Глобальні оголошення!



Нагодувати людство. Знайти рішення!

Модератори: Natalinda, ksana

Нагодувати людство. Знайти рішення!

Повідомлення mari » 21 липня 2011, 11:27

"Кожна людина в 2050 році буде мати потребу в їжі, так само як і зараз. Тільки от людей буде на 2-3 мільярди більше. Однак близько 70% земель, придатних для вирощування продуктів, вже використовуються. І ця цифра дуже швидко росте.

В мене є стаття про те, що хвороби і щеплення і безпліддя, СНІД, гепатит- дуже вигідно для того, щоб к-сть людей росла повільніше. Сумно, але дуже вірю що правдиво.

Звісно, ми-не президенти. Але інколи хороша ідея, маленький вклад від себе- може теж допомогти.
Ось які ідеї вже є:
Фонд дикої природи пропонує 8 способів збирати більший врожай з тієї ж площі землі, 8 безпечних для біорізноманіття планети способів нагодувати швидко зростаюче людство, включаючи генетичні модифікації та скорочення харчових відходів. Це запропонував віце-президент Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) США Джейсон Клей

8 способів нагодувати людство за Джейсоном Клеєм :

1. Використання потенціалу ГМО, бо генетика дозволяє подвоїти або навіть потроїти урожай.
2. Навчання фермерів в найбідніших країнах, бо останні досягнення агропромисловості дозволять їм вирощувати більше.
3. До 2030 р. зменшити розрив між мільярдом тих, хто їсть занадто багато, і мільярдом тих, що їдять занадто мало.
4. Підвищувати ефективність технологій, в яких використовується вода, електроенергія та інші ресурси, бо досі виробництво однієї калорії їжі вимагає літра води.
5. Зменшення кількості їжі, яка викидається. За даними WWF, 30-40% їжі виявляється в смітті, а це кожна третя калорія.
6. Відновлювати старі землі.
7. Найману працю в Африці замінити на обробіток власних земель, бо люди повинні мати права на ту землю.
8. Збереження органічних речовин у ґрунті, якого можна досягти, якщо не проводити сільськогосподарські пали перед посадкою і після збору врожаю.

Ці висновки можуть бути актуальними, якщо врахувати, що вже зараз Східну Африку вразила найсильніша посуха за 60 років. У південних районах Сомалі щодня від недоїдання помирають чотири дитини на кожні 10 тисяч, і ООН офіційно оголосила там голод.


Можливо хтось скаже- там завжди голод, або ми не в Африці, але люди всюди є людьми.
Що ж можна зробити? Що можете зробити ви просто зараз?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Нагодувати людство. Знайти рішення!

Повідомлення pan_kotskyy » 21 липня 2011, 11:59

mari написав:3. До 2030 р. зменшити розрив між мільярдом тих, хто їсть занадто багато, і мільярдом тих, що їдять занадто мало.

Як зменшити цей розрив? Щось мені цей пункт не зрозумілий, відбирати в тих хто багато їсть, віддавати тим, що мало?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Нагодувати людство. Знайти рішення!

Повідомлення oksana.tesliuk » 21 липня 2011, 12:18

mari написав:5. Зменшення кількості їжі, яка викидається...
Що можете зробити ви просто зараз?

Оце можу і роблю. Ше на селі, де є господарство, то рештки не шкода викидати, бо є кому доїдати.
А в місті часом доводиться виливати в унітаз чи викидати на смітник.
Ми з чоловіком таке не любимо робити. Мабуть тому, що були у нас всякі часи...
Як хліб засохне, то передаємо в село, там йому буде застосування, щоб в нас на смітнику не валявся.
Наразі це все, чим можу допомогти голодуючій Африці.
А загалом, думаю, що це одна із причин, чому чорношкірих в нашому місті з кожним роком стає більше.
Таки треба краще про них там в Африці дбати
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Нагодувати людство. Знайти рішення!

Повідомлення Sawwku » 21 липня 2011, 13:14

oksana.tesliuk написав:А загалом, думаю, що це одна із причин, чому чорношкірих в нашому місті з кожним роком стає більше.
Таки треба краще про них там в Африці дбати

:lol: :lol: :lol: :гуд:
mari написав:Відновлювати старі землі.

даааааааа :!: :!: :!:
особливо це актуально в нас. як будемо мати що їсти, то й інших нагодуємо!
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Нагодувати людство. Знайти рішення!

Повідомлення oksana.tesliuk » 21 липня 2011, 14:42

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Нагодувати людство. Знайти рішення!

Повідомлення pan_kotskyy » 21 липня 2011, 16:26

Sawwku написав:особливо це актуально в нас. як будемо мати що їсти, то й інших нагодуємо!

як ти собі це уявляєш? в мене в уяві зразу картина маслом.
український селянин, висушений-зроблений але виростивший поооовно урожаю щоб нагодувати всіх.
Чого саме таке малюється, бо дивлячись як в нашій державі підтримують село і т.д., сумно стає. В розвинених країнах сільське господарство підтримує держава, пільги фермерам і т.д. Може я зараз не дуже в курсі, але не думаю, що щось помінялось, як навіть гречка - дефіцит. Невигідна це справа - сільське господарство...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Нагодувати людство. Знайти рішення!

Повідомлення mari » 21 липня 2011, 20:37

Я не маю на увазі що треба тільки Африку годувати. Просто там людей дуже багато, а в нас менше
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Нагодувати людство. Знайти рішення!

Повідомлення Sawwku » 21 липня 2011, 21:15

pan_kotskyy, якщо ми будемо їсти те, що виростимо самі, то та сировина, яку ми купуємо запросто зможе піти на потреби інших.
а може і в нас щось залишиться?
pan_kotskyy написав:Чого саме таке малюється, бо дивлячись як в нашій державі підтримують село і т.д., сумно стає.

от в тому і проблема. якби селянину добре віддячили за роботу, то не був би він висушений-зроблений
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011


Повернутись до Ласкаво просимо на форум



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron