Глобальні оголошення!



Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

Модератори: Natalinda, ksana

Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

Повідомлення happymami » 25 червня 2011, 01:32

Хтось планує на якісь фести з малими цьогоріч?

На Підкамені знов працюватиме дитячий куточок від Файних мандрів. Та ще й для дорослих купа всього буде. тому Підкамінь в мене на першому місці наразі. Планую їхати так конкретно. Хтось з нами???
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

Повідомлення Sawwku » 25 червня 2011, 09:37

а коли він буде?

в мене вже будуються наполеонівські плани на
7 липня – «Лудинє-фест», Косів, Івано-Франківська обл
9-10 липня – Фестиваль молодіжної альтернативної музики «Рурисько», Бережани, Тернопільська область
15-17 липня – рок-фестиваль «Тарас Бульба-2011?, Дубно, Рівненська область
29-31 липня – Четвертий міжнародний музичний фестиваль «Славське-Рок-2011», с. Славське, Львівщина
6-7 серпня – Фестиваль історичної реконструкції «Ту Стань 2011», Львівщина
24 серпня – XIX Міжнародний Гуцульський фестиваль, Косівщина
27-28 серпня – Стародавній Меджибіж 2011, Хмельницька область
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

Повідомлення ksana » 25 червня 2011, 09:48

я хочу цього року в Підкамінь. багато чула про фестиваль, але ні разу там не була
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

Повідомлення taranjka » 25 червня 2011, 11:08

о, Люба, я вже пару днів таку тему хотіла створити, але нік не доходили руки)))
ми будемо в Славську, надіюсь, бо то вже сімейна традиція)))
а інші фести... я така перебірлива стала. їх тепер багато, а від того страждає програма кожного. ну от яке відношення вермінський має до фолк-рок фестивалів? :? :? і взагалі підкамінь на сумейній раді ми геть забракували :? . він вже більше схожий на свято села
ше є артполе, але ж дорога трохи і добирання в уніж то капець. тре якусь машину :(
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

Повідомлення happymami » 25 червня 2011, 12:09

Ооо. Лію, не скажи про Вермінського. Я раніше його терпіти не могла. але коли почула минулого року на Підкамені - я прозріла. На скільки в них музика різна і тематична і вопше. Такшо... Може ти просто всього їхнього репертуару ще не чула ;). Але от зі Славським... хочу но не поїду. Длеко мені з двома дітьми добиратися(( Важко трохи. Тому вибираю те. що ближче. Точно Рурисько, бо близьк і цього року планують вже гарно зробити все, точно Захід, бо там буде Мертвий півень і літературні читання. Точно Підкамінь, бо цьогоріч 5-річчя фесту і має бути цікаво. Точно Дзвони лемківщини, бо там найбільший ярмарок народних умільців і хочу малій купити всякі котасики, крайки, спіднички українські, бо там найдешевші ціни. По 10 грн різниці тільки на котасиках, ще й вибір великий. А решта - як вийде. Але ці хотілося б точно відвідати

Саш, 22–24 липня 2011 року у Бродівському районі в однойменному селищі відбудеться п’ятий за ліком Фестиваль «Підкамінь 2011». Саш, а на Рурисько чим добираєтеся?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

Повідомлення Sawwku » 25 червня 2011, 12:27

треба з чоловіком поговорити, чи не має планів на ті числа.
на Рурисько хочу підбити друзів, то тоді машиною поїдемо. з іншого боку, якби з Тернополя назбиралося ще на 5 пасажиромісць, то можна було б бус замовити
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

Повідомлення Sawwku » 25 червня 2011, 12:29

а ніхто не хоче 6 липня в Чагарі (Гусятинський р-н)?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

Повідомлення taranjka » 25 червня 2011, 12:34

нє-нє, вермінський і гурт акцент точно не наше :) шо добиратися важко до славська то точно, яшо поїздами-електричками, але хчем спробувати, бо ше жодного не пропустили, та й атмосфера там файна :dance: :dance: головне шоб погодка була)
і захід теж ніб нічо, але минулого року організатор єден мене образив в переписці і порадив дітей з собою не брати бо вони сімейний фестиваль. шось типу того :o :o :o абіділась і не поїхала
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

Повідомлення oksana.tesliuk » 25 червня 2011, 12:38

Я в тих Чагарях була минулого літа. Шось мені не дуже сподобалося :(
Саме село прикольне, багато різьблених з дерева химерних статуй...
Але так народ довкола бухав :o та ше й всі з дітками
Чи то всі фести в Україні так проходять :?
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Пофестивалимо з дітьми в 2011-му?

Повідомлення happymami » 25 червня 2011, 12:45

Оксано, тааак. Зараз тільки релігійні фести без пиятики. Але він вже відбувся. Вони на початку червня завжди роблять.
А от на такі всякі фести підлітки того і їдуть, шоб побути без батьків і понапиватися, як ніколи. Я вже звикла. Стараюся просто не ставити намет в наметовому містечку, а так десь за кілометр від всьої тусні і компанію вибрати хорошу. Тоді все чотко, і ніхто серед ночі п'яний в намет не лізе і ніхто не оре існі до ранку ;)

Ну Захід дуже вже крутими себе позиціонують і таки в них дійсн є троха такої різкості в спілкуванні. Але ти пойми - вони перед тими фестами всі на нервах, за місяць до початку телефони в них вже гарячі і голоса хрипнуть від розмов. Тому не дивно, шо може він не так шось сказав. Хоча, жоден фест не позиціонується дуже як сімейний. Сама розумієш - купа пяних рил, неформалів, панків, хіпарів... Не для дітей то. Але якшо так як я кажу їхати троха ніби осторонь від того всього, то відпочити можна дуже навіть гарно, адже крім музики на фестах є ще й кльові мальовничі краєвиди і історичні пам'ятки
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Ласкаво просимо на форум



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron