Глобальні оголошення!



Зригування

Модератори: Natalinda, ksana

Зригування

Повідомлення Naya » 07 травня 2010, 10:38

Інна написав:Моїй дитині 1місяць при кожному грудному годуванні вона постійно зригує.Порадьте будь ласка що нам робити?


Нічого не робити.Тут вже йшла мова про зригування десь в грудному годуванні. Перегляньте там.
Ми теж зригували, і, здавалося, що дуже багато. Проте, коли я вилила на пеленку ложку води і порівняла зі зригнутим, то виявилося, що не так уже й багато то.
Якщо дитина на ГВ і зригує приблизно 1 ст.л і навіть один раз в день фонтаном - це є варіантом норми.
Я спочатку переймалася, але малюк набирав гарно вагу, гарно їв, то й перестала.
Ми й тепер ще зригуємо. Щоправда вже рідше, але буває.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Зригування.

Повідомлення mala-karta » 07 травня 2010, 18:40

Як навчився сідати - зригувати перестав :)
А до того - зригував і зригував :)

По знайомих питала - в них так само.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Зригування.

Повідомлення Nymydora » 12 травня 2010, 18:00

а мій і досі зригує, хоча вже сидить (нам 7 з пол.). І зригував він народження самого. Часом після іжі, часом під час, часом через годину-дві або і навіть перед наступним годуванням. І молочком зригував, і сиром і ще чимось. Ми жартуєм, що то він в нас молокопереробний завод - бере молоко, а видає сир і сироватку ))))
При тому вагу набирає, росте. Лікар казала, що то неврологічне, а потім сказала, що це може у нього просто будова шлунку чи чогось там така специфічна. Коротше містика...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Зригування.

Повідомлення mala-karta » 12 травня 2010, 20:43

Nymydora написав:а мій і досі зригує, хоча вже сидить (нам 7 з пол.).

ну в 7.5 мій теж ще зригував (але помітно менше), хоча вже й сидів. Ближче до 9 перестав, коли почав дуже активно рухатись.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Трясеться підборіддя

Повідомлення Zoryana » 12 грудня 2010, 17:30

Про зригування всюди написано, що якщо дитина зригує часто і багато (більше столової ложки за один раз) або фонтанчиком - потрібно обов"язково звернути на це увагу педіатра. А на рахунок підборіддя - в нас зі старшим синочком теж таке було - тряслося і підборіддя і ручки, але крім того він ще й дуже погано спав (тільки біля циці), ні на мить не відпускав мене від себе, а коли почав ходити - ставав на носочки. Ми звернулися до невролога і до року пройшли курс лікування - нічого надзвичайного - кожних три місяці курс масажу, вітамінні мікстури, заспокійливі ванни (верба, хвойний екстракт). Після року невролог в нас жодних проблем не виявила. Багато знайомих говорили, що "і в нас таке було, ми нічого не робили і все само по собі пройшло". Може воно й так, але ми вирішили підстрахуватися - хто його знає, яким чином ця проблема вилізе пізніше.
Zoryana Офлайн


 

Re: Зригування.

Повідомлення Nymydora » 14 грудня 2010, 00:00

Перечитала свій пост піврічної давності. Малий вже даааавно не зригує. Переріс, видно.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє


Повернутись до Дитяча територія



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron