Глобальні оголошення!



Садочок і ГВ

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення ksana » 08 березня 2011, 02:42

mala-karta, я погоджуюся, що дитину потрібно готувати до перебування в дитячому садку. їй мама з татом мали би пояснити, що таке дитячий садочок і чому вона має туди ходити. батьки не повинні "відправляти " малюка в садок ніби на каторгу, бо вони мають ходити на роботу і заробляти гроші. їм мало би бути цікаво, чим їхня дитина займалася весь день в садочку: похвалити за успіхи та досягнення, пояснити, що поганого робити не слід (битися, кусатися, ламати іграшки і т.п.).
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення ksana » 08 березня 2011, 02:43

з фізіологічної точки діти вдень повинні спати: малі - довше, старші - менше. є такі випадки, що дитина не може заснути. це поодиноко і переважно старший дошкільний вік (приблизно 5-6 років). такі діти не сплять і вдома (в садочку про це батьки мають повідомити).
та коли дитина починає з батьками домовлятися, що спати не буде і їх мають забрати додому, мені здається тут щось не те. можна так домовлятися, що й в школу на уроки ходити не будуть :hhh:
мені здається, що варто реально ставитися до бажань дитини.

до слова, в мою групу (яслі) ходив хлопчик. щоранку він з мамою в садок йшов через магазин: мама мала йому щось купити, бо він не хотів йти в садок. зараз дитина в середній групі - поки в магазин не зайдуть, в садок не піде.

п.с.: цікаво, яка ж то з мене буде мама :?: :stupid: :hhh:
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення mala-karta » 08 березня 2011, 02:45

Наталя, я тебе розумію прекрасно, але ж тут не в ГВ справа?

Ну, якби мій Ромка не хотів би ще в першій спати, то я би його, мабуть, старалася б пораніше будити.
Але і тут не ГВ :hhh:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення ksana » 08 березня 2011, 02:46

Natalinda написав:
mala-karta написав:а не може бути такого, що діти справді спати не хочуть? :head:

Може. Знаю одного хлопчика який ніколи в садку не спав, але його мама була там вихователькою і якби в той час з дитиною щось сталося, то ні на кого б не нарікала.
А як вгледіти за тими що сплять і що не сплять і за тими що спати захочуть тоді коли всі гуляти підуть???


я уявляю ситуацію, то було би таке во: :crazy: :crazy: :crazy: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :help: :help: :help: :scare: :scare: :scare: :x :evil: :girl_hospital: :girl_hospital: :girl_hospital:
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення Natalinda » 08 березня 2011, 02:47

ksana уклін тобі за твою працю :kiss girl:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення Marta » 08 березня 2011, 02:52

гра з вогнем написав:Марта, ти думаш довгогодування=гіперопіка=придушення особистості? (риторичне)
і у мому розумінні гіперопіки, це якраз навпаки, довшим часом за дитиною ходити і соплі витирати. яке ж тут придушення особистості, як на кожний фирк мама вже поблизу, на кожний чих в ліжко плоклала, чай з медом притарабанила, а за кожну бійку на майданчику - похвалила :)

Ні, змушена тебе розчарувати, хоча я ніби досить прозоро на це натякнула, написавши "звинувачують у кримінальних злочинах". Ше м не чула, щоб гіперопіка була б кримінальним злочином :P

Але оскільки достовірності історій не знаю. може б ми цю тему не продовжували? :beer:

иии, дівчатка. в 4-й раз відсилаю. поки я тсорінку обновляю ви вже знов настрочили! майте бога в животі!
5-й раз


Гра, шось я в 2 ночі не зовсім розумію твоїх натяків чи шо там ти хоч сказати. Підтримую тему не продовжувати. Але ще 2 словечка.....Не змогла знайти, на жаль, де саме я то вичитала, але знаю, що гіперопіка може каратись ювенальною юстицією, а каратись тим, що забирають дітей. Довготривале ГВ може розцінюватись як гіперопіка, тобто можуть виховательки навіть "стукнути" в соц. органи, що 5 річну дитину годують активно і дають молоко в садок, а там і додому з"являться, і ще щось знайдуть.... :crazy: :stupid: В нас такого, слава Господи, нема ніби, але в інших країнах може бути запросто.
Marta Офлайн


 

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення mala-karta » 08 березня 2011, 02:53

а якби 5-ти річній дитині в садок давали коров'яче молоко?
то це як? корову в суд, корова гіперопікає? :lol:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення ksana » 08 березня 2011, 02:55

Natalinda написав:ksana уклін тобі за твою працю :kiss girl:

робота дуже цікава!!! а діти такі класні, просто супер :-| :thumbsup: :o :o :o
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення Marta » 08 березня 2011, 02:57

Natalinda написав:Знаю одного хлопчика який ніколи в садку не спав

Я ніколи в садку не спала....)))) Я лежала. І тихенько говорила з подружками такими самими...
А як нас всотий раз застукували, то відправляли сидіти на колючому зеленому коврику перед дверима.... :crazy:
реалії садка....

mala-karta, а нащо давати? В садочку кормлять і поять дітей. Хіба ні? А як ще хтось захоче?...А на всіх не вистачить?....
Хіба це практикується? Вільно можна давати свій компот і сік і печеньку?...
Marta Офлайн


 

Re: Садочок і ГВ

Повідомлення гра з вогнем » 08 березня 2011, 03:03

ksana написав:та коли дитина починає з батьками домовлятися, що спати не буде і їх мають забрати додому, мені здається тут щось не те. можна так домовлятися, що й в школу на уроки ходити не будуть :hhh:
мені здається, що варто реально ставитися до бажань дитини.:

знаю одного такого ( з яким батьки з садочку домовлялися "про спати не буде" і забирали додому), он судить в сусідній кімнаті - дитину бавить, в перпервах між написанням докторської :tipok: тобіш на уроки ходив справно, а садка не любив, особливо сон в садку, ггг
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Дитяча територія



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron