Глобальні оголошення!



Жінки пострашніли?, або що таке відсутність смаку

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Жінки пострашніли.....????, або що таке відсутність смак

Повідомлення Перлинка » 14 листопада 2010, 01:22

Я не знаю як в Тернополі,а у нас багато гарних жінок та дівчат,набагато більше ніж 10 років тому,коли я була дівкою,і почувалась звездою.Гарно одіті,стильні,стриманий макіяж,не вульгарні,і не завжди дорогі,тобто колись щоб так виглядати,треба було тільки в бутіках одягатись,а зараз при наявності смаку,гарні (не колхозні)речі можна і на базарі знайти,правда як вони поносяться ,то вже під питанням.Але помітила,що китайці та турки у звязку з кризою включили фантазію.Тобто всі напряглись,бо торгівля впала і зі шкіри лізуть,щоб запропонувати найкраще.Просто на базарі я принципово вже довгі роки не вдягаюсь,бо мене колись вишибало,як я вихожу в гарненькому новенькому сарафанчику,і щоразу зустрічаю жінку в такому ж.Тобто вони клепали той інкубатор народ то хавав ,гроші зароблялись ,а зараз споживача вже треба здивувати,запропонувати щось таке від чого важко відмовитись.

А вульгарні напівголі малолетки були завжди,і 10 років тому і 20 .іноді вони це переростають,а іноді такими й залишаються,ззаді виглядає на 20,а спереді бабуся.

За кордоном жінки більш самодостатні,вони знають що здобудуть професію,будуть мати хорошу роботу та достойну ЗП,тому їм нема необхідності лізти зі шкіри,щоб мати сексуальний вигляд,щоб їх запримітив принц на білому мерсі,щоб вийти за нього заміж та бути в шоколаді.

В Україні гарних дівчат ,які хочуть жити добре багато,а принців мало.Конкуренція надзвичайно велика :D Самій чогось досягти в цій країні це не простий шлях,навіть бездоганна освіта,червоний диплом, аспірантура і т.д не гарантують достойних заробітків.
Не у всіх є здібності до бізнесу,тому найпростіший шлях вдало вийти заміж.А на сірих мишках,принци рідко одружуються.Тобто,може вони й мріють про ту мишку,щоб любила його не за гроші(бо у більшості такі комплекси) ,була добра ніжна ,вірна ,господиня,мати,але просто напросто їх не помічають,бо в пешу чергу хочуть красуню,щоб пасувала до статусу до дорогої тачки і т.д.Отаке замкнуте коло.І ще мабуть від того,що Україна на межі східної та європейської культури,тому така білєберда виходить,і не європейки і не азіатки.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Жінки пострашніли.....????, або що таке відсутність смак

Повідомлення гра з вогнем » 14 листопада 2010, 18:43

а я встану на захист штанят із заниженою талією.
от вийшли вони з моди. не найти їх :cry:
а я ношу. бо люблю. бо мені в них нра. мені все рівно хто що скаже дивлячись на мене в таких штанах/спідницях (в приципі хто мене бачив, то бачив саме в такому одягу. бо іншого я практично не купувала остані кілька років), головне, що я себе почуваю зручно і комфортно.

може хто мене і боїться, :D , но явно не через штани. а штани пообговорювати таки могли, підозрюю, но то вже інша розмова.
_____________
а загалом, мені здається, зараз молодь дуже красива, гарно одягаються, я б не сказала, що подурнішали чи пострашнішали.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Жінки пострашніли.....????, або що таке відсутність смак

Повідомлення Nymydora » 14 листопада 2010, 19:16

я , особисто, нічого не маю проти штанів-бедровок, якщо притримуватися золотого принципу: все добре в міру, а не отак:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Жінки пострашніли.....????, або що таке відсутність смак

Повідомлення Alisa » 14 листопада 2010, 20:42

Я теж люблю занижену талiю. Як на мене бедровки - сексі-сексі.
Високу талію терпіти не можу.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Жінки пострашніли.....????, або що таке відсутність смак

Повідомлення Naya » 15 листопада 2010, 11:38

я не маю ніц проти заниженої талії.
мені подобається, якщо воно гарно виглядає.
Але якщо з тої заниженою талії вилазить спасатєльний круг, то не надто приємно виглядає.
Просто не всім же ж личить одне й те ж саме.
Комусь гарно в одязі з заниженою талією, а хтось виглядає вульгарно.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Поперед.

Повернутись до Світ жінок



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron