Глобальні оголошення!



Садочок і ГВ

Модератори: Natalinda, ksana

Садочок і ГВ

Повідомлення ksana » 08 березня 2011, 00:07

Nelya написав: При слові "сплять" доня поглянула на велику кількість застелених ліжок і промовила "Мама, цицю". "Ні, - кажу - мами в той час на роботі працюють, а дітки вже дорослі і засинають без циці." Самій смішно і водночас, страшно, бо могла неправильно висловитись, і таким чином налякати дитину (бо раз садочок, значить без мами і циці).


якщо плануєте віддати малу дитину в садочок, спочатку відлучіть її від грудей. справа в тому, що дитині важко адаптуватися до середовище садочку, якщо її годують грудьми: вона капризує, весь час плаче :gore: за мамою, відмовляється від їжі та спання :crazy: . це страшенний стрес :scare: для дитини і для мами.
це з власного досвіду, мала в групі таку дитину (2 роки і 1 місяць). на початку це був жах :scare: , не могли зрозуміти в чому річ. аж за якийсь час мама сказала, що дитину годує грудьми. тоді вже все було зрозуміло. малий добре вбувся і тепер все менш більш добре :emphaty:

тут вихід такий: або вдома ще потримати, або якщо "припекло" в садок давати, то відлучайте від ГВ. :thumbsup:
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: адаптація до садочку

Повідомлення гра з вогнем » 08 березня 2011, 00:49

знаєте, коли я вивчала питання садочків у нас ( а я час від часу вивчаю), то тутешні вихователь сцідженим молоком нагодують. яке мама буде лишати для дитинки. але не даватимуть порад щодо обов'язково відлучення.

якось аж прикро подібне читати...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: адаптація до садочку

Повідомлення ksana » 08 березня 2011, 00:56

гра з вогнем написав:знаєте, коли я вивчала питання садочків у нас ( а я час від часу вивчаю), то тутешні вихователь сцідженим молоком нагодують. яке мама буде лишати для дитинки. але не даватимуть порад щодо обов'язково відлучення


в нас теж такі ситації були. це цілком нормально. :thumbsup:
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: адаптація до садочку

Повідомлення Marta » 08 березня 2011, 00:58

гра з вогнем написав:але не даватимуть порад щодо обов'язково відлучення.

по-перше, ми тут всі вільно спілкуємось, не як вихователь-мама, а як форумчанки, а ksana дала пораду зі свого досвіду, вона має на це право. :tipok:
При чому тут молоко зціджене до того, що дитина прагне саме мами і циці, а не молока? Хіба в 2 з копійками доцільно ще й молоко зціджене давати в садочок? І хіба воно здатне заспокоїти дитину?..По-моєму, нещожавно тут обговорювали те, як годуються більші дітки....
Це доцільно для манюсіньких, на скільки я знаю, там у вас з декрету виходять за три місяці після родів, то, можливо, про тих діток мова була? :head:
Marta Офлайн


 

Re: адаптація до садочку

Повідомлення гра з вогнем » 08 березня 2011, 01:06

Marta тому я і написала свій коментар, адже ми вільно спілкуємося.

стосовно молока, навіть 5-річну у нас нагодують сцідженим і слова не скажуть.
дивно, чому ти вважаєш, що молоко не здатне заспокоїти дитину :head: адже навіть дорослі пють на ніч молоко, щоб краще спати.

повернуся до свого коментара, на мій погляд, спілкуючись вільно, як форумчанка з форумчанкою, грудне годування не є перешкодою до відвідин садочку. як форумчанка форумчанці, я б порадила зняти денні годування, якщо кров з носа, але не відлучати дитину загалом.

як форумчанку, котра вільно спілкується, мене бентежить порада відлучати від грудей для поступлення в садок.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: адаптація до садочку

Повідомлення ksana » 08 березня 2011, 01:15

гра з вогнем написав: грудне годування не є перешкодою до відвідин садочку. як форумчанка форумчанці, я б порадила зняти денні годування, якщо кров з носа, але не відлучати дитину загалом.


я якраз саме це мала на увазі. :thumbsup:
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: адаптація до садочку

Повідомлення Marta » 08 березня 2011, 01:25

Ну, згідна, просто не зовсім правильно зрозуміла. :flag:
На мій погляд-це порада була, як буде краще самій дитинці, зі свого досвіду, що такі діти, які активно на ГВ цілий день і вночі, їм важко в садочку. І молоко зціджене тут не поможе.
Звичайно, це справа кожної мами- відлучати чи не відлучати дитину від грудей частково чи зовсім при поступленні в садок, проте для самої дитинки було б добре, якби вдень вона вже не потребувала грудей...
А от про те, що 5 річного нагодують сцідженим, то я мовчу, бо знов буде тема про ГВ...)))) :D
Marta Офлайн


 

Re: адаптація до садочку

Повідомлення гра з вогнем » 08 березня 2011, 01:30

ну, а куди дінуться? :D :D :D якщо мама притарабанить шось і заповнить документи, шо це тре дитині дати, то дадуть. не бібізатєльно казати, що це грудне молоко, для чого людей дратувати :) :P
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: адаптація до садочку

Повідомлення ksana » 08 березня 2011, 01:36

годувати молоком (маю на увазі, з пляшечки, яким би воно не було) в садочку можуть лише в ясельній групі, де є діти до 3 років. таким "бавитися" з 5-ти річними дітьми вихователі в наших дитсадках не будуть.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: адаптація до садочку

Повідомлення mala-karta » 08 березня 2011, 01:36

а я все думала, що з ГВ адаптація пройде легше.
Прийде дитя ввечері додому - як присосеться, так зразу і подобріє :hhh:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Дитяча територія



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron