Глобальні оголошення!



Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення гра з вогнем » 20 вересня 2010, 15:38

мешканка, я не розумію про яке власне сумління йдеться. будь ласка поясніть, вкотре прошу.
мені здається я чітко написала для чого мені ці дослідження - для того, щоб я змогла прийняти рішення щодо вибору методів контрацепції.
я зацікавлена у тому, щоб дізнатися більше про переваги і недоліки тих чи інших методів планування вагітності.

мешканка, якщо ви говорите про існування методу і його вражаючі можливості, то повинні довести це ви, а не я.
два лінки, котрі фігурували в темі.
1-й на вікі, яка в таблиці подає 0,3, а якщо перейти за посиланням до цієї таблиці фігурує число 6%
2-й - перехресний на вікі. та сама таблиця, те саме посилання.

зрештою, зрозумівши, що жодного дослідження мені не покажуть, жодного аргумента не наведуть, я вже після третього свого допису в темі за 2 хвилини у пабмеді знайшла достатню кількість статей для того, щоб ще раз ствердитися у своїй думці та прийнятому рішені.

але зараз дозволю собі пихато сказати "ви не зацікавлені, тому результами своїх розвідок ділитися не буду"
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення мешканка » 21 вересня 2010, 09:13

Шановна "Гра", я в даному розділі навела дуже багато інформації (не тільки в цій темі, яку Ви собі облюбували ) + є консультації онлайн, які допомагають у вивченні ППС, якими, за бажанням, можна скористатись. Цікаво, як ви сама собі суперечите: в одному пості пишете, що НЕ ЗАЦІКАВЛЕНІ, а в іншому-ЩО ЗАЦІКАВЛЕНІ, АЛЕ НІХТО НЕ ХОЧЕ ВАС ЗРОЗУМІТИ І ДОПОМОГТИ. На мою думку, Вам спочатку слід позбавитись "упередженого ставлення", для того, щоб могти правильно відфільтровувати інформацію.
Ваша біда в тім, що більшість інформації якимось чином пов"язана з Церквою, адже це метод запобігання вагітності, який не приносить жодного прибутку нікому, а тому, здебільшого, підтримується Церквою і пропагується нею, а Вас, я так бачу, це не "переконує". Ну що ж, в такому разі, я-безсила. Ваше життя-вам вирішувати. Але перш ніж зробити ваш вибір-поцікавтесь не тільки "достовірністю" ППС, а й "побічними ефектами" штучної контрацепції і тоді приймайте рішення. Не бачу сенсу далі продовжувати дискусію, якщо з"явиться бажання, справді, щось дізнатись і зрозуміти з ППС- тоді звертайтесь.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення гра з вогнем » 21 вересня 2010, 18:27

мешканка, ну раз така жара.
я зайшла в розділ планування сім'ї почитати розповіді дівчаток, а знайшла лише агітацію, пропаганду, пресинг і купу тем без відповідей, зате обєднаних єдиним гаслом "Контрацепція - всесвітнє зло, Будьте уважні! ППС - єдиний ваш порятунок у цьому грішному світі!"
Вирішивши, що недоречно відписуватися у кожній темі з низки аналогічних - відписалася в одній. Ось і все облюбування.

Цікаво, ви читаєте лиш те, що хочете прочитати.
Тому перш ніж відповідати я прошу вас процитувати, де я пишу, що "НЕ ЗАЦІКАВЛЕН"
а де "ЩО ЗАЦІКАВЛЕНІ, АЛЕ НІХТО НЕ ХОЧЕ ВАС ЗРОЗУМІТИ І ДОПОМОГТИ"
особливо, ту частину, де я прошу розуміння і допомогу :D це дійсно цікаво.
Або ж не вигадуйте.

Я пропоную вам теж позбутися упередженого ставлення, бо саме в цьому розділі ВСЯ інформація відфільтрована. Як там у вас кажуть про колоду у власній зіниці і щіпку в чужій?

Ваша біда в тім, що більшість інформації якимось чином пов"язана з Церквою, адже це метод запобігання вагітності

Це не моя біда, може досить перекладати відповідальність?
а тому, здебільшого, підтримується Церквою і пропагується нею, а Вас, я так бачу, це не "переконує".

так, тому що критичне ставлення - ознака людини мислячої. Фраза "бо я так сказав", "бо так книжка пише" звісно, переконлива лиш для світлих духом.
Ну що ж, в такому разі, я-безсила.

Отож, ви визнали вашу неспроможність у поясненні та обгрунтуванні основ ППС?
Загалом я тут не для того, щоб ви мене переконали, а для того, щоб знайти інформацію.
Щось різна у нас мета. Ваша будь що переконати, моя з'ясувати. Шкода, що ви не розумієте різниці. Скидається на промивання мізків.

Але перш ніж зробити ваш вибір-поцікавтесь не тільки "достовірністю" ППС, а й "побічними ефектами" штучної контрацепції і тоді приймайте рішення.

а я десь писала, що досі цього не зробила. звідки ви собі надумали подібне?

Не бачу сенсу далі продовжувати дискусію, якщо з"явиться бажання, справді, щось дізнатись і зрозуміти з ППС- тоді звертайтесь.

та і я не бачу сенсу товкти воду у ступі.
оскільки логічного пояснення та експериментального підтвердження ефективності методу ППС від вас годі й чекати. чи то знань бракує, чи то метод не має підтвердженя ефективності. хз.

і щоб вам стало нарешті зрозуміло.
мене не цікавить як застосовувати той чи інший метод, якщо невідома його ефективність. я намагаюся з'ясувати ефективність методу, а ви мені місіонерете про те як його застосовувати.
ми говоримо про різні речі.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення о.Мартин » 26 вересня 2010, 11:17

Яка різниця між добром і злом?
Як знати де "правда" і "неправда"?
Чи можна тільки надіятись на власний інтелектуальний рівень? досвід життя? на власну освіту? на власну оцінку різних інформацій? чи є більш впевнений метод пізнання "добра" чи "правди"?

На "Форумі Школи Щасливого Материнства св. Анни" модератори, адміністратори та консультанти дотримуються принципів християнської віри. До речі, Школа Щасливого Материнства є католицьким проектом!

Деколи наука - ненадійне джерело пізнання правди, адже історія науки - це історія "помилок", це лише "подорож" до пізнання правди. На щастя, Церква передає нам віру, тобто певні стабільні принципи, які не міняються, вони вищі від людської логіки, і подають нам непорушний фундамент для нашого наукового розвитку.

Кожен має право вибору, право на власну думку, але як на мене, є тільки одна правда! Ця правда не міняється з порами року чи з віком людини! Форум створений для обговорення певих тем, та для отримання "правдивих" для кожної людини, вибраних нею відповідей на подані запитання. Проблема тільки в тому, що для того щоб прийняти певні відповіді, потрібно "вірити", що те, що каже Церква є "правдою", в даному випадку йдеться про ППС.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення Перлинка » 27 вересня 2010, 19:24

:)
Востаннє редагувалось Перлинка в 09 квітня 2011, 23:13, всього редагувалось 2 разів.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення о.Мартин » 27 вересня 2010, 23:35

Цікавий Ваш негативний досвід з семінаристами, але мені дуже жаль, що через те, що в Церкві є багато "небожих" людей (і не тільки з духовенства, але і поміж вірними в Україні і поза її межами), Ви не маєте до неї довірИ і Вона для Вас не є авторитетом в ТАКИХ вагомих питаннях.

Я люблю мою Церкву і довіряю їй. Я вважаю, що Вона мене не обманює та бажає мені тільки добра. В неї є Боже благословення та усі таїнства для отримання вічного життя на небі. Я також дотримуюся релігійних принципів Церкви, її догми, які допомагають мені розуміти правду і діяти правильно. Надіюсь, що так роблять й інші істинно віруючі.

Ви добре читаєте Біблію, так там не має слова ППС, також немає такі слова: мобільний телефон, ТВ, кіно, чізбургер! Але там чітко написані принципи моральної поведінки. До речі є 6-а Божа заповідь, як її тлумачити? Навіщо себе мучити різними власними філософіями, які можуть бути помилковими , якщо Церква дає нам відповіді, та усі правильні відповіді, як нам потрібно добре жити. Не все знайдемо чітко у Біблії, це не довідник, але основні принципи там написані, які часто потребують не "сліпої" віри, а тлумачення. Якраз Церква подає нам авторитетне тлумачення.

Надіюся, що Ви без образ зрозумієте нашу позицію. Ми не місіонери, ми тут, щоб помогти тим, які до нас звертаються за допомогою. Кожна людина має право на свою думку і позицію, поважаємо усіх форумчан, тому поважайте і нас і наш вибір ППС, на заміну якому природньому і надійному, немає нічого іншого і не буде!
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Методи Розпізнавання Плідності-це надійно?

Повідомлення Перлинка » 28 вересня 2010, 19:15

:)
Востаннє редагувалось Перлинка в 28 вересня 2010, 23:46, всього редагувалось 2 разів.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.

Повернутись до Хочемо дитятко



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей