Глобальні оголошення!



Садочок і ГВ

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення ksana » 08 березня 2011, 03:03

ГВ тут при тім, що дитина привязана сильно до мами. Дитя не може змиритися з тим, що мамуся залишила його на довгий час самого.
Адаптація до перебування в дитячому садку є важким процесом для дитини: нові незнайомі люди, незвичне середовище, багато різних правил (це можна, а цього ні). До того відривають дитину від улюбленої справи (ГВ, яке вдома є час від часу) - стрес великий. Щоб менше дитя переживало неприємних моментів краще, на мою думку, не поєднувати одночасно цих 2 етапи (адаптація і ГВ).
П.С.: Можливо так проясниться ситуація :?: :!: :head:
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення гра з вогнем » 08 березня 2011, 03:11

та ні, марта, говорю тобі, знаючи. за гіперопіку соц служби не карають. карають за відсутність опіки.
це ти могла вичитати хіба на сайтах, які активно строчать про ювенальну юстицію на кшталт: погані побутові умови (ремонт в сусідній кімнаті). я дуже багато історій прочитала за що забирають дитину реальних, комічних, якби насправді не було так гірко, історій, але жодна з них не про гіпер опіку.

ну хіба гіперопікою можна назвати, що дитина попросила лимонад, тато їй купив. і загримів. бо не знав, що лимонад тепер алкольним буває. а сусід знав.
але як бач це не гіперопіка насправді, а недогляд і розпиття алкогольних напоїв з подачі дорослого. просто на подібних сайтах дуже люблять перекрутити і вигадати.

в тій ситуації про яку я кажу теж не за годування шарпали... але приводом стало годування.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення гра з вогнем » 08 березня 2011, 03:13

ну так дома час від часу ше є мультики, солодощі, дід з бабунею, шо і їх відлучати? :hhh:

мені здається надто багато загострюють уваги на гв, знаходячи у ньому козла відбувайла. хоча з іншого боку я солідарна, що вже як садок, то дитина на очікувані години садку вже повинна бути переведана на "дорослу" їжу.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення Marta » 08 березня 2011, 03:21

гра з вогнем написав:в тій ситуації про яку я кажу теж не за годування шарпали... але приводом стало годування.

та ж я і про то і кажу! Не за саме годування, годування як привід. Ну, може, не гіперопіка, можуть любе приписати. Навіть розбещення малолітніх (тьфу ти :evil: )..А ще як прийдуть додому, як порозпитують....Ну, але це тільки те, що я там десь читала, може і на форумах, так що про достовірність мовчу, бо детально не вивчала. Такщо спілкуємось на тему про ГВ в садочку...)
Marta Офлайн


 

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення гра з вогнем » 08 березня 2011, 03:26

а вот інтересно скільки діток реально садкового віку, ну скажімо коло 2, і на гв (хоч вранці і вечері), і в день в садочку?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення ksana » 08 березня 2011, 21:20

наприклад, в мене в групі з 27 дітей є одна дитина на ГВ.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення mala-karta » 11 березня 2011, 02:01

ksana написав:ГВ тут при тім, що дитина привязана сильно до мами. Дитя не може змиритися з тим, що мамуся залишила його на довгий час самого.

ksana, при всій повазі
мені здається що це просто очередний стереотип.
Як той, що про привчання до рук. Чи що на ГВ дитина не буде нормально їсти "дорослої їжі" (і особливо на ГВ по вимозі).

Чим сильно прив'язана до мами? Ну чим? Цицькою, чи що :oops:

Мому малому вже 2 роки і я дуже добре бачу, що у вихованні далеко не ГВ грає визначальну роль.

Зараз я бачу, що малий хоче залишатися зі мною в двох випадках - якщо з іншими йому буде менш цікаво, або якщо він в незнайомому місці.
Навіть тоді коли він вже втомлений і хоче спати він все одно хоче залишитися спати з бабусею (з тою, до якої ходимо в гості раз в тиждень).
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.

Повернутись до Дитяча територія



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron