мама сказала "ти ж говорила що хочеш нижчі"

Розкажу вам ще ситуацію. Школа. 11 клас. Дівчата в класі як на підбір: симпатичні, фігурові, в штанях без талії... Готують клас до ремонту. Хлопці носять парти, дівчата миють підлогу. Поза для миття всім відома. В куточку стоїть вчителька і спостерігає: за 15 хвилин жоден хлопець не подивився в сторону тих напівголих поп. Думаю коментарі зайві.

Чоловіки, чи то хлопчики, звикаючи змалку бачити практично оголені жіночі тіла, ставляться до них, як до звичного, буденного, до такого що не викликає ніякого "інтересу"..............Цікаво, чому так багато зараз розмов про імпотенцію?........
Невже та краса до цього призводить???
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жінки пострашніли.....????

Повідомлення Naya » 19 квітня 2010, 09:49

А мене от вбила чоловіча егоїстична фраза, що щоб знайти пристойну красуню, то треба на такі жервти йти: і пити кинути, і навчитися заробляти, і набувати навиків здорового батьківства. :dash:
То може насправді жінки стають страшніші, щоб чоловіки кращі були? А то геть розлізлися...Бач добре їм було, на одного пацана десять дівчат, то котрась тай підбере.... :dash:

Хоча я теж в дечому згідна. Не розумію я тої краси, коли попа і цицьки вивалюються; то ше добре, коли є що вивалити, а часом ше вивалюється "спасатєльний круг" :crazy:
І не розумію моди на оті пазурі, що аж загинаються і від яких аж моторошно, такі наче в Фреді Крюгера...Чим довші тим крутіше мабуть...
Я не знаю всіх форумчан, може хтось такі носить, то я не хочу образити, то суто моє несприйняття і моя проблема :D , але коли таке бачу, то все виникає думка, як з ними в туалет сходити :crazy:
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Жінки пострашніли.....????, або що таке відсутність смак

Повідомлення mari » 10 травня 2010, 12:19

Вважаю що жінки не пострашніли а різко змінили свй соц.статус. Зараз модно бути сксуальними, виставляти все напоказ. Ця мода деформує і дівчину і збільшує ризик секс.агресії до неї. Втрачено престиж вагітності , тому й абортів маса. Тому і груди всі вставляють і сплять з всіма підряд і малюються на 20 років наперед і тратять всі гроші на антицелюлітний масаж, навіть не знаючи головне-це все марне :o
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Жінки пострашніли.....????, або що таке відсутність смак

Повідомлення mala-karta » 10 травня 2010, 17:16

дівчата, з тими штанами, що попа вивалюється - то просто біда...
я на себе ледве знайшла такі, що попа не вивалюється (але вивалиться, як добре постаратися).

Теж страшенно такого не люблю. А ще буває, не просто попа вивалюється, а попа, обтягнута капронками :mrgreen:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Жінки пострашніли.....????, або що таке відсутність смак

Повідомлення Nymydora » 14 травня 2010, 21:33

А я на роботі як дивлюся на ті голі попи над джинсами взимку, то мені моторошно стає: дівчиська не думають, що можуть все своє жіноче попростуджувати. А потім жаліються, що не можуть завагітніти. Кошмар. Не кажучи вже про те, що проходячи за спинами я на парах можу сказати, в кого якого кольору труси. :scare:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Жінки пострашніли.....????, або що таке відсутність смак

Повідомлення TattyMummy » 17 травня 2010, 10:06

Ой, і я з тими джинсами ніколи не могла знайти "спільну мову". Тепер якось не так, а раніше, як тільки вони увійшли в моду, то це був жах, купити нормальні джинси було неможливим. Міряла якось, і кажу до продавця: "але щоб високі були...", а він мені: "де ви таке купите - це ж не модно..."
І найбільше "вбиває" (бо до тих голих поп вже якось звиклось :D ) голий поперек у холодну пору. Курточка закінчується вище пупця, а штани починаються десь сантиметрів через 10...
А ще хочу погодитись з Naya - довгі загострені нігті, то якось ну зовсім відштовхуюче.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Жінки пострашніли.....????, або що таке відсутність смак

Повідомлення mari » 19 травня 2010, 11:51

Російський фольклор стверджує, що некрасивих жінок не буває, а буває, пардон, мало алкоголю. Психологи розмірковують про тягу до дурнушок через власний комплекс неповноцінності - агліфіліі. Іван Сергійович Тургенєв і запоями не страждав, і був визнаний класиком ще в молодості. Чому ж його так тягнуло до Поліни Віардо, чию зовнішність називали «жахливим пейзажем»?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Жінки пострашніли.....????, або що таке відсутність смак

Повідомлення бережаночка » 19 травня 2010, 13:13

погоджуюсь з задорновим-іноді йде не дівчина а варена ковбаса-целюліт перетянуто штанями бедровками і кофточкою в обліпку :mrgreen:
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Далі

Повернутись до Світ жінок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей